Outlet

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
TiGy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 26. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a TiGy » 22. Mar. 2007 17:20

Jaz sem šla zaj že 2x u outlet v Parndorf (30km od Dunaja). Res je super imaš polno trgovin pa še ful lepe hiške so. Pa ponekod niti ni drago npr. ena lepa majčka sem jo dobla za 2€, glede na to da je znamka :)
*pocahontas*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 25. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *pocahontas* » 25. Mar. 2007 13:57

TiGy napisal/-a:Jaz sem šla zaj že 2x u outlet v Parndorf (30km od Dunaja). Res je super imaš polno trgovin pa še ful lepe hiške so. Pa ponekod niti ni drago npr. ena lepa majčka sem jo dobla za 2€, glede na to da je znamka :)


2 eur??? a je to mozno :o
kera firma pa je? pa iz katere sezone je? :cool:
Lanaya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 7. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lanaya » 24. Apr. 2007 16:39

Tut jaz bi pohvalila Parndorf, sma bla s fantom tam, ko sma bla na Dunaju, in se res splača. Je pa res da rabiš cel dan še si hočeš vse pogledat ;) Jaz sem dobila tam (za božička :D) Lacoste torbico, ful lepo in uporabno, pa je bla fuul znižana, za več kot 50% v primerjavi z našimi cenami. Pa take finte majo, kupiš tri izdelke pa dobiš najcenejšega zastonj. Pa spodnje perilo Calvin Klein se ful splača, majo fajn znižano...
Drugače pa mene tut zanima kak je kaj z outleti v Italiji, predvsem tu v bližini Trsta pa Benetk? En bi naj bil nekje blizu Trsta, pa me zanima če mate kake izkušnje al pa veste za kakega?
Thnx :)
platoonSLO
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 33
Na forumu od: 24. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a platoonSLO » 28. Apr. 2007 20:18

Evo, dons sm mal za hec šu v outlet v BTCju, pa je res mal borna izbira res. Cene pa skorej iste ko v trgovinah, tako da... sm razočaran!
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 28. Jul. 2008 9:53

Mene zanima, ali je katera že bila? Kako se vam zdi?
Tole je pa njihova spletna stran:
http://www.palmanovaoutlet.it/
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 28. Jul. 2008 9:59

Js sem bla in nisem preveč navdušena.Je vse bolj fensi in ni zame.

Všeč mi je edino Nike, Puma, Calzzedonia, Intimissimi, Golden Point, mogoče Bata in to je to.Ne vem js k sem gledla po trgovinah z oblačili so vse neke čudne, al so hudo fensi za kšne dame, al pa una moda alla italijančki.Majo pa tut ful drage stvari.
Od trgovin z oblačili mi je še najbolj všeč Motivi.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 28. Jul. 2008 10:18

Aha. Moji znanci so bili in so opevali kot da je to oh in sploh. Stil trgovin mi je bil zabaven, mislim, kako je to postavljeno, ampak ostalo me je razočaralo. Ponudba ni bila nevem kaj, pa še drago je bilo. Kot tebi, so mi bile všeč te trgovine, in edino kar sm kupila so bile štiri pari nogavičk za balerinke in v drogeriji en gel za tuširanje na katerega sem nora.
Drugo pa me je razočaralo. :?
Uporabniški avatar
roxy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 521
Na forumu od: 27. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a roxy* » 28. Jul. 2008 16:54

Jaz sem pred kratkim bla tam. Super so mi intimissimi/calzedonia, golden point &pompea trgovine. Ful majo znižano in velika izbira.
Kar se tiče drugih trgovin, pa tko... nič nism dobila... tko bom rekla -pozna se, da je ''outlet''. Sicer pa je res, da nisem obredla ravno vseh. Bla sem v Puma, Nike, Guess, Valentino. Znižanja pa so kar velika bla.
Uporabniški avatar
UTRINEK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 8. 8. 2007
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a UTRINEK » 29. Jul. 2008 12:44

jaz sem bla tud full razočarana! sej postavitev trgovin in celoten izgled je full uredu. sam v trgovincah ni pa nič pametnega, meni niti ena stvar mi ni padla v oči.ja res oblačila so full čudna pa cene so kr visoke nekje!full sem si hotla neki kupit sam preprosto nisem najdla ene stvari da bi mi bla ušeč!edino Lint mi je ok :lach: !
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 29. Jul. 2008 12:47

UTRINEK napisal/-a:jaz sem bla tud full razočarana! sej postavitev trgovin in celoten izgled je full uredu. sam v trgovincah ni pa nič pametnega, meni niti ena stvar mi ni padla v oči.ja res oblačila so full čudna pa cene so kr visoke nekje!full sem si hotla neki kupit sam preprosto nisem najdla ene stvari da bi mi bla ušeč!edino Lint mi je ok :lach: !


Haha. Jaz sem tudi nameravala kupiti tam tiste, kaj so že...Lindor..
Ampak potem sem pomislila na enourno vožnjo v vrelem avtu.. Raje ne :razz:
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
UTRINEK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 8. 8. 2007
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a UTRINEK » 29. Jul. 2008 12:58

mi smo kar pojedli že vse po poti :zustimm:

sej ko sem gledala , vsak je mel vrečko s čokoladami, da bi kaj druzga kupovali pa ni blo videt, so si bolj ogledovali.
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 29. Jul. 2008 15:03

Točno, na Lindt sem pozabla.Js sem zdej k sem bla v nedeljo kupla čokolade, k so res najboljše.In sladoled!!Če greste tja morate obvezno na sladoled.Božanski je.Meni je najboljši okus jagoda, sam ga zadnjič niso meli in sem vzela tiramisu in belo čokolado in je biu tudi ful fin.Je pa tko da nimajo 1 kepce, v bistvu lahko vzameš 1, sam moraš plačat 2.Dobiš pa tolk da se naješ do onemoglega in ne tko k pr nas k ti komej kej dajo.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
_martina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 11. 5. 2008
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a _martina » 29. Jul. 2008 20:35

no jst pa lahko rečem da sem si dol fuul stvari nakupla.. tko da meni se splača hodit :wink:
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 29. Jul. 2008 21:24

~NIA~ napisal/-a:jst pa že tooook let nism bla v palmanovi, a se sploh še splača jt?


Nia, sam da ne misliš ti uni star center k je v Palmanovi :D.
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Spela_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 1. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Spela_ » 29. Jul. 2008 22:46

čaw..mene zanima če je šla kera šla u trgovino Fornarina, ampk u to k je v Lj? K me zanimajo kakšne so kej cene:)..tnx za odg.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]