Nesreča nikoli ne počiva.

Novosti, trendi...
Odgovori
BlackAlma
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Pridružen: 04. Dec. 2016 16:02

Nesreča nikoli ne počiva.

Neprebrana objava Napisal/-a BlackAlma »

Pozdravljeni,
žal sem si zlomila nogo-natančneje 2 kosti na stopalu. Tu je problem gips- oblečene lahko imam samo široke trenerke. Žal pa imam v decembru kar nekaj dogodkov kjer bi bila trenerka totalno out. Mi lahko svetujete kaj naj oblečem, kakšne hlače (pajkice,...) ? :/ Kavbojke vem da žal ne pridejo v poštev :(

Se opravičujem če je tema neprimerna a žal nimam idej a trenerka v elegantno restavracijo ne sodi :/
vžigalica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Pridružen: 10. Avg. 2015 10:44

Re: Nesreča nikoli ne počiva.

Neprebrana objava Napisal/-a vžigalica »

Mogoče če si najdeš kakšno dolgo volneno obleko, pod njo maš lahko pajkice, pa še v modi so letos in mismim da ne boš imela problema najti takšno da ti bo všeč pa da prekrije gips :)
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3628
Pridružen: 26. Dec. 2010 10:07

Re: Nesreča nikoli ne počiva.

Neprebrana objava Napisal/-a Sarissima »

Kaj pa kake hlače na črto z ravnimi hlačnicami?

(slaba fotka ampak ne najdem nobene bolj nazorne)
Slika

Ker meni niti legice ne sodijo na elegantne dogodke. Sploh če greš s službo ali kaj podobnega. Če pa ni taka panika pa ja - legice, kako lušno krilo in bluza pa si kul za skoraj vsako priložnost.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Odgovori