Modna svetovalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

petrax
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 30. 9. 2012
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a petrax » 30. Sep. 2012 20:56

somebody zakaj bi kupila drugo obleko? v-e-s-n-a, hvala za nasvet :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 30. Sep. 2012 21:30

kaj pa zlati čevlji? pa zlat clutch? eno mat, drugo ne, al pa oboje isto?
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 30. Sep. 2012 22:10

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:59, skupaj popravljeno 1 krat.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 30. Sep. 2012 22:17

Meni se pa ne zdi tako kratka, pomoje pride malo nad koleni :nixweiss: No, odvisno kako oblečena izpade, takole obešena kot nek žakelj itak drugače izgleda. Jaz sem pa ravno zato nase jezna, ker sem imela dolgo do tal... če bi še enkrat izbirala, bi veliko raje kakšno krajšo in malo bolj živahno (še vseeno bolj svečano, ne nečesa v stilu beach party, seveda:)), za najstniška leta čisto primerno pomoje :)
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 30. Sep. 2012 22:24

sirova štručka napisal/-a:
petrax napisal/-a:somebody zakaj bi kupila drugo obleko? v-e-s-n-a, hvala za nasvet :)


zato, da bi potem lažje čevlje našla :D
al pa zato, ker se je, tako kot js, ob odprtju linka vprašala, če ti sploh rit prekrije. Malo elegance za maturantski ples ne bi škodlo in tale obleka je pač prekratka, da bi lahko bila elegantna.


zaradi materiala. mi bolj spada v kak nočni klub. in ker se vidi, da je bila kupljena v by american ali neki podobni trgovini.
petrax
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 30. 9. 2012
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a petrax » 01. Okt. 2012 6:30

obleka pride skoraj do kolen in je narejena po meri iz svile in rdecega mrezastega blaga. obleka ni dolga, ker jo na plesu ima vsaka in taksnih oblek sploh ne maram. obleka ni za v disko, je pa taksna, da je primerna za vec dogodkov in ne taka za en dan.

floribunda, hvala! bom poskusla najdit kej takega :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 01. Okt. 2012 7:00

Men tud sploh ni všeč obleka. Bi raje oblekla nekaj iz H&M, Zare in zgledala kul za malo denarja, kot pa tipične grozote delane po meri. :?

Mi je pa všeč ideja z zlato. Ali pa bež mogoče. Črne ne maram v kombinaciji z rdečo.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
petrazalokar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 1. 4. 2012
Kraj: šentjernej

Neprebrana objavaNapisal/-a petrazalokar » 07. Okt. 2012 14:12

sm črno rdeče nee...drgač me pa zanima kak pride oblečeno dj najd na netu kj podobnga...kje si pa kupila
look on the bright side :)
sončnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 28. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a sončnica » 14. Okt. 2012 10:26

Hej,

rabim nasvet. Kupila sem krilo http://www.hm.com/si/product/04157?article=04157-B, vendar v barvi, ki je ne znam točno definirat, nekakao rdeče oranžna. Prej rdeča kot oranžna.

In ne vem kako skombinirat, da bo zgledalo ok za službo.

Obutev ki jo imam namen skombinirat je sive barve, vendar se mi zdi misija nemogoče.

Sem pa probala isto krilo tudi v kombinaciji bela srajca, krilo, črne žabe in črni salonarji, za neko večerjo, pa mi niti to ni izgledalo in sem dala dol.

Predlogi? Predvsem za služben videz.
Mockingbird
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 18. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mockingbird » 14. Okt. 2012 14:27

Zdravo! Ker sem iz toplejših krajev in me je lani v LJ v mojem plašču prekleto zeblo, iščem za letos nekaj bolj primernega. Pa me nekaj zanima, ker nisem ravno na tekočem o tem kdaj prihajajo nove kolekcije v trgovine. So te "parka" jakne dovolj tople za pozimi? Al tistih zimskih še ne prodajajo? V mislih mam take jakne:
http://www.pimkie.de/jacken-mantel-frau ... 00660.html

http://www.hm.com/us/product/04755?article=04755-A

lp!
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 14. Okt. 2012 15:48

^^ Mislim, da so te parke mišljene predvsem kot prehodno oblačilo, torej bolj za jesen (čeprav odvisno od posameznega primerka, kakšne so tudi bolj podložene, npr. tiste kosmate, ki jih je Jochie enkrat nalepil). :) Še posebej, če te rado zebe, kakšne manj občutljive ženske bi verjetno tudi za sredi zime čisto ok shajale z manj podloženo. Zimske plašče in puhovke tudi že prodajajo, ampak niso še vsega dobili, zdajle v naslendjih tednih bo pomoje počasi več izbire. :)

sončnica napisal/-a:Hej,

rabim nasvet. Kupila sem krilo http://www.hm.com/si/product/04157?article=04157-B, vendar v barvi, ki je ne znam točno definirat, nekakao rdeče oranžna. Prej rdeča kot oranžna.

In ne vem kako skombinirat, da bo zgledalo ok za službo.

Obutev ki jo imam namen skombinirat je sive barve, vendar se mi zdi misija nemogoče.

Sem pa probala isto krilo tudi v kombinaciji bela srajca, krilo, črne žabe in črni salonarji, za neko večerjo, pa mi niti to ni izgledalo in sem dala dol.

Predlogi? Predvsem za služben videz.


Linka mi ne odpre :( Sklepam pa, da govoriš o koralni barvi :) Hja, te barve je bilo polno v poletnih kolekcijah in je bila večinoma skombinirana s kakšno sončno barvo (rumena, pastelno rumena) ali belo... zdaj za hladnejšo polovico leta bi kakšna bela ali nežno siva pomoje čisto lepo pristajala zraven. Črna sicer tudi, ampak če ti niso všeč taki kontrasti, potem raje izberi kakšno mehkejšo kombinacijo. Mogoče kakšen mehek, ne predebel kašmir pulovrček, ki jih je zdaj polno, ali pa srajčka zraven :nixweiss: Koralno siva je zadnje čase kar pogosta kombinacija, tudi za v službo se mi zdi primerna.
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 14. Okt. 2012 17:02

Mockingbird napisal/-a:Zdravo! Ker sem iz toplejših krajev in me je lani v LJ v mojem plašču prekleto zeblo, iščem za letos nekaj bolj primernega. Pa me nekaj zanima, ker nisem ravno na tekočem o tem kdaj prihajajo nove kolekcije v trgovine. So te "parka" jakne dovolj tople za pozimi? Al tistih zimskih še ne prodajajo? V mislih mam take jakne:
http://www.pimkie.de/jacken-mantel-frau ... 00660.html

http://www.hm.com/us/product/04755?article=04755-A

lp!


Jaz sem lani kupila skoraj identično tej iz h&m-a in je zeloooo topla, tudi za zimo :)
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 30. Okt. 2012 8:17

hmm, eno vprašanje: koliko denske žabe nosite pozimi? tako, na krilo, ne pod hlačami...
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 30. Okt. 2012 8:17

hmm, eno vprašanje: koliko denske žabe nosite pozimi? tako, na krilo, ne pod hlačami...
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 30. Okt. 2012 10:38

Jaz imam večinoma 30-denske (tudi zdaj jeseni), za hujši mraz pa 40-denske. Debelejših ne maram, si pa včasih čez 30-denske oblečem še kakšne luštne nadkolenke, če me zebe :)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov