Modno oblečeni tudi v prostem času

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 30. Dec. 2010 22:55

ma jst bi šla itak povsod v trenirki :D Tko da ja, valda mam za doma to gor, pa neko razvčeleno majco, da mi je čim bolj udobno.
Na znamke se poserjem.

Ko je ena par postov nazaj omenila pižamo.. ja tudi jaz ne morem imeti pižame čez dan pa potem ponoči v postelji. Itak mi je nehigienično in pa vonj me moti, ki se navleče od raznih stvari po hiši, kot je hrana, živali itd...
Se mi je že zgodilo ja da se mi ni dalo spreoblečt, ampak je potem pižama šla zvečer v pranje.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 02. Jan. 2011 19:58

jz pa doma vedno nosim spalne srajčke al pa daljše majčke - obvezno brez spodnjega perila. Sem imela pred časom vedno težave z vnetji pa sem ugotovila da najboljše kar lahko storim je da sem spodaj brez od takrat naprej nimam več težav...
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 02. Jan. 2011 21:19

Za novo leto dobila od mami trenirko, da "ne bi več hodila po hiši v teh strganih starih hlačah kot klošarka". Hlače je pa stran vrgla, grdoba.
Kaj te briga, kaj je modno, ko si doma (ali pa kjerkoli drugje for that matter). Udobje je najpomembnejše.
Because I can.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 02. Jan. 2011 23:28

Tananda napisal/-a:Za novo leto dobila od mami trenirko, da "ne bi več hodila po hiši v teh strganih starih hlačah kot klošarka". Hlače je pa stran vrgla, grdoba.
I hate it when that happens. :D

Se tud z ostalim strinjam.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 03. Jan. 2011 8:26

adidas trenirka. pajkice in oversize majice, puloverji. tudi kakšne bolj "fensi" reči. ker mi ni ne vem kako škoda. škoda mi je delat na vrtu v novi majici ali delati v skladiščih, itd. doma pa nimam tako fsrano, da nebi upala met kdaj kaj novega. kavbojke redko. ampak dokaj okusne stvari. najbolj grozno mi je videti punco v npr. reklamnih majicah ala Elektro Kacun ali Pekarna Oliva. četudi samo za doma. razumem kako je z določenimi "starimi" rečmi, ki jih imamo preprosto radi, ampak, da bi navlekel samo in le stare stvari nase, to mi je pa mimo.

vprašanje za tiste, ki nosite le in samo stare reči doma: kam za vraga dajete cunje, ki niso tako zelo stare in jih ne nosite?
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 04. Jan. 2011 14:41

Mam mogoče pet stvari, ki jih ne nosim, pač v enem predalu. Sicer pa ko se nam naberejo obleke, nesemo v rdeči križ.
Meni je pa škoda katerihkoli hlač za doma, ker jim čist raztegnem kolena.
Because I can.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 04. Jan. 2011 16:21

claire napisal/-a:vprašanje za tiste, ki nosite le in samo stare reči doma: kam za vraga dajete cunje, ki niso tako zelo stare in jih ne nosite?
Jz pa ne razumem najboljš kaj hočeš :P, namreč (govorim sicer zase, ampak verjamem, da je še kakšna s podobnim razmišljanjem), če mi že itak dol maha za "nove, lepe, fensi" zadeve, pomeni da tud kupujem stvari, ko jih pač rabim in tko nimam neki velik "zgrešenih nakupov" al pa splošne gužve v omari - kamor pač dajem tako nove kot stare stvari, doh (:D).
Ja, vsake tolk pa le naredim čistko in pogledam česa že dolg nisem nosila, pa grejo tud pri nas taki kosi na stran za odnest na RK.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 04. Jan. 2011 18:17

^^ ja ja. štekam to. jaz vozim direkt v eno vas/okoliš, kjer ljudje res rabijo cunje. ne mečem vstran. ampak meni se ful nabere enih stvari in si ne predstaljam, da bi imela za doma 5 kosov (kot tananda) in vedno v tistem skakala okrog. se mi ne smilijo tudi "boljše" stvari.

ni mi jasno zakaj se vam smilijo eni obični puloverji/majice/whatever za doma. ajd neke neudobne reči štekam, ampak ostalo. pišuka, poznam primere, ko imajo še perilo razdeljeno na "za doma" in "za okrog".

to mi je ista fora kot npr. "ne ne. ta parfum sem dobila 45 let nazaj od babičine tete iz avstralije in ga uporabljam samo za poroke." kar nanese 5x v 10ih letih. (namerno karikiram).

(pravzaprav na splošno mi gre deljenje takih banalnih reči na "boljše" in "slabše" na živce. pa naj bodo to čevlji, rokavice, očala ali maskara)
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
nanamiša
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 28. 12. 2009
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a nanamiša » 04. Jan. 2011 18:31

tudi perilo imam razdeljeno :D

Jaz osebno imam stvari "razdeljene" zato, ker se skoraj vsak dan poflekam, ko jem, po stanovanju vlačim psa, pučem, itd... In za take stvari ne bom dala gor enga puloverja, ki ga imam namen imeti gor za zunaj, ker mogoče flek od hrane ne bo šel dol, dlake od psa gredo pri nekaterih oblačilih težje vn itd..
Pa to ne pomeni ravno da pa za vn nisem udobno oblečena.

Al pa nevem kakšne stare, sprane, strgane majice, ki mi jih je škoda stran vrčt, ker so za doma čist okej. Za vn pa tega ne bom oblekla.

Oblačila, ki jih ne nosim več ( o mi premajhna, se jih naveličam) dam svoji sestri ali sestrični.
Fantje ne pozabite, ženske so nemočne le tako dolgo, dokler se jim ne posuši lak za nohte. ;)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Jan. 2011 18:35

^^jaz isto :)
Za doma je npr spodnji del trenirke čisto dober, za kam drugam pa ne.
Isto z nekaterimi puloverji itd.
In imam razdeljeno: te cote so za doma, te pa za okrog.Doma namreč nikoli nisem v kavbojkah, ker so mi nasplošno neudobne.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Jan. 2011 18:39

claire- sklepam, da nisi tak pujs kot js, ker se vedno popacam. In nekatere stvari (parad. omaka, juice, itd...) je presneto težko spravt iz oblačil, zato ta delitev. Ker imam preveč rada svoja "talepša" oblačila in sem čustveno navezana na njih :D

Strganih majic itak ne nosim, tako da je največkrat kakšna fantova majca iz motorističnega kluba, trenirka ali pajkice. Pa pulover s kapuco, če hladno.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 04. Jan. 2011 21:05

^^ pa ja. to štekam. jaz si tudi kakšnih kulskih kosov kot so oblekce, kiklice, "fensi" majčke ne oblečem če grem pucat wc al pa sedet pred tv.
ampak imet prav garderobo razdeljeno se mi zdi smešno.
jaz se pa itak večkrat popackam zunaj kot doma- valda. pa ne bom pol zato nikamor oblekla stvari, da se ne bi slučajno umazala. ker pol lahko hodim okrog vedno v trenirki.

kaj, a ko kam greste pa se prelevite iz nerodnic v fine dame? ;) al nič ne jeste in ne pijete? ;) to bi blo meni čist tu mač. al pa razmišljat kaj se mi lahko zgodi če... (razen (!) kakšne extra žurke, kjer polivajo vsi povprek).

nima veze. jaz ne zagovarjam teh ekstremov ala "TAKOJ SE PREOBLEČT ko prideš domov!" in samo Mercatorjevo reklamno majco gor in prastaro trenirko. smatram takšno punco za površno. (in pol se najdejo tipice, ki začnejo jokat po forumu- "oh moj bog, moj pa gleda za "lepo oblečenimi kurbami"" ali "noče sexati z mano"- ja valda, če pa skačeš v perilu "za doma", ker si doma in totalno nič ne paziš ko kaj ješ, ker itak maš Pošta Slovenije majco.

zagovarjam udobnost za doma, ne pa brezbrižnosti na celi črti.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 04. Jan. 2011 21:10

Jaz doma nosim navadne trenirke, večinoma široke, da mi je udobno ali pa pajkice. Zgoraj pa kako navadno majčko.. sicer imam nekaj stvari, ki so samo za doma, ampak je teh bolj malo. Se večinoma držim tega, da se doma oblačim tako, da še vseeno upam it ven, recimo v trgovino v tem :P.
Breakfast is my religion! (The Mask)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 04. Jan. 2011 21:15

claire napisal/-a:kaj, a ko kam greste pa se prelevite iz nerodnic v fine dame? ;) al nič ne jeste in ne pijete? ;)
Ne, sam pač mal bolj pazimo. :)

claire napisal/-a:in pol se najdejo tipice, ki začnejo jokat po forumu- "oh moj bog, moj pa gleda za "lepo oblečenimi kurbami"" ali "noče sexati z mano"- ja valda, če pa skačeš v perilu "za doma", ker si doma in totalno nič ne paziš ko kaj ješ, ker itak maš Pošta Slovenije majco.
Hm, ja, če je bejba itak lepa, bo lepa tud v vreči za krompir, ane. :D

she-devil napisal/-a:Se večinoma držim tega, da se doma oblačim tako, da še vseeno upam it ven, recimo v trgovino v tem :P.
Ahh, jz upam ven tud v pižami (že viđeno :D), in kaj zdej? :P Jz bi skoz bla v takih cotah, ampak, evo, priznam, nisem zaradi drugih - bojda se ne spodobi (vedno).
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 04. Jan. 2011 22:11

^^ kaj - jaz sem šla žurat v diskač v piđami. in ne, ni bilo pustovanje. :P

valda bo lepa, ampak (kolikor jaz poznam primere), si pol še za lase tako mislijo. "saj me nobeden ne vidi" in hodijo mastne (tudi fant je za nekatere "nobeden"). o tem, da se nekatere iz istega razloga pozimi ne brijejo ne bi niti začela...
meni so to grde navade. ki se poglabljajo do te mere, da niti v službo več ženske pri 40ih ne grejo urejene, če ne delajo ravno na banki.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov