Modna svetovalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 12. Jun. 2012 12:15

Js bi kak bolj odštekan lak, živa pink ali pa svetlo rumena :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Pearl*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 1. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Pearl* » 12. Jun. 2012 12:45

Jaz bi isto dala hot pink lak. Sicer ne vem, zakaj crnega ne bi smela met, ceprav v kombinaciji s tako obleko bi jaz dala kako bolj kontrastno barvo. Ne pa iste barve kot je obleka.
I never fall apart because I never fall together.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 12. Jun. 2012 13:12

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 12. Jun. 2012 16:29

ojej, zdaj ko ste mi dale toliko predlogov pa še bolj ne vem kaj naredit... :)

oblekica je približno takšne barve
Slika

namen sem jo imela kombinirati še s tankim črnim pasom in črnimi peep toe čevlji.

glede laka - videt ga bo tako na rokah kot na nogah in kot prvo ne vem kakšne barve lak bi uporabila, pa tudi tega ne, ali je ok če imam tako na rokah kot nogah lak iste barve ali je bolje da sta različna? samo potem je problem use te barve skombinirat :)
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 12. Jun. 2012 20:21

Jaz bi pa dala koralno ...
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3549
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 13. Jun. 2012 6:46

Glede barve ti ne bom več svetovala, ti bom pa rekla samo: da imej na rokah in nogah isto barvo!
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 13. Jun. 2012 13:07

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Cedevita-Limona
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 14. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Cedevita-Limona » 14. Jun. 2012 11:34

Punce, prosila bi vas za nasvet. Kupila sem si tale Zarin jumpsuit: http://static.zara.net/photos//2012/V/0/1/p/2447/350/800/2447350800_1_1_3.jpg?timestamp=1335986602547

Zdaj pa iščem ideje, kakšne dodatke kombinirat zraven pa se ravno ne znajdem :? Nekako sem si zamislila barvno torbico (clutch varianto), všeč mi je kakšna zelena ali pa morda oranžna/koralna barva. Zraven kakšno zapestnico/uro (mat zlato npr) in pa črne ravne sandalčke. Kako se vam zdi? Kakšne dodatke bi ve imele zraven?

Ful hvala v naprej!
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 14. Jun. 2012 12:39

Jz bi dala vsaj kak izjemno tanek barvit pas v sredino..ta pajac je strašno dolgočasn, si težko predstavljam sploh na telesu, kaj šele dodatke poleg..
It was forever..but it didnt last long..
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 14. Jun. 2012 14:27

Jaz bi tudi kakšno barvno torbico, npr. v neonski barvi, kot so letos modne (rumena, roza, oranžna, zelena) :) Pa recimo barvaste uhane (lahko v isti ali drugi neonski barvi) ali pa zapestnico... ali pa tanek pas (v isti ali drugi neonski barvi), kot je Evelyn rekla, ja..

Lahko pa seveda tudi v drugih barvah, enkrat z večjo, drugič z malo torbico, enkrat malo bolj elegantno obutev, drugič casual, eksperimentiranje z nakitom, frizuro... tak črn pajac je res osnova, kot slikarsko platno, potem se pa igraš po mili volji :D
jolieJoy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 24. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a jolieJoy » 15. Jun. 2012 7:21

NOVO!

A ima katera izkušnje z modno oblikovalko in šiviljo Karmen Matičič - izdelava maturantske obleke?

Kakšne so kaj cene?

Hvala
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 13. Jul. 2012 17:56

Halp! Na šihtu so mi podturili bele srajčke (seveda z logotipom, da je promo varijanta) ki naj bi jih nosila kadar imam biznis s strankami. Zaj pa problema sta dva, prvi je da ne nosim bele in mi je gravž to nosit drugi je pa da ne nosim srajčk in mi je gravž to nosit :D Ergo, nimam pojma s čim in kako to sraje skombinirat, da ne bo dosadno za popi*dit. Zaj res je da js sn privat ono kavbojke, allstarke in hoodie varijanta, ampak za šihtne zadeve se pa trudim oblečit mal bolj po biznis kodeksu, tak da.... Predlogi, mnenja.... Kaj zraven paše, hlače, krila; mogoče kakšni dodatki, kak pas or smth? I'm so lost :?

Srajca je pa podobna tejle, telirana, kratek rokav
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 20. Jul. 2012 18:40

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/s ... %2BFLOWERS

A imajo kje še to oblekco v S? Je katera videla?
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
pyr kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 4. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a pyr kitty » 23. Jul. 2012 23:35

Hm, ze nekaj casa se mi prah nabira na telih supergah, za katere sploh nevem zakaj sem jih kupila ampak ok.. Torej, iscem predloge, kaj kombinirat zraven :D

Slika
Uporabniški avatar
pink ribbon
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 11. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a pink ribbon » 31. Jul. 2012 13:24

V začetku septembra sem povabljena na poroko, odločam se kaj bi oblekla. Zaenkrat sem razmišljala o teh dveh oblekah:

Imam bež obleko iz Orsaya, ki bi jo lahko popestrila s čevlji in dodatki (še nisem izbrala). Moja obleka je po obliki zelo podobna tej:
http://store.orsay.com/kleid-rot---rosa.htm?v=p&lg=de&productId=41740037

Od maturantskega plesa pa imam bel korzet, roza bolero in do tal dolgo roza krilo, namesto tega krila bi si kupila krajše belo krilo (lahko predlagate kje kupiti, ker nisem še nič našla).

Kaj se vam zdi primernejše? :)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov