Modno oblečeni tudi v prostem času

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 05. Jan. 2011 23:56

jaz imam tud to vse ločeno. v bistvu mam precej razdeljeno.
recimo: mam en debel plašč za takrat ko je ful mraz, pa za kakega psa peljat, pa tko za umazat... mam še en plašč ko je tko običajen, za srednjo urejenost, pol mam enga za kako fensi službo, pol mam 2 za tipe...
pa recimo isto gate: mam une k katerih spim ko me noben ne vidi, mam kake normalne, pa kake kurbiš.
pa isto za cunje doma: mam take, ko bog ne daj da bi me kdo videl v njih, mam kake ko so primerne za pred kakega tipa pa tud za trgovino.
Pa ko pridem domov se preoblečem, ja.
pol mam posebej cunje za partije, posebej za koncerte, posebej za kak zmenk, posebej za kšno pijačo kar tako...
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 06. Jan. 2011 1:37

Nesanica napisal/-a:Nikakor pa si ne morem zamisliti da bi pred svojim ljubimcem ali pa fantom skakala v straganih in sprnih oblačilih.


Eh, kaj pa, ko boš živela s tem fantom/ljubimcem? Jaz živim skupaj s fantom in si ne predstavljam, da bi doma bila oblečena enako kot za zunaj. Za strgana oblačila dvomim, da jih kdo nosi doma (jaz imam ene natrgane kavbojke za takrat, ko je treba kje kaj okoli hiše pomagat ali kaj podobnega), spranih ali ohlapnih pa res ne vem, zakaj ne bi.

Jaz za doma nosim spodnji del trenirke, zgoraj pa kako majico in če je mrzlo, zgornji del trenirke ali pa flis. Imam tudi ločene obleke na 'za ven' in 'za doma' - te za doma so stare majice/jopice, ki so se sprale in zmuckale, pa sem jih včasih zelo rada nosila in jih nočem vreči proč (tam ene 4 kosi), dvoje stare kavbojke, ki so mi zelo preširoke, ampak so v redu za do trgovine (ker se ne bom nikoli navadila hodit v trenirki iz hiše, pa še nepraktično je ... :/ ), pa ene dve majici, ki sta brezveznih barv in mi ne delata nobenih uslug kar se postave tiče. Tega je precej malo, za v en predal mogoče.

Se pa vedno preoblečem, ko pridem domov. Delno zato, ker so kavbojke in bluze neudobne, delno zato, ker nočem raztegniti stvari, delno pa tudi zato, ker nimam dovolj obleke, da bi si lahko privoščila vsak dan umazati en pulover ali bluzo. Ni ti treba jesti kot svinja, da si umažeš obleko, hkrati sem pa jaz tista, ki pri nama kuha, tako da si res ne bi upala vrteti se po kuhinji v stvareh za ven.

Pa še malo OT, kar se tiče vnetij in hlačk: do vnetja ponavadi, če se nosi tesno perilo, po možnosti iz lycre ali česa podobnega. Je imela kolegica, ki je sicer ljubiteljica tangic, probleme s tem. Jaz se držim bombaža in boksaric, pa nimam problemov. :)
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 06. Jan. 2011 11:45

Ko je nekaj postov nazaj bilo govora o tem kako je fuj, če maš oblačila za doma, če se slučajno popackaš.. no meni je pujčika tista, ki kuha v nekih oblačilih in se potem ne preobleče.. potem pa veselo smrdi po pohanju še ceelii dan :D. Zato se (saj pri meni) najde nekaj stvari, ki so vendarle samo za doma. Ne vidim poante v temu, da si daš neko fensi stvar za tisto eno urco ali več, da skuhaš.. pol pa se itak moreš preoblečt, ker še sam sebi smrdiš.
Breakfast is my religion! (The Mask)
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 06. Jan. 2011 18:05

mislim, da sem že pisala sem, ampak vseeno...
jaz mam oblačila ločeno, do neke mere tudi spodnje perilo. doma sem izključno v trenirkah, ki pa niso ne grde, ne razvlečene ali strgane. prevelikih reklamnih majic načeloma ne nosim, ker mi je to grdo, razen občasno za spanje (če spim sama - če spim s fantom, dam gor lepšo spalno majčko). Niti pod razno se mi doma ne ljubi biti v kavbojkah, srajčkah ipd.,ker so mi ta oblačila bolj neudobna, poleg tega se navzamejo vonja po kuhanju, se popacajo ipd... Kar se tiče spodnjega perila pa je tako - doma tangic ne nosim (ok, sem trenutno samska). Če vem, da bom seksala, valda dam gor kaj lepšega. Za šport pa mam neke stare modrčke, ki so vseeno precej spodobni. Aja, tudi za spanje nosim bombžne gatke/bokserice (v dobrem stanju seveda), to ga pa ni junaka, zaradi katerega bi spala v tangicah (gola že, ampak tud to mi ni preveč)
Doma pa jemo vedno iz talepih krožnikov, ker smo vse grde pometali stran
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 06. Jan. 2011 18:10

softTouch napisal/-a:Doma pa jemo vedno iz talepih krožnikov, ker smo vse grde pometali stran


Pohvalno.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 06. Jan. 2011 19:50

Konkubina* napisal/-a: Uživaj s svojim čikecom pred študentekom, pa srečno!


V študenteku.

hvala da si dala sama sebi focn z vsem kar si napisala.

zmaga pa izjava, da se med kosilom ne hodi na obisk, očitno imaš izračunano kdaj kdo ima kosilo. BUČEN APLAVZ ZATE!!! pa "dober tek".
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
*SunFlower*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 613
Na forumu od: 20. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *SunFlower* » 06. Jan. 2011 20:23

Claire, ampak mene so tudi učili, da se ne hodi med kosilom na obisk, niti se ne kliče po telefonu. Mogoče je malo staromodno, ampak sem prepričana, da nisem edina, ki so jo doma tako navadili. Pa ni ti treba biti noben jasnovidec, ampak samo ne kličeš/obiskuješ ljudi med 12. in 3. uro.

Pa seveda, to ne velja za prijatelje in za vnaprej najavljene obiske, ali pa za primere, kjer si bil povabljen za tisti čas. Ampak jaz osebno tudi prijatelje najprej pokličem in se jim ne narišem kar na vratih. Saj veš - še pes ima pri jedi rad mir.
Every rose has its thorn
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 06. Jan. 2011 20:43

*SunFlower* napisal/-a:
Nesanica napisal/-a:Nikakor pa si ne morem zamisliti da bi pred svojim ljubimcem ali pa fantom skakala v straganih in sprnih oblačilih.


Eh, kaj pa, ko boš živela s tem fantom/ljubimcem? Jaz živim skupaj s fantom in si ne predstavljam, da bi doma bila oblečena enako kot za zunaj. Za strgana oblačila dvomim, da jih kdo nosi doma (jaz imam ene natrgane kavbojke za takrat, ko je treba kje kaj okoli hiše pomagat ali kaj podobnega), spranih ali ohlapnih pa res ne vem, zakaj ne bi.



Doma imam vedno elastične oblekce in spalne srajčke. Da bi hlače ali trenirko oblekla mi ne pride na kraj pameti. Sej pravim da živim sama pa se vseeno tako oblačim. Če sem s kom zmenjena se samo še dodatno potrudim. Spim pa itak gola in do zdej se ni nobn pritožu. :)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 07. Jan. 2011 9:22

^^ well. mi kršimo ta zakon. spet nekaj nezaslišanega.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 07. Jan. 2011 9:49

:ontopic:

Jst mam obleke ločene za doma in za ven, s tem, da mi ni problem it v "domačih" cunjah v trgovino oz me ni sram bit v njih, če kdo uleti do mene. To so večinoma trenerke, nobena ni strgana oz full zapackana, gor pa različni t-shirti, majčke na naramnce, pozim hoodiji.. Za ven kavbojke obožujem, ko pa stopm v stanovanje se pa moj odnos do njih drastično spremeni :D . Ne predstavlam si, da bi bla v lepih majčkah, puloverčkih doma, ker bi se po 5 minutah igre s psom vsi prekril z dlakam, niti mi ni problem se preoblečt, tud 5x na dan, če je treba, sej to mi res vzame minutko. Ok, če vem, da čez pol urce grem pol ostanem taka kot sem. Če me pa tip ne more gledat tako ušmekane kot v trenerkici, pa :wave:
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 07. Jan. 2011 10:09

Držite se teme!! :evil:
Da ne bo čez čas težava, da se razkrivajo identitete in da je nekdo pisal o nekomu (enostavno rečeno ne drezajte v zeljnike drugih, držite se svojega praga).
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 07. Jan. 2011 10:23

claire napisal/-a:zmaga pa izjava, da se med kosilom ne hodi na obisk


Meni je malo tako-tako, če kdo pride k nam v času kosila. :? Ok, med tednom ni panike, ker itak jemo pozneje, ampak ob sobotah in nedeljah je pa... Jaz bi se sam od sebe neumno počutil, če bi šel v nedeljo opoldne h nekomu na obisk. :oops:

Pa da ne bom čisti off topic. Ko pridem domov si najprej umijem roke in faco, potem se pa takoj preoblečem. Krožnike imamo tudi dvojne, ene iz katerih jemo mi in so že malo izgubili glazuro zaradi pomivalnega stroja(niso pa oškrnjeni ali kaj takega-ti grejo takoj v smeti), druge pač malo boljše, pribora sta tudi dva, enemu je rostfrei že malo potemnel zaradi pomivalca, drugi je svetel kot ogledalo, itd...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 07. Jan. 2011 14:01

Doma nisem zrihtana. Stavim na udobje doma :) . Oblečeno imam ali trenerko ali fissshyke ali spodnji del kimona (ne klasičnega belega). Živim na vasi, tako da že čudno zgleda, če si neki v iber uštiman. Itak pa grem vn, okol hiše, v gozd,.. in se mi brezveze zdi umazat in obrabit moje lepe cote.
A goal without a plan is just a wish.
mojca123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 19. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mojca123 » 07. Jan. 2011 22:04

Rada sem komot, zato doma nosim kar pižamo (v kateri ne spim) ali trenirko in kakšno majčko ali pa top. Ko sem slabe volje in bi se rada bolje počutila, si kupim kakšne nove hlače od pižame (poceni) ali spodnji del trenirke v H&M, pa se takoj bolje počutim. Nisem pa nikoli naličena doma.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov