Modna svetovalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 05. Okt. 2007 19:15

cool_chick napisal/-a:
gregalina napisal/-a:
cool_chick napisal/-a:hmm...s5 rabim pomoč=) zdaj v tem času ki prihaja so mi vse bolj všeč nagubani gležnjarčki...oziroma tko nekak med škornji pa gležnjarji, srednja dolžina..pa če so zgubani so mi 1A..me pa zanima kako to paše na kratke noge...mam par cigaretk ki mi prav lepo pašejo, in mi ti škornji na cigaretke nasploh na modelih fuul lepo pridejo..kaj pa na krajših nogah? a bi zgledal ok? :D


Misliš takele?
Men tut to ful dobr zgleda!

Js mam tut kratke noge in ne glih tak suhe kot manekenke, pa me skos ful skrbi, da mi take hlače nebi pasale. Pa so mi taaak všeč. Zj si pa še nameravam kake luštne škornčke kupt, da ne morm glih hlač na trapez tišat v škornje. Joj..kaki problemi. Bom mogla celo svojo garderobo spremenit...


ja, nekaj takega mislim..lahko so tudi brez pete, ful mi je to lepo=) kar se tiče skink, redko katere mi pašejo, ampak sam našla dvojne in zdaj so obojne moje najljubše hlače...niso čisto na korenček, ampak bol naranvost..sicer pa ja, tut js sm bol skeptična kak bi to men pršlo na kratke noge...ko bom kake take škorenčke kje našla, bom poskusla pa bomo vidli..a pa je kdo vidu kje kakae take podobne..da ne bi ble na peto?? hvala za nasvete :wink:


jap vidla v deichmanu danes.. enepar takih nabranih, če se ne motim, različne višine...
Uporabniški avatar
cool_chick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_chick » 06. Okt. 2007 7:01

°°°ČeŠnYa°°° napisal/-a:jz mam grozno dolge in suhe noge... in se mi zdi da zame nikakor ne pridejo v poštev hlače na korenček...
dans sm pa čist za foro probala ene, sicr niso ble orto na korenčka... mogoče sploh ni tok kriza no, sam pač bi se mogla sprijaznt, ker poudar da sm suhc...

kaj pa ve mislte? hlače na korenčka za suhico? ja/ne?

aia da ne pozabm... tok lepih čevljev s petko vidm (da se razumemo, gledam z največ 4 cm pete) pa mam skoz v glavi da ne smem takih nost.. bom sam še višja in bl pajkc :D tko da je težka izbira za suhice... ne rečem za normalne postavne suhice ... ampak za pajkce je pa kriza :/


korenčka lahko po moje čisto sproščeno oblečeš..še bolje pa raven kroj, ki so skos iste, ki se niti ne širijo niti ožajo.po moje je ravno bolj smešen nek prevelik trapez na suhih in visokih puncah..kar se tiče čevljev s petko, ja definitivno, ampak moraš jih znat nosit. če se boš počutila neumno v njih, se bo tako videlo tudi navzven. mislim pa da petke pašejo vsem silhuetam, tko da kr pogumno in samozavestno vanje. pa boš prava mačka :D aja , pa na hlače na korenček obleci kakšno dalšo in ohlapno majco-te so narejene za suhice(ampak seveda tako majco, da bo videti sexy). pa hvala za odgovor na moje vprašanje :wink:
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 06. Okt. 2007 9:22

cool_chick: take čevlje imajo tudi v Jello!
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 06. Okt. 2007 11:09

grrr ... svetovalnica Kaj obleči in ne Kje kupiti? Za to imamo drugo temo ... če se ne boste držale teme, gre pod ključ ..
Uporabniški avatar
cool_chick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_chick » 06. Okt. 2007 17:39

ok, ne bomo več....sam je slučajno pršlo zravn v kontextu :D
Okrogla:)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 25. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Okrogla:) » 06. Okt. 2007 18:15

Zanima me, če se zj nosijo 3/4 hlače (kapri pa to) in spodi žabe pa balerinke? :oops:
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 06. Okt. 2007 19:13

^^ Nosijo se, čeprav je meni grdo. Še bolj se nosijo hlače do kolen + žabe.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 06. Okt. 2007 22:20

Lejla86 napisal/-a:
Aloha napisal/-a:Moj nasvet, gležnarji, skinike pa kratke noge :nein: .


Jp, zato preklinjam vse štacune, ki majo samo te cigaretaste modele kavbojk. Prejšnji vikend sem po naključju našla ene "normalne" kavbojke, ki niso stisnjene v gležnjih...


Aloha I agree :/ to ne gre skupaj - nikak! Jaz sem bolj mala pa sem zadnic vseeno probala ene take gate...in pol komentar: "Sploh te ne poznamo, daj dol to zadevo!" :lach:

A majo se sploh kje normalne kavbojke?
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
sunnydayka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 23. 9. 2005
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sunnydayka » 07. Okt. 2007 10:03

heii mene pa zanima kai nai oblečem za rock koncert....rada bi bla tko bol sexy sam nočem pa perveč se zrihtat če bodo tam usi bolj u izi....

pa še eno prašanje ki sicer ne spada u modo: kako se naličiti ne da bi čez dve uri imela make up čisto razmazan
emmeline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a emmeline » 07. Okt. 2007 13:51

sAdie napisal/-a:
Lejla86 napisal/-a:
Aloha napisal/-a:Moj nasvet, gležnarji, skinike pa kratke noge :nein: .


Jp, zato preklinjam vse štacune, ki majo samo te cigaretaste modele kavbojk. Prejšnji vikend sem po naključju našla ene "normalne" kavbojke, ki niso stisnjene v gležnjih...


Aloha I agree :/ to ne gre skupaj - nikak! Jaz sem bolj mala pa sem zadnic vseeno probala ene take gate...in pol komentar: "Sploh te ne poznamo, daj dol to zadevo!" :lach:

A majo se sploh kje normalne kavbojke?


Se strinjam.Ravno ta dva vikenda sem obrala lahko rčem vse štacune,ker sem iskala ene normalne kavbojke...seveda vse kar je bilo so hlače na cigareto(in jaz ravno take sovražim,in se ne hecam),mater sem se zadrževala da nisem začela preklinjati.V vsaki trgovini ne vem če sem bila več kot 5min da mi ni bilo vroče od jeze.In seveda vse hlače kar se jih da dobiti so narejene za tiste 170cm+.Tako da se vse hlače raztrgajo ali pa jih moram skrajšati.ne preostane mi drugega kot kupovati otroške modele.
emmeline
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 28. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a emmeline » 07. Okt. 2007 13:59

sunnydayka napisal/-a:heii mene pa zanima kai nai oblečem za rock koncert....rada bi bla tko bol sexy sam nočem pa perveč se zrihtat če bodo tam usi bolj u izi....

pa še eno prašanje ki sicer ne spada u modo: kako se naličiti ne da bi čez dve uri imela make up čisto razmazan


Za oči nimama pojma,ampak za ustnice: najprej si daš malce pudra v prahu in potem namažeš čez šminko.Za oči pa lahko rečem da mene najbolj jezi maskara ki gre hitro dol,vedno sem mislila da delam kaj narobe in nisem si prav namazala,ampak pomembno je kvaliteta maskare.zdaj sem si kupila eno ki je bolj obstojna in tudi če jo nosim pol dneva nimama nič razmazano
Uporabniški avatar
cool_chick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_chick » 07. Okt. 2007 16:44

Okrogla:) napisal/-a:Zanima me, če se zj nosijo 3/4 hlače (kapri pa to) in spodi žabe pa balerinke? :oops:


pa niti ne...ni več to tak in...edino če maš hlače do kolen pa kake lepe žabe pa fine balerinkce..nikakor pa ne hlač na 3/4....pa žabe ne smejo bit debele...kot navadni zokni, ampak tiste najlonske :D
Uporabniški avatar
cool_chick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_chick » 07. Okt. 2007 16:47

sunnydayka napisal/-a:heii mene pa zanima kai nai oblečem za rock koncert....rada bi bla tko bol sexy sam nočem pa perveč se zrihtat če bodo tam usi bolj u izi....

pa še eno prašanje ki sicer ne spada u modo: kako se naličiti ne da bi čez dve uri imela make up čisto razmazan


em za rock koncert kake sexy kavbojke z niskim pasom, pa če maš postavo za to naj bodo na korenček..na rock koncert niso ravno priporočljive petke, mogoč kak fajni črn špičak(ko ni dol ko čoln=) in zgor kako majco na špagetke...u izi da ti bo udobno...če se boš počutla sexy bo tko tut zgledalo. am za make up pa vpraši na temi za ličila, da nam tele ne zaklenejo=) smo že dobile eno opozorilo :D
Uporabniški avatar
_LiLLi_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _LiLLi_ » 08. Okt. 2007 13:19

mene pa neki zanima glede rdečih oblacil....am zdaj mi je usec ta rdeca barva, ki je vsepovsod, pa newem kaj bi oblekla pa kako bi skombinirala da ne bo izgledalo kicasto..kako majcko al pa kaj takega.al pa kaki sal? ma kira kakšen predlog, kaj obleci da ne bo prevec kričeče? ker ta barva je kr žareča...
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 08. Okt. 2007 14:58

No ja, men najlepše zgleda kombinacija rdeče-črno. Zato si ponavad oblečem rdečo majčko, črno jopico, črne hlače, lahko paa dodaš še rdeč šal, pa mogoče tud rdeče uhani in vse skombiniraš z rdečimi čeveljčki.

No ja, tko bi jst skombinirala. Drgač pa rdeča res ni tok kričeča barva. Kr mal probavi doma, pa boš vidla s čem gre skupej :wink:

No pa še eno vpr. z moje strani... Ali gležnarje, take malo širše nosite tako, da imate gležžnarje čez hlače? (al lep zgleda če so hlače čez; zanima me pri gležnarjih na špico)...
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov