Oblačila za doma

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 22. Jan. 2012 19:55

Se popolnoma strinjam s Purple rain. Meni ličila niso enakovredna z biti urejen in se imam za lepo urejeno tudi brez ličil, ki jih že itak zelo redko nosim :)

..in pa purple...ne se sekirat nisi edina ki ima grde, razvlečene, majce doma na sebi :)

pa če grem mimo ogledala sem si ušeč brez da se štimam in lišpam...ker taka pač sem :)

in pa... neoprijete xl majce, razvlečene in to...top šit :)
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 22. Jan. 2012 22:26

...
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 23. Jan. 2012 10:53

White_Widow napisal/-a: Sploh nevem, od kje je to prišlo, da se ma pa za doma "bol grda" oblačila. zakaj že? Meni so sicer tudi oprijete kavbojke udobne. Nevem, zakaj nebi bila v njih, zato ker nekomu drugmu niso udobne?



to meni tudi nikoli ni bilo jasno. ne vem. mi nimamo usrano v bajti (ala da grem delat na njivo- čeprav tudi te nimamo, ampak ok, primer), da bi morala imeti najbolj razvešeno majico na sebi (mesarstvo toplak) in najbolj staro možno razvlečeno trenirko. razumem, da kako reč preferiramo, ker nam nekaj pomeni in ne zavržemo miljon let stare trenirke, ker nam je res the best, ampak da imamo pa samo spran in oguljen repertuar za doma, je pa- obupno no.

to me spominja na "parfum se uporabi samo ko se gre na abrahama", "ko pridejo gosti se postreže z drugačnim bištekom",... in podobne brezveznije, ki omejujejo, da bi ljudje uživali tudi ko tega ne vidi sosed ali sošolec. doma jedli iz lepih krožnikov, se kdaj naparfumali "samo" za doma, se kdaj naličile in uredile punce samo za svojega fanta (čeprav ve, da brez ličil ne izgledate tako) in ne samo ko gresta kam, kjer ne bosta sama... pol res ni čudno, da se fantje naveličajo svojih punc. če hodijo okrog v xxxxxl majicah in mastnimi lasmi spetimi v čop (ker nekatere imajo tudi ideologijo da doma noben ne vidi njenih mastnih las in dlak podpazduho).
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 23. Jan. 2012 11:07

Ma dej, kr neki. Če govorim o oblačilih za doma, so to oblačila za doma. Ne pomeni, da se nikoli ne zrihtam. PResenečenje za fanta pa ne spada v temo "kaj nosite doma", se ti ne zdi?


Ps Sploh pa, mojga je najbolj zrajcal, ko sem hodila okol samo v njegovi razvlečeni xxxxl majci :wink:

Če bom pisala bolj po "claire sistemu", ki tiste, ki nosijo razvlečene xxxl majice poveže še z dolgočasnostjo, naveličanostjo fanta, nepobritimi pazduhami in mastnim lasiščem......
....mene nošenje oprijetih kavbojk doma spominja na tiste prodajalke ljubezni, ki jim je pomembno, da je rit zategnjena in joške napol zunaj, las in pi*de is pa ne operejo po mesec dni. Ijn potem mislijo,m da so vse lepe, hodijo s tono mejkapa in lakom za nohte, izpod pazduh jim pa smrdi :roll:
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Temida*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 27. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Temida* » 23. Jan. 2012 11:49

Zanimivo. Sama se nikoli ne ubadam s tem, kako bom videti, če pridejo nenapovedani obiski. Doma imam večino časa trenirko (tudi razvlečeno ali fantovo, kar pomeni 3x preveliko) ali pajkice, reklamno ali kakšno staro majico, ki jo ne nosim več za ven, včasih lepši pulover, včasih malo bolj star, razvlečen, a udoben. Poleti večino časa nosim oblekice, mini kratke hlače in daljšo majčko. Poštarju in sosedom sem že odprla vrata v pižami ali v majčki in gatah in če me ujamejo nepripravljeno je to njihov problem in ne moj. :D
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 23. Jan. 2012 11:50

barbie_girl_85 napisal/-a: PResenečenje za fanta pa ne spada v temo "kaj nosite doma", se ti ne zdi?


ok, true. ampak tudi tega ne delajo. :P (sodeč po objavah!)

barbie_girl_85 napisal/-a:Ps Sploh pa, mojga je najbolj zrajcal, ko sem hodila okol samo v njegovi razvlečeni xxxxl majci :wink:


verjamem. ampak ko to postane rutina, nastane problem. amm... kolikokrat pa dejansko lahko hodiš okrog samo v majici? brez hlač? (zaradi higiene). to ne spada pod "kaj doma oblečete".


barbie_girl_85 napisal/-a: Če bom pisala bolj po "claire sistemu", ki tiste, ki nosijo razvlečene xxxl majice poveže še z dolgočasnostjo, naveličanostjo fanta, nepobritimi pazduhami in mastnim lasiščem......
....mene nošenje oprijetih kavbojk doma spominja na tiste prodajalke ljubezni, ki jim je pomembno, da je rit zategnjena in joške napol zunaj, las in pi*de is pa ne operejo po mesec dni. Ijn potem mislijo,m da so vse lepe, hodijo s tono mejkapa in lakom za nohte, izpod pazduh jim pa smrdi :roll:


kul. ni panike. no jaz dejansko poznam par takih punc (še iz časov študentskega doma) , ki si niso umile las, ker nikamor niso šle, ki si niso brile nog iz istega razloga... za "doma" pa 2 majci nonstop in ena trenirka. (hvala večnemu bogu, a so take zmeraj živele izven mojih štirih sten, še kopalnico sem si stežka s takimi delila, sori). takšne, ki bi imela neko normalno trenirko in počesane lase pa nikoli nisem slišala "danes se ne bom stuširala, saj nikjer nisem bila". razcapanka in prostitutka sta pa spet dve skrajnosti, ki se ne pojavljata pogosto doma. vse vmesne varjante so pa "stvar okusa." moja stvar okusa je urejenost tudi doma.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 23. Jan. 2012 12:09

claire napisal/-a:verjamem. ampak ko to postane rutina, nastane problem. amm... kolikokrat pa dejansko lahko hodiš okrog samo v majici? brez hlač? (zaradi higiene). to ne spada pod "kaj doma oblečete".

seveda ne. To se je nanašal na fanta :P Kolikokrat? Ko ga želim presenetit (in ko sva sama doma). Ko kuham kosilo, se ne trudim biti seksi. Če me pa prime, pa ne rabim oprijete majčke, lahko tud razvlečeno mal dvignem, pa ga nagajivo pogledam, pa se mal pobožam.....ma isti, če ne še boljši učinek, kot če se samo slini nad oblinami v oprijeti majici :wink:
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
intermezzo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 20. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a intermezzo » 23. Jan. 2012 13:32

Moj ex je bil najbolj srečen ko sem prišla k njemu tako za vmes kakšnih 14dni, da sem bila doma v kakšni njegovi majici velikosti XXL in po možnosti oblečena v njegove boxarke, spodaj pa (svoje :D ) tangice. Aja, pa razmršen čop in brez ličil.
Druga varianta ki je bila tudi meni blazno sexy, pa so bile moje svete rahlo raztrgane/scefrane kavbojke in pa bela spodnja majčka, zavezana malo pod popkom & brez modrčka, pa razpuščeni ali tudi speti lasje (na vrh glave v neko figo).
Čim sem se preoblekla v kakšno normalno oblačilo, trenirko ali navadne kratke hlače, minico, mu ni bilo več prav.

Zdaj pa razumi moške :D
*.*
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 23. Jan. 2012 14:19

Jaz se v razvlečeni majci in grdi trenerki počutim bedno. Zato takih stvari ne oblačim.
Tako kot mam skos pobrite noge (čeprav sem npr. doma cel teden in me noben ne vid), pa jih z veseljem obrijem. Tako kot se z veseljem našminkam. In z veseljem oblečem lepe stvari (katere pa ni nujno, da so neudobne??)

Sploh pa nevem kaj je fora, da bi oblekla oblačila svojega fanta? Pa vidim, da vas to kar nekaj deklet počne. Meni je to čist mim. In mojmu tut.

Nevem jaz se ne počutim dobro v razvlečenih oblačilih, sploh če sem brez modrčka, mi vse skače okol (no ja, ne glih dobesedno, ampak mam rada oporo). Rada mam oblačila, ki se prilegajo telesu. Zato se tudi tako oblačim.

Če mate ve rade XXXXL majce jih mejte, jaz nebom.

Sicer pa, zame urejena ženska ne pomeni, da je oblečena v razvlečene stvari, četudi je čista in zlikana. Zakaj pol rečemo, pejt se uredit? In takrat se boste preoblekle, počesale, dodale malo maskare, itd..Zame je to urejenost. In samo to sem našla na internetu.


sicer me je pa najbolj zmotil stavek, da če si doma našminkan, da se ne ceniš. ja itak..nevem zakaj mam pol kozmetiko..za okras?


je pa itak že Claire povedala vse. Bolj se nebi mogla strinjat
Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 23. Jan. 2012 14:46

Ja, točno tako.
:o

Ker - če bi potem posplošili, bi lahko tudi veljalo, da se tista, ki se za ven lepo obleče in naliči, očitno ne ceni dovolj. Potem pa najbolje da smo vse "aqua in sapone".
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 23. Jan. 2012 18:01

Ene že rahlo pretiravate in zapadate v skrajnosti :)

Tistim, ki vihate nos nad sponzorskimi majicami, bom pa rekla, da sponzorske majice niso samo ena bela prevelika flika z napisom zidarstvo Novak. Tudi sponzorske majčke so lahko lepe in simpatične.
In če trenerka ni ravno ukrojena po postavi tudi še ne pomeni da je grda...

Itak sem prepričana, da nobena izmed tukaj pišočih deklet ne hodi po svojem domu s hlačami, ki bi imele na kilometer daleč vidne luknje na riti itd. (iz nekaterih postov sem namreč dobila občutek, da kakšna tako misli).
Temida*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 27. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Temida* » 23. Jan. 2012 18:27

Anjeske napisal/-a:Ene že rahlo pretiravate in zapadate v skrajnosti :)

Tistim, ki vihate nos nad sponzorskimi majicami, bom pa rekla, da sponzorske majice niso samo ena bela prevelika flika z napisom zidarstvo Novak. Tudi sponzorske majčke so lahko lepe in simpatične.
In če trenerka ni ravno ukrojena po postavi tudi še ne pomeni da je grda...

:respekt:
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 23. Jan. 2012 20:53

jz se pa doma vedno preobečem v spalno srajčko ali pa majčko brez naramnic in udobne bombažne kratke hlače. Itak imam ful toplo v stanovanju. Tudi če pridem samo za eno ali dve uri domov in grem potem dalje obvezno skočim pod tuš in se preoblečem ker imam samo tako občutek da sem doma. Kar se tiče pa ličil se naličim zjuraj in jih odstranim zvečer tako da mi pač ostanejo.
vis_maior
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 20. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a vis_maior » 24. Jan. 2012 9:48

jaz sem doma vedno v trenerki, takoj ko stopim skozi vrata in vem, da ne bom šla več ven, jo navlečem nase. majčko pa taprvo iz kupa opranih. ponavadi niso XXL reklamne, tiste dobi fant, ampak sorazmerno telirane bombažne reklamne ali pa sprane - take, ki niso več za v službo. mam cel kup takih majic, ki jih uporabljam za doma in za športat.

poleti mam ponavadi kako znošeno oblekico ali kratke hlače. lase imam ponavadi spuščene, če pa kaj delam in me motijo, jih s sponko pripnem na vrh glave.

doma ne bi mogla biti nikoli zrihtana v ozke kavbojke ali kako lepše krilo. najprej mi je teh oblek škoda, pa tudi udobno se v njih ne počutim. pa še ena stvar je - v teh oblekah hodim cel dan o svetu in se usedem marsikam. nočem potem po postelji posedat v tem, raje imam nekaj, kar je čisto in ne polhno razne mikro svinjarije z busa npr.

make upa za doma nimam, tudi sicer ga nosim minimalno. koža mora dihat.

če pridejo nenapovedani obiski, je pa njihov problem, če me dobijo v razvlečeni trenerki, pa mislim, da noben od mojih prijateljev ni tak, da bi se zaradi tega sekiral ali me imel za čudno.

fantu sem pa všeč tudi v trenerki. in on meni.
For I am the answer you seek
the dream in your sleep
you've never wanted to awaken...
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 24. Jan. 2012 10:31

Doma sem v boxarcah ali kratkih hlačah brez boxarc.
Zakaj? Ker je najbolj na free varianta (če sm nag se mi jajca lepjo na kavč)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov