Oblačila za doma

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 24. Jan. 2012 11:11

Js sem doma tudi v trenirkah... ne nosim XXL reklamnih majic in podobnega, vendar pa tudi ne maram preveč tesnih oblačil za doma. Ko pridem domov se vedno takoj preoblečem, ne morem biti npr. v kavbojkah.
Poleti nosim kakšne bombažne oblekice, kratke hlače...

Nisem pa v umazanih oblačilih ali takšnih da res niso za v javnost... v tem kar imam oblečeno doma grem tudi po opravkih v domačem kraju (trgovina, pošta, banka...) in si ne predstavljam, da bi se za to preoblačila. Tudi me ne motijo nenapovedani obiski in se ne preoblačim, če pridejo.

Ko sem doma se tudi nikoli ne naličim, niti za ven po opravkih ne.Tudi če sem pri fantu doma ali je on pri meni sem v trenirki in nenaličena.
Uporabniški avatar
intermezzo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 20. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a intermezzo » 24. Jan. 2012 11:16

Meni ni najbolj jasno, da reklamne majčke so samo tiste XXL bele pa napis LAŠKO spredaj. :D
Jaz mam ene par res lepih, teliranih, S velikost, luštkane za dol past, oprijete,.. mi pašejo skoraj bolj kot potem kakšna ki jo imam tako za normalno.

Sicer pa zdaj, ko sem doma, sem najraje v trenirkici, ali pa - moj najljubši outfit za zimo doma; pajkicah in puloverju-tuniki pa tistih seksi toplih štumfkih (okosmatenih) :D
*.*
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 24. Jan. 2012 15:54

Pa kje sploh dobite te reklamne cunje, ki jih vsi omenjate, a to kje šenkujejo :) Jaz nimam nobene, samo ko sem bila majhna, sem včasih dobila zraven kakšno majčko od Mladinske knjige, ko smo šli s starši nakupit vse učbenike npr. :D
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 24. Jan. 2012 16:48

Uf, takih majc se najde ogromno :D Če dobro pomislim, imam eno luštno od Mobitela, pa Twingo je imel par let nazaj zelo lepe... Potem majice od raznih študentskih klubov itd.
Zadnjih par let itak ne izdelujejo več samo orjaških moških, ampak tudi manjše ženske :)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 24. Jan. 2012 17:07

Jz sm glih za božička dobla eno od cosmopolitana :D Sicer je ženski model, ampak ful velika, tk da še ne vem čist točno, kaj naj z njo. Ker je velika, ampak kratka, jz pa mam tud za doma rada mal daljše majce, da fajn ledvičke pokrijejo (alergična na to, da se mi mm kože vidi na križu).
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 24. Jan. 2012 19:53

Jst mam isto precej teh relamnih majč, ki jih dobiš tko ko delaš na kakšnih prireditvah in so zloo lepe in sem doma kar v tem. Mi pa ne pade na pamet, da bi bla doma v kavbojkah al pa kakšnih srajčkah, no go. Sploh če se recimo cel dan učiš.
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 26. Jan. 2012 23:27

Glede britja in umivanja las, za moje pojme to paše pod osebno higieno in res nima veze ali greš ven ali si doma.
Jaz imam doma lase vedno v čopu, ker me grozno nervira, ko mi padajo na faco npr. ko jem (tudi, ko grem ven jest, si jih spnem), ko berem, ko poležavam na postelji se mi vedno kam zahaklajo, malo sem obsedena z umivanjem zob, tako da se mi niti ne bi dalo vsakič spet las in si jih potem spustit... Imam dolge skodrane lase, ki se jih ne da prepričat, naj bodo na miru in so večino časa tam, kjer me nervirajo.

Glede make up-a doma - o mami prijateljice, za katero sem napisala, sem prepričana, da je njena samozavest na nuli, če se gre takoj namazat, da je slučajno ne bi mož videl brez make up-a. To mi pa ni normalno.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov