Oblačila za doma

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 29. Nov. 2011 8:39

Odpiram novo temo, ki je namenjena tistim, ki se tudi doma radi oblečete lepo. Obstaja sicer že tema, kaj smo oblečeni v prostem času, a je bolj ali manj napolnjena z odgovori, da se oblačite v trenerke, pižame in razvlečene majice.

Kaj nosit doma, da bo lepo, privlačno in udobno zraven?

Meni namreč zmankuje idej. Rada sem urejena vedno, tudi doma. Če sem v lepi trenirki, še gre, a imam samo eno res lepo (a več jih tudi ne potrebujem). Drugače mi vse cenene trenirke, še posebno hlače, ratajo razvlečene, cunjaste, skratka neugledne. V njih se ne počutim prav nič privlačno. :(

Poleti ni problem - saj nosim lepa krila, ki so udobna. Zaenkrat takih ni težko najt. Zgodaj jeseni in pozno pomladi kombiniram krilo z zelo lahkimi hlačnimi nogovicami, ki se jih skoraj ne čuti in so zelo udobne. Žal pozimi hlačne nogavice ne maram nosit, ker so z večinoma takih materialov, ki mi niso udobna. V službi ja, doma pa ne.

Drug problem so hlače. Imam samo ene kavbojke, ki so res zelo udobne in modne in jih nosim z veseljem tudi doma. Kje najdet hlače, ki so lepe, poudarijo postavo (rada imam bolj oprijet stil, spodaj pa ravno krojene hlačnice) in ki so hkrati tudi udobne? V trgovinah mi je to vedno misija nemogoče. Pajkice mi nekako ne ležijo - so udobne, a meni ali ne pristojijo ali pa so mi grde....


Predogi prosim... :o
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 29. Nov. 2011 8:54

Jaz bi pa na tem mestu nekaj vprašal: zakaj bi mogla doma bit lepo oblečena? Če si doma? Samo zanima me. :)
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 29. Nov. 2011 8:58

Ker hočem biti tudi zase lepo oblečena... Kaj so vredni samo drugi, da se zanje lepo oblečemo? :D

Sicer pa nisem mislila nekaj šik, pač nekaj lepega in ne razvlečenega....
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 29. Nov. 2011 9:19

Obleka ne naredi človeka.
A ste res tko nesamozavestne da morte bit tut doma napedenane?
(samo vprašam - predn me napadete ;) )


Odgovorila si si pa sama.
Prav veliko "cunj" za jesen/zimo poleg kavbojk in trenirk ne obstaja.
Lahko si pa kupš hlače na rob? :D

Torej vzameš denarnico, greš kupt še 3jne kavbojke, k so ti všeč in so udobne in 3 topshit trenirke.
Problem solved.
Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 29. Nov. 2011 9:28

Brandible, saj ne zamerim. Mislila sem nekaj, kar je lepo in kar ni razvlečeno. Niti slučajno ne napedenano, da se razumemo. Sama se dosti boljše počutim doma ob opravljanju gospodinjskih del, če nisem oblečena v zanikrne cote.

Drugače pa se sama vedno oblačim tako, da se dobro počutim in da sem privlačna, ne oblačim se lepo samo za druge.

Sem mišljenja, da če se lepo oblečeš samo za druge, potem samega sebe (in svojega partnerja) ne ceniš dovolj, da bi bil urejen, ko si doma. Nevem no, očitno sem v manjšini, sem pač čudna :lol:
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 29. Nov. 2011 9:59

Mislim, jaz se, ko pridem domov iz službe večinokrat preoblečem v lepo in dobro trenerko in nerazvlečeno majico. Tut tko zgledam vredu...ne pa vlada neki hudo dobro. Mi je škoda lepših oblačil in raznih finih kril za doma. Za poletje sicer imam nekaj kril, ki jih recimo nosim doma, pa kratkih hlač, ali pa se preoblečem v malo starejše kavbojke.
Je pa res recimo, da če pričakujem kak obisk (pa nima veze, ali pridejo prijatelji ali moji starši) se naličim in lepo oblečem. oz. jih ne pričakam v razvlečenih bolačilih, raztrganih nogavicah in trenerki (tako kot sem temu priča pri nekaterih mojih prijateljih, ki jim je očitno vseeno kako izgledajo in "razcapani" pričakajo obisk).
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 29. Nov. 2011 10:10

posh_girl napisal/-a:Odpiram novo temo, ki je namenjena tistim, ki se tudi doma radi oblečete lepo. Obstaja sicer že tema, kaj smo oblečeni v prostem času, a je bolj ali manj napolnjena z odgovori, da se oblačite v trenerke, pižame in razvlečene majice.
Aja, tukej hočeš "lepe" odgovore :P

Mah. Men je najprej pomembno, da mi je udobno&toplo - to pa trenutno najboljš opravlja ena grših trenirk kar sem jih vidla, ampak je pa taaakooo topla! :D
Lepa ženska bo lepa tudi v tem^^ (jz sicer žal ne), tko da...a ni mal brezveze čas&denar zapravljat še za misel na to, kako boš doma oblečena?


Jz bi najraj mela eno ogromno mehko toplo domačo haljo. :D
Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 29. Nov. 2011 10:13

Kaj pa naredite, ko vas obiski presenetijo? :D
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 29. Nov. 2011 10:15

Ne odprem vrat.
haha...


ah ne, ponavad dam gate gor :D
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 29. Nov. 2011 10:22

posh_girl napisal/-a:Kaj pa naredite, ko vas obiski presenetijo? :D


Jaz sem že napisala, da se uredim. Ne zdej tisto neki full, ampak lih razkuštrana, v raztrganih cotah, pižami ali halji, lih ne pričakam obiskov :D
Oblečem kakšno krilo, lanene hlače poleti, kavbojke ali hlače pozimi...pa mal make-upa in to je to.

prpl rejn halje majo mislim da zdej v H&M, če hočeš pejt gledat :D
Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 29. Nov. 2011 10:25

Vesna, obiski pridejo tudi če jih ne pričakuješ.. meni kar neverjetno dostikrat. Enkrat so me dobili tudi z navijalkami v laseh. :oops:


Moj frend zadeve rešuje tako, da vrat sploh ne odpre in se naredi, kot da ga ni doma. Kar je ok, če imaš to možnost, jaz živim v pritličju in se takoj vidi ali sem doma ali ne.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 29. Nov. 2011 10:52

Kakor se znam hitro sleči, se znam hitro obleči. Če me obiski presenetijo rabim 20-30s, da se preoblečem in dam maskaro gor, če je nimam in en nežen parfum :)
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 29. Nov. 2011 10:57

Imam oblečeno lepo trenirko, lepo majčko ali lepo jopo/pulover, včasih pa celo lepo pižamo.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 29. Nov. 2011 11:37

Če pridejo obiski pač nenapovedano, jih jaz lepo sprejmem jim nekaj ponudim na popit in se opravičim, če me lahko 5 min počakajo, da se preoblečem in malo spravim k sebi.
Uporabniški avatar
black_ariella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 29. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a black_ariella » 29. Nov. 2011 12:38

posh_girl napisal/-a:Ker hočem biti tudi zase lepo oblečena... Kaj so vredni samo drugi, da se zanje lepo oblečemo? :D


Ti se za druge lepo oblačiš??? :eek: Ok...

V glavnem: ni mi glih jasno... Ne vem sicer, koliko ve punce doma kaj delate (pucate po stanovanju, kuhate, delate na vrtu - če ga mate, itd...), ampak si ne predstavljam, da bi glih v nekem krilu čistila pa prala po tleh, al pa delala na gredah.

Za doma mi je pomembno, da je udobno, in da mi ni škoda oblačil, če jih umažem (kar se lahko hitro zgodi, če kaj delam). Tak da mi za doma pride v poštev kaka trenirka, pa udobna majica za zraven. Če pridejo obiski, pa se pač preoblečem, pa je problem rešen.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov