Modna svetovalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 27. Feb. 2012 19:07

meni osebno so blazerji preveč uradna kombinacija s taim rilom in se raje poslužujem plašča, trenča, jopice.
Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 27. Feb. 2012 22:17

Sama bi zraven tega krila oblekla oprijet kardigan.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Feb. 2012 22:22

Amm, jopca je to, smo že ugotovili :D

Ja, kakšna lepa jopica bi pasala... ali pa telirana bluzica mogoče? Ok, samo ne kakšna taka, da bi izpadlo, kot da je natakarica ali pa iz pevskega zbora, mogoče kakšna z malo globljim izrezom V oblike :)
Urš.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 30. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Urš. » 28. Feb. 2012 0:19

Hej :)

Torej, ker se zmeri hitrej približuje maturantski ples morm zdej res počas razmišljat začet kaj bi napravila (mamo ga 17.aprila), ker sem do sedaj govorila, da sej mam itak še čas, ampak zdej gre pa vse zmeri hitrejš in mam filing d bo kr hitr prišel ta datum :), pa bi se mal na vs obrnla za pomoč :).

Ful ne vem, kam bi sploh šla pogledat. Ne bi rada mela te "wannabe" svečane obleke iz satena pa kakršnih kol naborkov in tega pocen šita k se dobi v teh raznih American al kaj so trgovine, lol, ampak neki tazga, kar bi loh mogoče še kdaj oblekla. Nočem pa met tut neki nevem, iz Zare, ker se mi pa tut ne zdi lih primerno priložnosti. Tko, da a ma mogoče kera kšno idejo kam pogledat? Gledala sm na Asosu neki od Aque, sam mam zlo tako riskantno postavo (mejhna, ne lih suhica :)) in me je mal strah. Kaj vi mislite? Kam bi še pogledat? Kaj priporočate :) in hvala :)
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 28. Feb. 2012 8:00

Sama sem bila pred slabim mesecem na maturantskem plesu in morem priznam, da je bilo dost deklet, ki so imele obleke ala Zara, S.Oliver, nektere celo H&M (kar mi ni bilo najbolj všeč, ker tist je blo res preveč cotasto). Drugače je imela pa kolegica oblekico iz S.Oliverja, dala je okoli 80€ in je izgledala super.

Drugače je pa najboljše, da si nardiš enodnevni izlet in greš do Ljubljane (btc, rudnik) in mal prečekiraš trgovince, ni vrag da nekaj ne najdeš.
Uporabniški avatar
Shimmie_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 664
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Shimmie_ » 28. Feb. 2012 8:17

Hvala punce :)

Bom verjetno res imela kr krilo, barvno bluzico in jopico. Samo še v trgovino se moram spravit :/
Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 28. Feb. 2012 8:35

Poskusi v Mangu. Sem našla nekaj zelo lepih oblek, ki se jih ne bi branila. Tukaj je link do ene strani od njihovih oblek (poglej vse)

http://shop.mango.com/SI/page/mango/clothing/?n=5

Meni osebno je zelo všeč tale - pa mi sploh niso všeč dolge obleke, prav tako mi niso všeč kakšni geomterijski vzorci na njih:

http://shop.mango.com/SI/p/mango/clothi ... 3423152_58
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 29. Feb. 2012 19:20

js pa se spet vračam k porokam... sem letos vabljena kar na tri, in ravno treh novih oblek ne bi kupovala, ne bi pa rada šla na vse v isti, ker se bodoči mladoporočenci poznajo med sabo in bo na vseh porokah več ali manj isti folk :)

tko da, bi prosila za nasvet glede ene oblekice ki jo že imam, je podobna tej na sliki, črno bela, vendar ni pikasta, je drugačen vzorec, pa tudi pasu nima.

predvsem me zanima, kako bi jo kombinirala... kakšen nakit, torbica, čevlji? ideje, proooosim :)

Slika
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 29. Feb. 2012 19:27

Slika mogoče? Ker si tolk sprememb navedla, da ne vem več :D (tale pikčasta je pa itak grozna res)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 29. Feb. 2012 19:38

ojej, si je najbrž težko predstavljat, ja :) slike nimam, in je zdaj ne morem slikat, mogoče bo tole kej pomagalo .... kroj je isti, vzorec je pa nekaj takega

Slika
Uporabniški avatar
nennyy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a nennyy » 02. Mar. 2012 11:40

Luštna oblekca :)
Si predstaljam, da je več črnega kot belega, zato bi jo kombinirala z belo majhno torbico, ki bi jo držala v rokah in verjetno bele čevlje s peto in malo debelejšim podplatom. Kar se tiče nakita, bi pa verjetno imela samo malo večje uhane.
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 04. Mar. 2012 23:06

ok eno zelo butasto vprašanje :P kakšne čevlje nosite zdaj v tem prehodnem obdobju- no zdaj ravno ne ampak potem, ko se bo že malenkost otoplilo? Jaz bi potrebovala nekaj bolj za zrihtat ampak po možnosti brez pet. :shrug:
Breakfast is my religion! (The Mask)
Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 05. Mar. 2012 9:57

Sama do maja brez slabe vesti nosim škornje. Čeprav sem doma na Primorskem. Sem enkrat videla v eni mehiški telenoveli igralke, ki so bile v kratkem krilu, zgoraj en top brez rokavov, spodaj škornje in od tatrat se mi je*** za kakšne zapovedi. Ne nosim jih le poleti.
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 05. Mar. 2012 12:07

nennyy napisal/-a:Luštna oblekca :)
Si predstaljam, da je več črnega kot belega, zato bi jo kombinirala z belo majhno torbico, ki bi jo držala v rokah in verjetno bele čevlje s peto in malo debelejšim podplatom. Kar se tiče nakita, bi pa verjetno imela samo malo večje uhane.


hvala za predlog, če ne pogruntam kaj drugega bom šla na to varjanto, bi pa vseeno bla vesela še kakšne ideje, kako bi vse skupaj malce popestrila, mogoče s kakšno drugo barvo...

@ she-devil: kaj pa kakšni gležnarčki? al pa balerinke ko bo glih malce topleje...
Uporabniški avatar
pyr kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 4. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a pyr kitty » 05. Mar. 2012 17:56

Gleznarji, mal lepse visoke superge.. drgac pa tut js razmisljam, da bi ostala v skornjih :D

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov