Ločene obleke (služba/prosti čas/zabava)

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
andrejav88
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 29. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a andrejav88 » 20. Avg. 2008 19:39

jst mam posebi za poleti in pozimi, pol pa še oblačila za doma, za kam it, pa za žurke
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 20. Avg. 2008 19:55

:lol: da bi mela tolko prostora v omarah :D
ponavadi samo poletna in zimska oblačila zamenjam (kar ne rabim gre v neke omare k jih mamo na podstrešju).. edino kar mam posebej so srajce k so na obešalnikih, hlače k tudi visijo, spodnjice in mdorce mam v enem predalu, nogavice v drugem..
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 20. Avg. 2008 20:38

pokupčkano mam tkole: majce brez rokavov, majce z dolgimi rokavi, majce s kratkimi rokavi, tanjši pulovrški debeli puloverji. za doma je na posebnem kupu, sicer pa med oblačili za službo/ven bi neke blazne razlike.
...just breathe...
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 20. Avg. 2008 21:14

Js mam vse nametan , kokr pade tko je :)
pety87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pety87 » 20. Avg. 2008 21:24

evo, jst sm še ena, ki je obsedena z redom...vse mam točno ločeno...majice brez rokavov posebej, kratke majice posebej...za doma posebej...ja, pač vse mam pokupčkano..:)
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 20. Avg. 2008 21:33

Jaz sem pa "nasprotje redoljuba"... :D :oops:

Ponavadi mam mal oblačil v sobi, mal po kopalnici, kakšne stvari ponesreči založim v druge omare, za ene kavbojke ki sem jih pa že razglasila za ukradene/pogrešane/izgubljene se je pa izkazalo, da so že od junija v potovalki... :oops: :razz:

Ko pa pospravim, pa dam večino stvari na obešalnike, v eni omari imam "poletne" stvari (in prov hudo mi je da bo ta omara kmalu "manj obiskana" :( ), v drugi imam pa plaščke, jakne, pulovrje itd...


Za spodnje perilo in nogavice imam pa v svoji kopalnici posebno omaro... Začuda je pa tam vdno red; tangice v enem predalu, modrci v drugem itd...
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 20. Avg. 2008 22:12

Ločeno imam cunje 'za doma' in 'ta lepše'. Ta lepše mam sicer vse skupaj, ampak pokupčkano majce, majce z dolgimi rokavi, puloverji, hlače. Za doma mam pa vse skup.
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 21. Avg. 2008 8:13

Jest bi z veseljem vse popredalčkala, ampak pol bi rabla eno ogromno omaro.

Imam pa tko k večina ločeno zimske in poletne cunje in pa tiste za doma in za ven. Pol posebej je pa še spodnje perilo, nogavice, rute in pižame. Med tistimi za ven pa pol že naknadno skombiniram kaj paše za žur in kaj za kavo, čeprav mam večinoma cunje, ki pašejo za povsod le z dodatki dodam piko na i :wink:
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 21. Avg. 2008 9:38

Jaz nimam nič ločeno - po kupčkih. Niti nimam prostora, da bi lahko kaj dosti ločevala. Drugače pa imam posebej na kupu mačke s kratkimi rokavi, posebej z dolgimi in na drugem kupu puloverje. Obstajajo pa pri meni cunje za doma in cunje za ven. Isto nosim za v službo, kot za v trgovino, diskač,... Drugo pa imam za doma.
Uporabniški avatar
*Lilli*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lilli* » 21. Avg. 2008 10:51

ja poletno in zimsko garderobo itak, da imam ločeno...pol imam ločeno kaj je za ven in kaj za doma..in pa malo bolj elegantne stvari(sicer jih nimam nevm kako dost) sam vseeno imam ločeno, da nimam ravno srajc in kril skupaj z ostalimi oblačili...
tko, da ja strogo ločeno so oblačila za doma in oblačila za ven...vse ostalo pa je čez čas itak že vse pomešano..in pol moram tko vse na toliko časa nardit mesečno pospravljanje omare če hočem še sploh kaj najt :oops:
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 21. Avg. 2008 12:52

seveda, imam zloženo po kupčkih, saj se tako najlažje znajdem, takoj vem, kje imam kaj.

1. omara:

kupčki:
* debeli puloverji
* tanjši puloverji in jopice
* pižame
* kavbojke
* kratke hlače
* dolge hlače
* trenirke
* majčke za doma so v 3 kupčkih:
+ z naramnicami
+ s kratkimi rokavi
+ z dolgimi rokavi
* enako "ta lepe" majčke
* sp. majice
* kopalke
* posteljnina in brisače

potem imam pa še v 4-ih predalih:
* gate in tangice, ki so posebej pokupčkane
* modrci
* štumfi
* pasovi in najlonke

2. omara:

zgornja polica: kape, kolesarska čelada.
ostalo je prostor, kamor obešam obešalnike (ponavadi so tu bunde, plašči, lepša oblačila, da se ne zmečkajo).

spodaj pod temi cunjami pa je prostor za moje torbice in čevlje, ki so trenutno izven sezone (vendar bo očitno poletne kmalu treba zamenjati z zimskimi).

sem vesela, da imam 2 veliki omari.
Uporabniški avatar
Nita*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: **lost in my world**

Neprebrana objavaNapisal/-a Nita* » 21. Avg. 2008 13:29

jaz mam kupčke ločene po hlačah/majicah in zimska/poletna oblačila.
sometimes it's better to be alone.. no one can hurt you that way
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 21. Avg. 2008 15:16

sicer na vsake toliko časa vse lepo ločim,ampak potem hitro vse nazaj skupaj zmešam tko da mam približno tkole:
*sp. hlačke (bokserice,tangice,navadne hlačke) v enem predalu
*modrčki v drugem predalu
*pižame in majice za spanje v tretjem predalu
*kratke majice mam v treh kupčkih,skušam met ločene s kratkimi rokavi, na naramnice in brez rokavov ampak ponavadi je malo pomešano
*razni puloverčki za doma
*puloverčki za ven
*zimske puloverje mam v drugi omari,ko se bo začela zima jih bom preselila na mesto kjer mam zdej poletne majčke
*v omari pa mam pomešano na obešalnikih obešene kavbojke,kiklce in oblekice
*na dnu omare bi se našlo marsikaj
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 21. Avg. 2008 17:04

jaz pa opažam, da zimskih in poletnih oblačil ne morem imeti več ločenih. ker poleti velikokrat oblečem tanjši pulover, ker se zvečer in ponoči prav ohladi.
prav tako nosim poletne majice pod debelimi puloverji pozimi. :)
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 21. Avg. 2008 17:45

hmm..tudi jaz spadam med tiste bolj NEredoljubne.. :oops: vb bistvu je to zato, kr v študentu pač nimamo tolko prostora.. tam imaš pač na voljo pol omare in pa pa 2 predala pod posteljo. tako, da bolj ali manj zlagam na kup hlače, pulovre in majce posebej v enem predalu pod posteljo, spodnje perilo spet v enem drugem predalu, ostalo pa je obešeno v omari :) žal pa imam te predale skooz razmetane kr morm skoz prelagat in ko se mi kam mudi se mi pač ne da lepo prelagat majčk ampak samo potegnem iz predala kakor hitro jo vidim :D
si pa želim eno veliko omaro, kjer bi imela malo večji pregled kr včasih prav "najdem" v lastni omari ful lepe stvari na katere sem že čist pozabla.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron