Modno oblečeni tudi v prostem času

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ursa2502
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 310
Na forumu od: 17. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ursa2502 » 31. Okt. 2010 9:09

mene pa zanima, kako ste oblečene doma, popoldne, v prostem času, da še vedno sledite nekim modnim smernicam? v mislih nimam razvlečenih majic in starih trenirk :D
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 31. Okt. 2010 9:50

V nerazvlečene majice in lepe trenirke.
Treselle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 29. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Treselle » 31. Okt. 2010 10:33

Čist odvisno kaj je oprano :D, lahko bo to adidas trenirka, al pa ena čist x, ki je že bolj stara. Pa ponavadi kakšno bolj široko majco, (reklamne ipd., ker samo tako pridejo pri meni sploh v uporabo).
turn up the music, turn down reality
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 31. Okt. 2010 11:16

Karkoli mi pade pod roko tist dan in kar je oprano. :) Ne sledim nobenim modnim smernicam ne zunej, ne doma. Boli me patika za to!
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
blue coctail
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 13. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a blue coctail » 31. Okt. 2010 12:54

nikoli ne oblačim trenirk, razen če športam. tudi doma sem ponavadi v kavbojkah. ne vem, zakaj, ampak bolš se počutim ...
Uporabniški avatar
Mrs. Wonka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 15. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs. Wonka » 31. Okt. 2010 22:46

^^ tudi jaz. :)
~beauty is not in the face; beauty is a light in the heart~
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 01. Nov. 2010 8:56

Vedno sem v kavbojkah, nikol v kakšnih trenirkah. Zgoraj pa ponavadi kak pulover s kapuco al pa majica s kratkimi rokavi. Polet če je res vroče tud kakšna oblekica za doma.
Uporabniški avatar
Elle.*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 25. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle.* » 01. Nov. 2010 10:46

Zdaj, ko je malo bolj mraz, imam ponavadi za doma oblečen kakšn daljši pa bolj širok pulover, spodaj pa pajkice, ker mi je to najbolj udobno. Ali pa kakšne udobne kavbojke, trenirke... Ko je malo toplejše pa pridejo najbolj v poštev hlače iz Sarikota. :)
Inside every blonde is a blonder blonde waiting to get out.
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 01. Nov. 2010 12:07

Večinoma vedno pajkice ali pa kakšne debele žabe čezenj gamaše, da me ne zebe v noge. Zgoraj pa obvezno oversized pulover :razz:
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 01. Nov. 2010 13:17

Nikoli ne sledim modnim smernicam, sledim sebi. Doma imam ponavadi oblečene kakšne hlače od pižame in obične majice (dolžina rokavov odvisna od letnega časa), poleti moške boxarke in Skiny spodnje majčke. Če me pozimi full zebe v noge, si navlečem še doma naštrikane debele volnene štumfe. :D
As your lover describes you, so you are.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 01. Nov. 2010 13:46

Ko sem doma, imam vedno na sebi trenirko (spodnji del), ne predstavljam si imet doma kavbojk :? , zgoraj pa različno število bombažnih majic (kanotjerca, kratek rokav, dolg rokav...), odvisno od temperature, hehe, včasih je treba tud flis oblečt čez. :D
Nimam navade, da skačem ven, kadar sem doma, tako da če pač pride kaj vmes, da je treba kam, se preoblečem v kaj drugega.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 01. Nov. 2010 13:54

Js sm doma najbolj nemodno oblečena kar je možno :D
Kakšna trenirka (sp.del), ogromna majica, debeli štumfi, pulover s kapuco. Ko sem doma, sem doma, ne skačem ven (razen na balkon, kjer me pa itak noben ne vid :D). Včasih stare pajkice + majica; poleti kratke bombažne hlače ali kaka obleka/krilo, ki jih ni škoda. Ker sem ful pujs in se prehitro umažem :D

Umrla bi doma v kavbojkah, ker so mi najbolj neudobno oblačilo od vseh.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 01. Nov. 2010 13:57

^^ zdej se bo usulo, da imajo tiste, ki so doma v kavbojkah, itak blazno udobne kavbojke :D
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 01. Nov. 2010 14:47

Jaz si ne predstavljam, da bi bila doma npr. v đinsih, zelo veliko se namreč valjam po postelji in ni šans, da bi si vsakič, ko bi mi bilo za uleč se, slačila in pol spet oblačila. Ker po postelji se je dovoljeno valjati samo v spalnih oblačilih ali pač brez njih. :D Se pa sicer super udobno počutim v đinskah, samo jih mam pač za zunaj, ne za doma.
As your lover describes you, so you are.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 01. Nov. 2010 16:01

Ponavad sm v ksni lepi trenirki pa majcki, ce je bl hladno nase navlecm se ksn hoodie. Nikol pa nism doma v ksnih oblekah "k jih ni skoda" al pa k "za u javnost niso vec dobre". Tega res nism nikol razumela ... kao sej za doma je pa use dobr.

Tko da, ce je treba u trgovino/ksne smeti u kanto odnest, mi ni treba prej skoz okn pogledat, ce je slucajno kdo zuni, al pa se za to clo preoblect :D

Pa sicer nism oseba, k bi zjutri posvetila celo vecnost temu kaj bom oblekla (mam resne tezave z vstajanjem zjutri :P), tko da rabm mogoce 5min vec ce se oblecm za na faks, delat, pijacko, kosilo, kot ce se oblecm "za doma".
Live. Love. Surf.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov