Outlet

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 05. Jul. 2009 11:35

Joj da ti ne povem kako sem včeraj popizdla. V čisto vseh trgovinah so prodajalke prijazne in ustrežljive. In sem iskala včeraj v cK ene kavbojke in sem jo lepo vprašala če mi lahko pomaga, in ona meni zabrusi "nisem iz tega oddelka" a je tam zlagala kavbojke. Potem sem jo slišala kako je preklinjala ko je pospravljala kup kavbojk nazaj in je rekla sodelavki da kako tečne so te stranke. Jaz samo :eek: FAK IN TO PRED STRANKAMI!
Itak sem popizdla, ona je tam za delat, če se ji pa ne da, naj oddide. Pol sem se itak naredila budalo in ji težila, ma ti povem s takim guštom :D Koza ena, da bi jaz tako delala našim strankam bi letela v roku 2h minut. No in pol sem se spet vrnila k njej, zatežena je neki se potrudla povedat, da "to je vse kar je vzunaj". Občutek, ko sem ji kup kavbojk pustila na mizi, je bil nepopisen :D

Vem, sem zlobna, sam ne moreš se tako obnašat, no. A ponavadi nikoli ne sprašujem prodajalk, samo takrat ko nekaj res ne najdem.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 05. Jul. 2009 18:38

uf pa šele začele so se razprodaje. punci se bo strgalo do konca razprodaj :rofl:
ancurna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 7. 2. 2005
Kraj: vse pomalo

Neprebrana objavaNapisal/-a ancurna » 06. Jul. 2009 9:23

densy napisal/-a:problem je, da tam pri spodnjem perilu npr v intimissimiju ne veš a je 70% znižano na to ceno a je to na etiketi že znižana cena.. nočem biti potem na blagajni šokirana, pa res je premetano vse.. upam da bodo do takrat ko bom jaz prišla tja že dodali nove cene..
lani sem šla na zimske prvi dan in sem hotela kupiti majico od ck za 30e, na blagajni mi pa pove, da je na to ceno še popust in da stane 16e..
to bi lahko že prej pisalo,.. :x


sej tko sm si js u ck kupla majco pa je bla 34 eur... pridem na kaso pa je bla 22.. pa sm rekla a je popust.. hehhee.. pol sm tam za blagajničarko vidla en list papirja....
Uporabniški avatar
aderyn
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 389
Na forumu od: 16. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a aderyn » 21. Jul. 2009 17:46

razprodaje naj bi torej trajale do 18.avgusta, a mogoče veste če se bo npr. okoli 15.avgusta sploh še kaj dobilo? npr. kakšno perilo pa tako, ali je ponavadi ob koncu že vse razprodano? Ne vem, če se mi splača hodit takrat, prej pa tudi ne morem :?
There are no shortcuts to any place worth going.
sunny_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 3. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a sunny_ » 23. Jul. 2009 21:32

A po vaše se splača it v ta Outlet? Majo kej pametnega?...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 23. Jul. 2009 22:23

kaj pa rabiš, kaj želiš kupiti?

najboljše je, da na njihovi spletni strani poiščeš, katere blagovne znamke imajo svoje trgovine tam ter se ne podlagi tega odločiš, če se splača iti...

sicer pa naj še povem, da imajo hrvati dva podobna outlet centra, eden je od zagreba v smeri proti krapini, eden pa od zagreba proti varaždinu. tu bi bilo zanimivo predvsem zato, ker se lahko uveljavljaš vračilo 22% ddv-ja in lahko še tu prihraniš....

v slovenijo lahko brez prijave carini neseš do 175€ na osebo
mikko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 29. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mikko » 10. Sep. 2009 13:18

kdaj bojo spet kakšni popusti v italiji v temu outletu ? koliko je vožnje iz lj do tja ?
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 10. Sep. 2009 18:13

Jochie napisal/-a:kaj pa rabiš, kaj želiš kupiti?

najboljše je, da na njihovi spletni strani poiščeš, katere blagovne znamke imajo svoje trgovine tam ter se ne podlagi tega odločiš, če se splača iti...

sicer pa naj še povem, da imajo hrvati dva podobna outlet centra, eden je od zagreba v smeri proti krapini, eden pa od zagreba proti varaždinu. tu bi bilo zanimivo predvsem zato, ker se lahko uveljavljaš vračilo 22% ddv-ja in lahko še tu prihraniš....

v slovenijo lahko brez prijave carini neseš do 175€ na osebo



kje točno je ta center od zagreba proti varaždinu, oz. kako se imenuje?
aja, pa kje potem uveljaviš tisto vračilo ddv-ja?
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 10. Sep. 2009 18:25

ta outlet proti varaždinu se imenuje outlet sveta helena

http://www.outletcenter.hr/hrv/index.php

tisti proti krapini pa roses fashion outlet.

http://www.roses-fashion-outlet.com/b2c/index.aspx

za povračilo davka je na trgovinah tale znak:

http://www.ixorateam.com/var/ezwebin_si ... medium.jpg

pač v trgovini rečeš, da ti izpolnejo obrazec za povračilo davka, s sabo moraš imeti osebni dokument.

potem na hrvaški carini daš izpolnjen obrazec, tam porabiš kakšnih 10 minut, ker vse vpišejo v računalnik, ti požigosajo, potem pa povrnjen ddv (no, nekaj provizije si vzamejo) dobiš na teh naslovih:

NA MEJNIH PREHODIH S HRVAŠKO / AT THE BORDER TO CROATIA
Dobovec, Gruškovje, Zavrč RCM d.o.o.
Obrežje DARSAD d.o.o. - Menjalnica Ažur
Dragonja MEDIAŠPED d.o.o.
ZNOTRAJ SLOVENIJE / SLOVENIA INLAND
Ljubljana - Letališče Jožeta Pučnika KOMPAS d.d.
Brežice DARSAD d.o.o. - Menjalnica Ažur Intermarket
Ljubljana AŽUR TRADING d.o.o. - Menjalnica Ažur Citypark
Ljubljana GLOBAL REFUND d.o.o., Goriška 17
NA HRVAŠKEM / IN CROATIA
Zagreb HRVATSKA POŠTA D.D.
Zagreb Airport HRVATSKA POŠTA D.D.
V vseh večjih mestih / In all major cities HRVATSKA POŠTA D.D.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 10. Sep. 2009 21:24

mikko napisal/-a:kdaj bojo spet kakšni popusti v italiji v temu outletu ? koliko je vožnje iz lj do tja ?


zimske razprodaje bodo verjetno spet drugega januarja. prej pa ne vem če bo kaj..
u'r fantasy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 8. 6. 2009
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a u'r fantasy » 14. Sep. 2009 18:58

a če ni prou razprodaj poletnih al pa zimskih ni nč znižano dost al kako?
ancurna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 7. 2. 2005
Kraj: vse pomalo

Neprebrana objavaNapisal/-a ancurna » 14. Sep. 2009 19:25

glede vračanja ddvja... mislim da gre to 22% davek na nabavno vrednost se pravi ti moreš računat - 18% cca. usaj tako je v naši trgovini kjer ddv vračamo takoj ne rabi na carini potrjevat je pa 20% nabauna vrednost oz 16% na nakup cca... govorimo o oblačilih ker hrana je 8%.......
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 14. Sep. 2009 19:36

imaš prav! :wink:
Uporabniški avatar
malacveka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 9. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a malacveka » 22. Sep. 2009 20:36

čeeer :)

se opravičujem, če sm priletela v našpačno temo z napačnim vprašanjem, ampak se mi je zdela da bi mi tukaj znali pomagati.
Jutri se odpravljam v Udine (mogoče tudi Trst) po nakupih. Kaj svetujete? V katere trgovine se splača, da je nakup ugoden + čimbolj raznolika ponudba oblačil?
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 22. Sep. 2009 21:06

malacveka napisal/-a:čeeer :)

se opravičujem, če sm priletela v našpačno temo z napačnim vprašanjem, ampak se mi je zdela da bi mi tukaj znali pomagati.
Jutri se odpravljam v Udine (mogoče tudi Trst) po nakupih. Kaj svetujete? V katere trgovine se splača, da je nakup ugoden + čimbolj raznolika ponudba oblačil?


V Udinah je Fiera kar dobra, pa Arteni tudi

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov