Ločene obleke (služba/prosti čas/zabava)

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 05. Nov. 2008 22:04

ah jst mam hlače, kiklce vse na enem kupu :D naj bi mela ločeno edino poletno in zimsko, ma ponavadi je pomešano :D
majčke mam pa na enem kupu vse za ven, za v šolo ... itak iste nosim ... tukaj tudi včasih pomešano dolge in kratke :D ... ker mam pač preveč oblačil (al pa premajhno omaro? :D), sploh poletnih in pol ne stoji vse skupaj in dam tja kjer je plac :D ... edino trenirke in majce za doma (oz. tiste ki sm jih mela za telovadbo včasih) mam posebej :)
Let's swim to the moon .....
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 05. Nov. 2008 22:33

Imam ene par majčk, ki jih nosim samo za ven (oz. na morju), ostalo pa ne delim - na fax in povsod kamorkoli grem, oblačim iste stvari. :)
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 17. Nov. 2008 16:49

Jaz imam bolj majhno omaro. Jakne in hlače imam na obešalnikih. Puloverje, majice in jope pa zložene po kupčkih. Spodnje perilo in nogavice imam v škatli.
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 17. Nov. 2008 16:58

Jst mam pa (odkar sem preseljena v novo sobo) skoraj vse na obešalnikih, tko da mam trodelno omaro od tal do stropa. V bistvu je narejena po meri in tud sama sem si določila, kje bojo police, kje bojo deli za obešanje...pač čist glede na to, kako sem hotla met cunje razporejene.

V prvem levem delu so spodaj tri izvlečne police, ampak jih uporablja moj dragi. Vmes je del za obešanje (tu mam kiklce, oblekce, kostime, srajce...uglavnem take bolj lepe stvari al pa tiste, ki so bolj dolge), na vrhu pa spet dve polici (tam mam kr poletne kovtre -al pa pač zimske-).

Srednja omara je razdeljena na dva dela in oba sta za obešat. V spodnjem pa majčke z dolgimi rokavi pa puloverje, v zgornjem pa majčke brez rokavov pa majčke s kratkimi rokavi.

V desni omari mam pa spodaj spet izvlečne police, na katerih mam vse, kar rabm za treninge (majce s kratkimi rokavi, športne tope, kratke hlače, klubske trenirke...), nad tem je del, kjer se spet obeša (v tem delu so obešene hlače od kavbojk, lepih hlač do trenirk), na vrhu so pa spet police (tam mam pa mal bolj tople puloverje pa kkšne pletene stvari za katere ni dobr, da bi ble na obešalnikih...

Za spodnje perilo pa štumfe mam pa posebi predalnik...kko je pa to ločen, bom pa kdaj drugič :P .
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 29. Maj. 2010 13:39

Imam ločeno zimsko in poletno garderobo, pa še v omari po kupčkih hlače, majčke (kratki rokavi/dolgi rokavi), jopice.
V predalniku pa imam ločeno spodnje perilo, spodne majčke, nogavice, najlonke.
Zadnjič spremenil Sunshine, dne 29. Maj. 2010 14:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 29. Maj. 2010 14:31

~NIA~ napisal/-a:jst ločeno nimam, ker nekako znam iz glave ocent al je majčka, ki jo potegnem iz kupa primerna za v disko al za na obisk k noni.


Enako.
Ločeno imam samo "za doma" in "ne za doma", naprej pa po želji.
Včasih se za na faks oblečem bolj fensi, včasih grem zvečer ven čisto športno napravljena (ne ravno v Topa, preden se kdo začne zgražat). Zelo malo oblačil pa imam, ki bi bile strogo primerne samo za žurat, samo za na šiht, samo za v trgovino,... Tistih potem pač ne vzamem iz omare, če vem, da niso primerne za to priložnost.
Nica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 15. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nica » 25. Jun. 2010 8:49

Jaz imam tudi za doma in ne za doma. Potem imam pa še podkategorije za "ta boljše", tiste imam kao za v službi, fax, pa za ven. Čeprav se ne držim pol tega :)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov