Modna svetovalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 03. Okt. 2007 16:54

js zase vem(za druge ne vem no lih) da ker tud nimam tolk dolgih nog da mi jih podaljšajo dolge široke hlače ki so oprijete samo v pasu, potem pa široke in pa take da imajo vlik žepov. sicer pa ne gledam ravno tolk na to. aja razen oprijetih cun ne maram oblečt, ker ne maram kazat odvečnih oblin :D
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 04. Okt. 2007 13:39

^^Kokr sm jst seznanjena, ti take hlače lih optično skrajšajo noge (široke, z žepi) :?
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 04. Okt. 2007 15:09

^^ definitivno ... široke hlače človeka optično pomanjšajo ..
če hočeš, da so tvoje noge daljše, so visoke pete najboljša rešitev ... pa črte ... ampak spet ne na vsakemu ... ljudje tako radi pretiravajo s temi črtami ... črte niso za vsakega oziroma za vsako postavo ...
drugače je pa težko svetovat, če človeka ne vidiš. Kolegica ima (ona tako pravi) široka boke, pa ji recimo đinske, ki so čez rit oprijete in dol široke, tut slučajno ne pašejo ...

glede petk in visokih deklet ... če ženska zna nost, ni lepšega kot velika ženska v visokih petah ... noge do neba. Zakaj bi nosila balerinke, ker si velika? Nesmisel. Pa krilo, tako leteče in malo čez kolena in dolge noge ter visoke pete. Ma lepša si že težko.
sama imam najraje (sem ista, le imam prsi :lach:) in dam nase cigareta đinske (skinke so na men kot na pajku), pa kakšno funky majčko. Obuto imam pa vse od natikačev do vratolomnih petk. Odvisno s kom grem in kam. Drugače pa krila, obvezno. Sama jih premalo nosim in mi je žal
nin*ek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 24. 6. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a nin*ek » 04. Okt. 2007 17:44

a lohk ena pojasni kaj so to cigaretke?
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 04. Okt. 2007 17:53

cevast model hlač ... enaka širina hlačnic po celotni dolžini ...
cigarette jeans
pa saj veste kako zgleda cigareta? ;)
Uporabniški avatar
PupiQa.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 4. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a PupiQa. » 04. Okt. 2007 18:43

tnx za vse odgovore..pa vaša mnenja:)so mi fuul koristla zaj vsaj vem kaj bom nosla:P
Uporabniški avatar
cool_chick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_chick » 04. Okt. 2007 20:21

hmm...s5 rabim pomoč=) zdaj v tem času ki prihaja so mi vse bolj všeč nagubani gležnjarčki...oziroma tko nekak med škornji pa gležnjarji, srednja dolžina..pa če so zgubani so mi 1A..me pa zanima kako to paše na kratke noge...mam par cigaretk ki mi prav lepo pašejo, in mi ti škornji na cigaretke nasploh na modelih fuul lepo pridejo..kaj pa na krajših nogah? a bi zgledal ok? :D
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 04. Okt. 2007 21:38

cool_chick napisal/-a:hmm...s5 rabim pomoč=) zdaj v tem času ki prihaja so mi vse bolj všeč nagubani gležnjarčki...oziroma tko nekak med škornji pa gležnjarji, srednja dolžina..pa če so zgubani so mi 1A..me pa zanima kako to paše na kratke noge...mam par cigaretk ki mi prav lepo pašejo, in mi ti škornji na cigaretke nasploh na modelih fuul lepo pridejo..kaj pa na krajših nogah? a bi zgledal ok? :D


Misliš takele?
Men tut to ful dobr zgleda!

Js mam tut kratke noge in ne glih tak suhe kot manekenke, pa me skos ful skrbi, da mi take hlače nebi pasale. Pa so mi taaak všeč. Zj si pa še nameravam kake luštne škornčke kupt, da ne morm glih hlač na trapez tišat v škornje. Joj..kaki problemi. Bom mogla celo svojo garderobo spremenit...
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 04. Okt. 2007 21:42

^^ Meni osebno je bolj smešna punca s kratkimi nogami in na trapez hlačami, kot punca s kratkimi nogami in skinikami, ali pa hlačami na cigareto. Sicer pa punce s kratkimi nogami - miniči so ustvarjeni za vas. ;)
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 04. Okt. 2007 21:44

Sj bi oblekla kako kiklico, sam ko mam kompleks, da nimam lepe oblike nog :cry:
Uporabniški avatar
Ronnie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 148
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ronnie » 05. Okt. 2007 7:37

cool_chick napisal/-a:hmm...s5 rabim pomoč=) zdaj v tem času ki prihaja so mi vse bolj všeč nagubani gležnjarčki...oziroma tko nekak med škornji pa gležnjarji, srednja dolžina..pa če so zgubani so mi 1A..me pa zanima kako to paše na kratke noge...mam par cigaretk ki mi prav lepo pašejo, in mi ti škornji na cigaretke nasploh na modelih fuul lepo pridejo..kaj pa na krajših nogah? a bi zgledal ok? :D


Men to tut zgleda ful lepo. Edin merkej da škornji ne bodo čist faljeni s tem kar boš oblekla. :)
U cigaretkah bo zgledalo zakon, ni pomembno če maš kratke noge. :D
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 05. Okt. 2007 14:09

Skinike pa tele cigarete :D nekak ne zgledajo na kratke noge (edin če je deklca ful suhcana), saj men osebno je smešn. Js mam baje douge noge, sam ne pa manekensko tankih, pa se sploh ne vidm u krojih hlač, k so jih poune štacune.

Loh mi je neki še tok ušeč (čeprou mi skinike niso) pa si ne bi kupla, če pač ne gre na mojo postavo. Ista fora je s temi gležnarji :tot: , smešni do konca, še bol pa masouni naval na njih ... in spet bodo ulce poune žensk, k nosjo cune neprimerne svoji postavi, sam zato, kr se to zdej fura.

Moj nasvet, gležnarji, skinike pa kratke noge :nein: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 05. Okt. 2007 14:18

Aloha napisal/-a:Moj nasvet, gležnarji, skinike pa kratke noge :nein: .


Jp, zato preklinjam vse štacune, ki majo samo te cigaretaste modele kavbojk. Prejšnji vikend sem po naključju našla ene "normalne" kavbojke, ki niso stisnjene v gležnjih...
Uporabniški avatar
cool_chick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_chick » 05. Okt. 2007 18:23

gregalina napisal/-a:
cool_chick napisal/-a:hmm...s5 rabim pomoč=) zdaj v tem času ki prihaja so mi vse bolj všeč nagubani gležnjarčki...oziroma tko nekak med škornji pa gležnjarji, srednja dolžina..pa če so zgubani so mi 1A..me pa zanima kako to paše na kratke noge...mam par cigaretk ki mi prav lepo pašejo, in mi ti škornji na cigaretke nasploh na modelih fuul lepo pridejo..kaj pa na krajših nogah? a bi zgledal ok? :D


Misliš takele?
Men tut to ful dobr zgleda!

Js mam tut kratke noge in ne glih tak suhe kot manekenke, pa me skos ful skrbi, da mi take hlače nebi pasale. Pa so mi taaak všeč. Zj si pa še nameravam kake luštne škornčke kupt, da ne morm glih hlač na trapez tišat v škornje. Joj..kaki problemi. Bom mogla celo svojo garderobo spremenit...


ja, nekaj takega mislim..lahko so tudi brez pete, ful mi je to lepo=) kar se tiče skink, redko katere mi pašejo, ampak sam našla dvojne in zdaj so obojne moje najljubše hlače...niso čisto na korenček, ampak bol naranvost..sicer pa ja, tut js sm bol skeptična kak bi to men pršlo na kratke noge...ko bom kake take škorenčke kje našla, bom poskusla pa bomo vidli..a pa je kdo vidu kje kakae take podobne..da ne bi ble na peto?? hvala za nasvete :wink:
Uporabniški avatar
°°°ČeŠnYa°°°
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 423
Na forumu od: 23. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a °°°ČeŠnYa°°° » 05. Okt. 2007 19:13

jz mam grozno dolge in suhe noge... in se mi zdi da zame nikakor ne pridejo v poštev hlače na korenček...
dans sm pa čist za foro probala ene, sicr niso ble orto na korenčka... mogoče sploh ni tok kriza no, sam pač bi se mogla sprijaznt, ker poudar da sm suhc...

kaj pa ve mislte? hlače na korenčka za suhico? ja/ne?

aia da ne pozabm... tok lepih čevljev s petko vidm (da se razumemo, gledam z največ 4 cm pete) pa mam skoz v glavi da ne smem takih nost.. bom sam še višja in bl pajkc :D tko da je težka izbira za suhice... ne rečem za normalne postavne suhice ... ampak za pajkce je pa kriza :/

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov