Naj parfum

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
angel99
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 2. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angel99 » 23. Avg. 2012 10:11

meni so tudi Fragonardovi fuul dobri. :P sem kupila enega predlani,ko sem bla na potovanju v Španiji in smo se na poti tja ustavili v Franciji v njihovi parfumeriji na ogledu (mislim da tudi v Grassu). Potem pa sem si istega kupila še lani,ko sem šla v Pariz. moj najljubši pa je 'Juste un baiser'. :love: sicer je malenkost bol sladek,ampak sama mam rada bol sladkaste vonje,pa še obstojen je ful. :)

če jih prodajajo na netu pa ne bi vedla.
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 23. Avg. 2012 15:52

Juste un baiser je moj 2. najljubši :D Ampak Miranda je 500x bolj sladka in mi je ful presenetljivo, da mi je všeč, ker drugač me tok sladki odbijajo. Mam na zalogi še nekaj Diamanta (ta mi ni tok kul in ga bolj poredko nosim) pa imela sem Etoile in mi je zmanjkalo zaloge. 0:)

dot napisal/-a:^^ A res, kje jih pa kupiš :) Jaz sem bila pred leti prav tam v Grassu v muzeju in parfumeriji... a to si si v njihovi parfumeriji zalogo naredila ali kje po netu naročiš? :)


Žal imajo trgovine samo po Franciji, če se ne motim - vsaj jaz jih drugje nisem še zasledila... Tudi sama sem najprej kupila nekaj malega v Parizu, leto kasneje v Grassu, prek neta jih pa ne naročam, ker so že tako ali tako dražji kot v trgovini + poštnina, itak. Imam to srečo, da sem se zaštekala s svojo native speaker za francoščino (živi v LJ drugače) in sva še vedno v stiku, ta gre v Pariz vsaj 1x letno, pa jo prosim, da mi prinese zalogo... Pa še več nas je takih gold diggerjev in se lažje dogovorimo, da naberemo skupaj 5 parfumov - namreč potlej dobiš popust (6eur za 15ml, 10eur za 30ml itd...). Prek neta ne vem, če se to da. Pa še eno luškano dodatno embalažico dobiš. :D
Uporabniški avatar
angel99
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 2. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angel99 » 24. Avg. 2012 10:32

uf,potem pa moram naslednjič,če bom se kaj potikala po Franciji definitivno poskusiti Mirando,ker sem ljubiteljica bolj sladkih vonjev. :P drugače pa mi od njih ni slab tudi Emilie,ki ga ma moja mama. ni ravno sladek,ampak je tak fajn svež. :)

drugače pa smo tudi mi to delali,da smo nabrali skupaj 5 parfumov (smo bli cela skupina avtobusa tam),da je blo ceneje.
lani sem celo dobila tako mini stekleničko za parfum noter nalit, primerno za potovanja. :)
Uporabniški avatar
Little fairy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 6. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Little fairy » 26. Avg. 2012 21:08

Trenutno Prada Candy :flower:
"Sanje vsakomur od nas dovolijo, da smo tiho in varno nori vsako noč svojega življenja"
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 27. Avg. 2012 8:22

Imam 2 najljubša, pa nobenega od teh trenutno nimam v lasti, prav jezna sem nase, da si dovolim bit brez najljubšega parfuma :x . Nič več šparanja v Septembru si kupim enega od teh dveh:

- Chanel Mademoiselle
- Bvlgari Rose Essentielle
Uporabniški avatar
Leeee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 5. 9. 2012
Kraj: London

Neprebrana objavaNapisal/-a Leeee » 05. Sep. 2012 20:59

Fatalna ima fatalno dober okus za parfume:)

Moja sta Coco Mademoiselle in Hugo Boss-Femme.
Uporabniški avatar
Quanesha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 21. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Quanesha » 06. Sep. 2012 0:03

Men je najbol Puma Im going...sicr zdej sm brez dnarja da bi sploh šla kerga kupt ampak u bližni prihodnosti morem pa res mal pogledat kaj še kej tacga dobrga obstaja :)
Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 08. Okt. 2012 17:39

Jst mam zdej za pozim od Jean Paul Gaultierja, sem pa vidla v Tuš drogeriji, da imajo kr neki izbire parfumov, en od Esprita se mi je dopadel pa od Beyonce parfum sem povohala, samo ne vem, se ne morem odločit a mi paše na kožo al ne.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 09. Okt. 2012 10:58

Moja nova ljubezen :hearts:

Slika

sam dobit ga se morem. Hehehe....noro lepo disi!
Special CHICK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 24. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Special CHICK » 29. Okt. 2012 15:46

Thierry Mugler- angel :)

Bvlgari Omnia-Coral :)
It`s all about taste. If you are cheap, nothing helps.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Avg. 2020 8:21

Moji trenutno najljubši:
- Si- Armani
- Coco madmoiselle
- Coco mademoiselle intense
- J'adore Dior
- Gucci Guilty
- Jean Paul Gaultier- La belle


Ostali, ki so mi všeč:
- Coco Noir
- Coco EDT (edp še nisem poskusila)
- Dior Addict
- YSL - Mon Paris,
- Tierry Mugler Aura
- skoraj vsi Chanel, ki sem jih poskusila so v nekem takem stilu, ki mi je všeč - no. 5 EDT (EDP mi je bil nazadnje ko sem ga vohala ni bil všeč..), Gabrielle, no.19., Chance...
Zadnjič spremenil hayley, dne 16. Avg. 2020 10:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Avg. 2020 8:56

Diorjevega Addict sem jaz podarila naprej, ker me je po njem noro bolela glava. Kar me po veliko močnih parfumih.
Zraven Z&V imam sama še rada Chanel No. 5 L'eau, tak pudrast bolj. Dejansko imam samo še štiri stekleničke, ostalo sem vse dala stran (zraven dveh opisanih imam še Marc Jacobs-Daisy in pa Dior-Hypnotic poison). Ta zadnjega sem prejela za darilo, je tisti ikonični vonj, večerni, ki ga res redko uporabim. Verjetno zato, ker ga je včasih imela vsaka druga (točeno Refan varianto).
Skoraj bolj zanimivi so mi moški parfumi, včasih kakšnega zavoham na kom, da mi res diši in sem samo mmmm...sicer redko, ker se ali vržejo v oblak Axe-a ali pa ga nimajo. Diorjev Sauvage ali pa Hugo Boss-Orange sta res tista top, ki ju takoj zavoham. Se pa spomnim, da je imel Lz enega takega nevsiljivega, ki je tudi lepo dišal, se mi zdi, da je bil nek citrusen.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Avg. 2020 9:12

- nikol ne bom pozabla, kako mi je en tip na prevozih enkrat dobro dišal. :D Sicer že več let nazaj, mogoče okrog 5 let nazaj (oz. 6, mislim da sem imela 21 in sem se ravno na nek plesni nastop vozila), se spomnim samo, da je bil iz Krškega, pa še ful prijeten za se pogovarjat.. pa da je mel une bombone Fisherman's friend na polički.
Samo takrat sem bila še bolj sramežljiva in si ga nisem upala vprašat, kaj je to za en vonj.. :lach:

- Na zadnej sem moške parfume vohala, ko sem bila še skupaj s prvim fantom in takrat se spomnem, da so mi bili všeč ti klasični Hugo Boss in YSL Le homme al nek Libre ali nekaj podobnega, v glavnem YSL mi je bil eden ljubših za moške dišave

- sem trenutno pri 6 oz 7 stekleničkah, če štejem še Naomi Campbell Naomi Campbell EDT (ta Naomi Campbell je bil ful všeč enemu tipu na enemu žuru, s katerim sem mutila lani jeseni, je še kar moji prijateljici začel razlagat, kako dobro js dišim, lool keri spomini...)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Avg. 2020 14:40

Ok popravek, moji naj so trenutno:
- Chanel no.5 edt
- Armani Si
- JPG - La belle
- Chanel Coco mademoiselle
- Chanel Coco edt

Emanuella, imaš ti No. 5 edt s prozorno tekočino noter?

Sem nabavila No.5 edt in je čist nekaj drugega kot tester v trgovini, kupljen ima rumeno tekočino, tester v trgovini bil prozoren.

Tester v trgovini je držal na moji koži 48 ur, kar je hart..na začetku aldehidi najbolj, po 12 urah vrtnica, po 36 urah se je vohala vanilja in musk najbrž.. prav neverjeten razvoj.. in če sem sedela za mizo in sem imela roko na mizi, sem ga vohala, tega kupljenega voham samo če dam nos prav na kožo in drži sam par ur.. Je pa takoj po špricanju bolj blag, mogoče uni tester bil lih malo premočen prvih par ur.. ampak je pa boljše dišal po nekaj urah od nanosa..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 23. Avg. 2020 20:50

Hayley, moj je prozoren.
The world is as you are.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov