Modna svetovalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

From Paris to Ljubljana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 13. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a From Paris to Ljubljana » 13. Feb. 2013 17:41

Punce, če rabite kakšen modni nasvet, pridite pogledat našo spletno stran na facebooku. Če imate kakšno vprašanje, z veseljem vam bomo pomagali.

http://www.facebook.com/fromparistoljubljana5

In kdo je rekel, da črno ne gre z rjavo in temno modro barvo? Barva ni pomembna temveč material.
If you love it, like it
Uporabniški avatar
Poppy.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 429
Na forumu od: 30. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Poppy. » 13. Feb. 2013 17:49

Tamara stylish napisal/-a:http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Belted-Button-Front-Coat-With-Full-Skirt/Prod/pgeproduct.aspx?iid=2492749&cid=2110&sh=0&pge=1&pgesize=200&sort=3&clr=Purple

Jaz bi želela naročiti tale plašček pa ne vem kako je s številkami... A je katera kupila kaj podobnega in ima več izkušenj? So št. plaščkov normalne? :D al bolj majhne, večje?

Hvala*


Jaz sem naročila plašček z Asosa in sem se zmerla, da sem izbrala številko. In čeprav so bile moje mere skoraj enake z merami za to številko, mi je plašček malenkost prevelik. Je pa razlika takšna, da jo verjetno samo jaz opazim, tako da ga seveda lahko vseeno nosim.
No, saj ne vem če sem ti sedaj s tem pomagala :D Ker če bom jaz še kdaj kaj takega naročala z Asosa, bom verjetno v precepu, če izberem enako številko in mi bo oblačilo malenkost preveliko, ali naj izberem eno številko manjšo in tvegam, da mi bo premajhno.
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 13. Feb. 2013 21:00

Hvala za odgovor...
sem se sicer zmerla pa so mere čist kontra :D Ker enkrat sm naročila en pulover in so mere na njihovi strani iste za pulovre in plašče. Zdaj pa ne vem kaj naj... mislim, da bom kr vzela pa bo kar bo...
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3549
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 15. Feb. 2013 16:44

NOVO:

Imam belo porocno obleko. Brez naramnic. Sedaj pa iscem nekaj za zraven, za cez, v primeru, ce bi bilo bolj hladno (poroka je spomladi). V trgovini, kjer sem si izposodila obleko, mi lahko ponudijo bolero, ki je bil totalno presirok in mi ni bil vsec.

Zato me zanima, ce mi lahko katera svetuje, kaj bi lahko oblekla cez?
Kje bi lahko nasla kaksne lepe jaknice?
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 15. Feb. 2013 17:13

Najprej: čestitke k skorajšnji poroki :D

Boš imela v šopku kakšno posebno barvo rož? Jaz bi se drzno odločila za eno živo barvo reklca, ki bi se ujemala z barvo cvetja ali tematsko barvo poroke (če jo seveda imaš).
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 15. Feb. 2013 18:52

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 17. Feb. 2013 12:34

Že res da je bela deleč najlepša za nevesto...ampak deleč najgrš je pa, če ima na sebi dve beli stvari, ki sta v bistvu čist različnih odtenkov (sj veš, snežno bela, umazano bela, pa nevemkakšna bela in ostale tralala zadeve) :D
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4435
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 17. Feb. 2013 19:32

sirova štručka napisal/-a:
ali pa čipkastega
Slika



:love:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 18. Feb. 2013 13:24

sirova štručka napisal/-a:^^ne no barvno, bela je najlepša za nevesto :P
Jz sem prejšnji teden vidla eno v črni, prov fajn se mi je zdel :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 18. Feb. 2013 13:44

Ja, samo to je cela obleka barvna, ona je pomoje mislila tiste kombinacije bele obleke s pisanimi dodatki; tisto tudi meni ni všeč :/ Zadnjič sem v neki izložbi videla belo obleko z rdečim pasom in nekimi rdečimi trakovi / tančicami čez... izgledalo je prav grozno, kot nevesta Drakule, s krvavimi madeži po obleki :o :)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 18. Feb. 2013 15:17

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 22. Feb. 2013 13:30

Imam čevlje, sandale z visoko peto, spredaj so odprti, drugač pa delno zaprti. Rabila jih bom spomladi, ko bo še zunaj precej mrzlo. Obstajajo kakšne takšne kožne žabe, ki spredaj nebi imele zašito pri prstih, da jih lahko vseeno oblečem in pri prstih ne bo videt, da jih imam gor?

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 22. Feb. 2013 17:55

Tista bela poročna obleka na drugi slikci mi je všeč.

Sem pa lani al predlani videla eno (ne spomnim se točno, če je motoristka) skratka taka odštekana ženska, s tatuji in odštekano kratko frizurco je mela pa tud tako črno rockersko poročno obleko... (mi je prav žal da nimam več slike). Je blo pa full dobro videt in je bla lepa, čist posebna v svojem stilu. Sama glih nisem za črno poročno obleko, so mi pa občasno katere bele obleke v kombinaciji s kakim pisanim dodatkom všeč (če slučajno vidim kje). Tak da vsaka ima svoj okus in naj nosi kar ji paše, saj je to njen dan in odločitev.
Yada, yada, yada...
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 23. Feb. 2013 18:47

@sirova štručka:
Če sta mladoporočenca pripadnika metal/gothic subkulture, ni nič narobe s črnino. Vprašanje je samo, če je v tem primeru 'dovoljena' cerkvena poroka? :)

Slika

Feist. napisal/-a:Imam čevlje, sandale z visoko peto, spredaj so odprti, drugač pa delno zaprti. Rabila jih bom spomladi, ko bo še zunaj precej mrzlo. Obstajajo kakšne takšne kožne žabe, ki spredaj nebi imele zašito pri prstih, da jih lahko vseeno oblečem in pri prstih ne bo videt, da jih imam gor?


Praviloma so za nevesto nogavice obvezne ne glede na letni čas.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 23. Feb. 2013 19:10

Feist. napisal/-a:Imam čevlje, sandale z visoko peto, spredaj so odprti, drugač pa delno zaprti. Rabila jih bom spomladi, ko bo še zunaj precej mrzlo. Obstajajo kakšne takšne kožne žabe, ki spredaj nebi imele zašito pri prstih, da jih lahko vseeno oblečem in pri prstih ne bo videt, da jih imam gor?


ja ja, se dobijo. Če je samo malce spredaj odprto se ne vidi da imaš žabe.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]