Naj parfum

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Nov. 2020 16:55

Js še nikoli nisem slišala za ta parfum.

Bleh, danes sem po dolgem času nosila Naomi Campbell Naomi Campbell, njen 1. parfum in mi ni všeč več, zdaj vidim, da se ga sploh ne voha skoraj nič in je velika razlika z mojimi ostalimi parfumi pa še nek tak pudrast in hairspray vonj ima na moji koži zdaj.. pa Armanijev Si mi ni več všeč, vsi ostali so mi, samo je večino mojih parfumov bolj poletnih, js Coco mademoiselle dojemam totalno bolj pomladno-poletnega, isto no. 5. edt, nimam filinga zdaj nosit..

Imate kak najljubši parfum(e) za bolj zimski čas ali mogoče za zimsko praznični čas?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Nov. 2020 23:03

Kaj pa to, ko je tale "Boris" popravil moj post v citatu. Haha, vatafak :D
Drugače nimam neke delitve, ker jih imam premalo.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Nov. 2020 5:39

Sploh nisem opazila, da je kaj popravil. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Nov. 2020 9:48

Ugotavljam, da če si nabavim se kakšnega, bo kar Amo Ferragamo per lei, mi je tudi od Narciso Ambreeja dosti bolj všeč..
ZDAJ pa res nisem vohala parfumov in bila v Milerjih in podobnih zadevah od začetka septembra, pa ne vem kdaj bom naslednjič.. Dobro, da sem si vsaj 2 dodatna testerja izborila, ko sem bila na zadnje. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Nov. 2020 21:14

Ananhas napisal/-a:

Ker ravno omenjaš Armanijeve; Acqua di Gio (moška verzija) je tudi kar nice. Ženske verzije sem se pa prenavohala na sestri, več let ( :D ).
Dior Sauvage recimo, med bolj priljubljenimi.
Ferragamo gotovo tudi skriva kakšnega fajn za moške, po solidni ceni.


Sem danes vohala par moških parfumov, Dior Sauvage je kar v redu, MIslim da so mi eni od YSL - L'Homme le parfum, YSL L' Homme skoraj še bolj všeč, mogoče so mi še najbolj od Guerlaina L'homme ideal, L+homme ideal cool.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Nov. 2020 11:15

Aqua di gio moškega sem tudi vohala, ma si sploh nisem zapomnila kakšen mi je bil, očitno mi ni bil med parimi top, od Ferragama so bili 3je moški, sem samo enega vohala, ki mi pa ni bil všeč, v primerjavi s kakšnimi ostalimi..
Manj razločim vonje pri moških parfmih kot ženskih, kjer sem že vajena not.. nasplošno pa mislim da so mi pri moških bolj všeč sveži, tudi citrusni, kot sladki..
Vem pa edino, da YSL moški parfumi so mi bili precej všeč že pred več leti, ko sva s prvim fantom nekaj gledala parfume..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 30. Dec. 2020 8:53

Ananhas napisal/-a:
Delino mi je dala za probat prijateljica, na kateri sem jo zaznala in dala kompliment. Je pa cena navita, mislim da je okrog 200 €.
Valentino Donna ni nova, novejša je izdaja Donna Born In Roma. Je pa meni osebno lep vonj, tak ženstven. Na prvi špric mogoče malo vintage, potem pa se res lepo razvije.



Js bi tudi za foro povohala to Delino, vem samo, da so vrtnice prevladuječe in liči. Jo imajo v eni parfumeriji blizu tromostovja, samo glede na to, da so tam sami parfumi okol 200 in 300e, ne vem, če sploh imajo testerje.

Na prvi špric mogoče malo vintage

- Jooj meni Donna ni všeč, zelo vintage - zelo močen iris. Sem pa mislim da na listku poskusila, ne na koži, tako da nisem vidla, kako se razvije. Vsi parfumi z močnim irisom mi niso všeč. Ta Donna drugače diši zelo podobno kot Chanel no. 19 in Chanel no. 19 pudreee (tudi imata močen iris) in Prada infusion d'iris.

Ananhas napisal/-a:Hayley, glede outfitov in priložnosti se lahko poistovetim, hehe.
Se spomnim še kateri parfum sem nosila za prvi zmenek z možem in podobne (za mnoge nepomembne) podrobnosti. :oops:

Sem se spomnila te izjave, in me zdaj zelo firbec, kateri parfum si nosila za prvi zmenek z možem? :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 02. Jan. 2021 9:08

Mislim, da je Chanel Gabrielle postal en mojih naj parfumov. Nikoli prej mu nisem dala priložnosti že zaradi opisa, zdaj mi je pa wow. Očitno se z leti spreminja tudi "okus" glede parfumov.
Vsekakor parfum za dnevno rabo kakor tudi za posebne priližnosti.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Jan. 2021 11:04

Ahaaa.. js sem ga parkrat na hitro poskusila in mi ni bil eden izmed bolj všečnih chanelov..mogoče bi mogla še enkrat, ma mislim, da tudi se ne šteje kot nek boljši uspeh od chanela.. Moje mnenje o chanelovih parfumih:

Meni so pri chanelu najbolj všeč: Coco mademoiselle, Coco mademoiselle intense, Coco noir in no. 5. edt, no. 5 edp
-všeč mi je tudi Coco edt, coco edp nisem še poskusila testerja ter vse različice no. 5 tamodernizirnane - no. 5 l'eau in no. 5 premiere (al nekaj podobnega)

- niso mi všeč Chance edt! in no. 19. , no 19. poudree, ker imata zelo zelene tone in skoraj ne vem kam bi tisto nosila, samo za kakšne zelo uradne stvari ali posebne priložnosti bi mogoče bila primerna.

Zadnji čas pa največ nosim Coco noir in očitno moj naj oz. najbolj nosljiv za ta čas.
- Chance edp in Chance eau tendre (al kako je že) me niso neki pritegnili, ni pa niti da bi slabo dišali.. Allure nekaj srednjega med Chaneli, Gabrielle me ni posebej pritegnila..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Jan. 2021 18:36

Moja naj sta zadnji čas Alien - Mugler in Chanel Coco noir.
Na wish listi nobeden, verjetno čas že, da se malo ustavim ..in dam rajš v kake bitcoine kot parfume :D .
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 10. Feb. 2021 18:51



@hayley:
Ob priliki poskusi še parfume Miu Miu, Moschino - Fresh Couture in Moschino - Toy 2. Slednji je bolj za zbirko! :wink:
Zadnjič spremenil Flavij, dne 10. Feb. 2021 19:03, skupaj popravljeno 1 krat.
All is vanity, nothing is fair.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Feb. 2021 19:00

Fresh couture - ne hvala, tiste oblike čistila za šipe si niti mrtva ne bi dala na polico :lach:.

Če mi je vizualno steklenička čisto mimo, ga tudi vohat ne mislim. Steklenička more bit lepa!
Miu miu nisem še nikoli poskušala, zelene note? Eeh? Ne vem če bi to bilo zame... niti se ne spomnem, da bi kdaj vidla v Milerjih. Bi pa lahko poskusila ta ostala 2 ja.

Nimam potrebe prav po novih parfumih, ampak bi imela tistega črnega For her edt--Narciso Rodriguez, če že kaj.. Sem imela samo vzorcek do zdaj.

Že ful časa nisem nobenih parfumov vohala, enkrat sredi decembra na zadnje. :/


Bdw, sem ugotovila, da mi je ful annoying nota, če štrli ven, osmanthus (to je neko azijsko cvetje, za katero je značilno, da naj bi imelo malo vonj po marelicah, ampak js ga zaznavam kot neko ostro zeleno noto, ko se vse note usedejo)
Bleeh, kako mi to reže v nos. V For her edt, Narciso, je dobro zmiksan, itak pa od zgornjih not in cvetja najbolj izstopa Orange blossom.
Ampak v Amo Ferragamo per lei ful ven reže ta osmanthus (v unem malem testerja pa ni, je bilo bolj sadje cutit), pa v Gucci - Flora edt mi tudi ful ostro reže ven osmanthus..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 22. Feb. 2021 21:02

hayley napisal/-a:Fresh couture - ne hvala, tiste oblike čistila za šipe si niti mrtva ne bi dala na polico :lach:.

Če mi je vizualno steklenička čisto mimo, ga tudi vohat ne mislim. Steklenička more bit lepa!
...


Slika

Meni pa je ravno steklenička všeč! :biggrin:

hayley napisal/-a:...
Miu miu nisem še nikoli poskušala, zelene note? Eeh? Ne vem če bi to bilo zame... niti se ne spomnem, da bi kdaj vidla v Milerjih. Bi pa lahko poskusila ta ostala 2 ja.
...


V Nami ga imajo in to na razprodaji. :wink: Včasih so ga imeli tudi v Müllerju. :gruebel:
All is vanity, nothing is fair.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7499
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Feb. 2021 6:53

Zaenkrat imam čez 10 parfumov, nimam prav potrebe po novih. :D

Mi jih je pa fajn poskušat in vohat, je relaksacijsko, na zadnje sem jih poskušala se decembra, od takrat nisem bila v mullerju, ne kje drugje. Moram poskusit unega Gabrielle Chanel, ki je všeč mayaeb. :D

Sicer se mi zdijo precej kakovostni Guerlain na splošno.
Pa mogoče bi tistega Dior Pure poison se enkrat poskusila.
Drugače pa nosim zadnje čase v glavnem skoraj samo Chanel Coco noir.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 14. Mar. 2021 21:30

Vohala novi parfum od Forda, Costa Azzurra. Naj bi bil unisex, mi deluje bolj moški. Spada med lesne, citrusi mu dajo neko svežino, kasneje se ovoha tudi nekaj sladkobe.

Prvi vtis, ko ga zavohaš je, da ga poznaš, takšen poznani vonj. Daleč od tega, da bi bil vsiljiv, prav prijeten. Značilen moški vonj.

Vsekakor za moške in ženske, ki ne želijo, da vsi okrog njih padejo dol zaradi premočnega parfumskega vonja.

Slabost ali prednost, da je v primerjavi s starim manj obstojen. Bi rekla, da se je vonjal max.6ur.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov