Modna svetovalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 01. Okt. 2007 8:15

Yazmeen napisal/-a:Jst sm pa opazla, da ti optično povečajo rit tud taki žepi, k so mal nižje nastavljeni, ubistvu so že mal na stegnih, če veste, kaj mislm.

definitivno ... to imam tudi jaz ene take hlače ... žep pride malo pred koncem ritnice ... sicer ne znam opisat, ampak zgleda to fantastično ... lani so se te hlače na veliko prodajale, ker so bili te žepi hit, sedaj pa niti ne vem, če se to še dobi :?
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 01. Okt. 2007 12:56

kako nosit mini krila da ne zgleda t.r. kurbirko?! ubistvu ker nimam ravno zlo zlo dougih nog bi skorda mogla zravn obut petke, sam to mi pa pol ze deluje tko k sm zgori napisala... mogoce skornji?! :oops:
Zivljenje je piskotek!
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 01. Okt. 2007 13:45

pa kakšne zanimive žabe pod krilo, pa majco v podobnem stilu.Pa ne navlečt nase dekoltirane majce,jaz bi zgoraj oblekla puli,oziroma kakšno elegantno srajco, da nisi potem čisto razgaljena.Če pokažeš noge,potem zakrij joške.
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 01. Okt. 2007 14:13

Js pa vedno oblečem k jeans miniču kakšno otročjo kjut majčko. Zraven pa supergice.

Ampak glede na to, da si si zamislila bolj elegantno varianto s petkami ti svetujem zraven srajčko. Tejlirano in simpl. Ne bi smelo zgledat ceneno oz kurbirsko :)
Uporabniški avatar
cool_chick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_chick » 01. Okt. 2007 14:23

al pa kako ohlapno majco, ki je dol stisnjena z gumo, iz kakega fajnega materiala, pa pol čez dolgo verižico...pa majca da ma tak velik o izrez, čez cela ramena...definitivno brez dekolteja...kake fajne petke na to pa bo super...kar se tiče škornjev, ne kakšnih lahakstih špičakov, al pa nasploh špičakov...ful fajn pridejo kaki taki, npr. kot uni G-starovi, ki so u transportu. spredaj okrogli, z ne preveč tanko peto, pa lepe rjave, medeninaste barve...ok zj sm mal prveč zabluzila=))ja itak, pa kake kul žabice zrawn... :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Okt. 2007 17:45

ok...potem pa še meni svetujte:) sem visoka in močnejše(ne še debele :o ) postave...kaj si naj za ven oblečem?torej...moja postava:) večje prsi, normalna rit, malo razširjeni boki:) za ven torej na zurko v diskača pa mam probleme, kaj obleči, so...help me:)
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 01. Okt. 2007 17:51

^^Kaksen pa je tvoj stil drugace? Bolj vlece na kaksen rockerski,metalski ali na t.i. "sminkerski" ?

Da ne bi jst falila cist z odgovorom. :)
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 01. Okt. 2007 17:59

Jaz bi zakrila kritične dele na tvojem mestu.Se pravi če imaš široke boke, potem bi jih zakrila in poudarila prsi. Obleci kako obleko, ki je spodaj široka (neoprijeta) in zakrije boke. zdej ne vem kako oblečena hodiš v diskača...Miniča pač ne moreš dat na tako postavo.Te popularne nosičniške obleke, mogoče kaj v tem smislu,balonastega,kaj vem :D Ali pa kaka tunika, kako daljšo majico ki je močno dekoltirana...
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 01. Okt. 2007 18:21

emanuela napisal/-a:ok...potem pa še meni svetujte:) sem visoka in močnejše(ne še debele :o ) postave...kaj si naj za ven oblečem?torej...moja postava:) večje prsi, normalna rit, malo razširjeni boki:) za ven torej na zurko v diskača pa mam probleme, kaj obleči, so...help me:)


jsta bi dala kkšne črne/ temne jeans al kej podobnga hlače + kkšno bolj vpadljivo majčko z dekoltejem
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 01. Okt. 2007 19:11

^^ mislim, da je tole že ni več javna skrivnost, da moraš vedno poudariti svoje adute (v tvojem primeru prsi) in skriti "pomanjkljivosti (v tvojem primeru recimo boki)
dekoltirana majčka (ne pretiravat z globino dekolteja ;)) in temne hlače spodaj ... recimo malo širše. Ne vem, meni so malo bolj ohlapne hlače veliko bolj seksi na močnejših ženskah. Preveč oprijeto ni lepo na ničemer ...
Uporabniški avatar
PupiQa.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 4. 9. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a PupiQa. » 02. Okt. 2007 8:30

em jaz sem pa bol suhica..vsi mi pravijo da mam manekensko postavo sam men se ne zdi glih tak.. no v glavnem nimam vlkih prsi, imam dolge noge pa suhe.. em sem pa brala da na tako postavo pašejo kavbojke ki so ravne..sicer moram imeti žepe na hlačih ker mi bol poudarijo rit.. zaj me pa zanima kaj bi ve na mojem mestu naredile in kako bi se odločle.. em pa dolgih petk ne morem nosit ker sem velika in bi bila potem gromozanska..
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 02. Okt. 2007 10:35

kaj kako bi se odločle? Veš kaj,kaj te briga mnenje drugih,oblači se tako da bo tebi všeč.Če so ti ravni kroji hlač in skinike za bruhat,potem ne oblači tega. Sama imam tudi manekensko postavo (pravijo drugi,jaz se ne strinjam) pa v moji omari ni niti enega para skinik. Imam ene cigaretke,ostale so spodaj rahlo razširjene - rahel zvonec,ki lepo poudari postavo,ene imam pa ravne. Tudi sama ne maram pet,oziroma se jih trudim začet marat. Saj čevelj za eleganco ne rabi vrtoglavo visoke pete. Obuj zraven kake balerinke, ali pa gležnarje/škornje/čevlje z nizko peto ...recimo 3 cm. Sama nimam večjih,ker me preveč bolijo noge potem.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 02. Okt. 2007 12:08

jest sm v svoji omari našla kavbojke,ki so bile moderne par let nazaj-imajo vmes tudi rjavo barvo,hm take kot jih je imela Madonna v spotu za Don't tell me
sicer so mi še vedno prav,so v redu kroja in neponošene zato me zanima ali bi jih lahko nosila,ali je taka barva poplnoma out
Uporabniški avatar
cool_chick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_chick » 02. Okt. 2007 18:03

softTouch napisal/-a:jest sm v svoji omari našla kavbojke,ki so bile moderne par let nazaj-imajo vmes tudi rjavo barvo,hm take kot jih je imela Madonna v spotu za Don't tell me
sicer so mi še vedno prav,so v redu kroja in neponošene zato me zanima ali bi jih lahko nosila,ali je taka barva poplnoma out


hmm..newem, meni takšne kavbojke niso preveč všeč. pa mislim da so trenutno out=/ nobenih všitkov, bleščic in podobnega.niti na žepih. sicer pa, obleci se tako kot je tebi všeč, pa se boš najbolje počutila. :D
Uporabniški avatar
cool_chick
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a cool_chick » 02. Okt. 2007 18:06

PupiQa. napisal/-a:em jaz sem pa bol suhica..vsi mi pravijo da mam manekensko postavo sam men se ne zdi glih tak.. no v glavnem nimam vlkih prsi, imam dolge noge pa suhe.. em sem pa brala da na tako postavo pašejo kavbojke ki so ravne..sicer moram imeti žepe na hlačih ker mi bol poudarijo rit.. zaj me pa zanima kaj bi ve na mojem mestu naredile in kako bi se odločle.. em pa dolgih petk ne morem nosit ker sem velika in bi bila potem gromozanska..


men je pa ful všeč če punce s takšno postavo nosijo cigaretke..newem no, to mi je ful sexy pa moderno. moja sestrična je takšna in je prava bomba v tem. kar se tiče petk se strinjam s tabo, bolje kakšne balerinke, vansike ali zanimive vsakdanje čevlje. majčke pa dolge, ohlapne in raznorazne-suhe in visoke punce mate veliko izbiro :D

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov