Krive noge in obleke

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
škorpijonka_1991
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 8. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a škorpijonka_1991 » 15. Feb. 2012 11:19

No, js sm ena izmed tistih ki se sicer ne obremenjuje s svojimi krivimi nogami :) ampak pač, mam nekoliko krive noge ( na O ). To je verjetno posledica športa, saj se ukvajam z športom od malih nog (tolažba :razz: )
Zdaj pa...moj problem je sledeči. Povabljena sem na poroko. Vse moje prijateljice, bodo imele zelo lepe obleke, takšne nad koleni, enostavne, krem barve.Zamislile so si, da bi bi bile v vse v istih oblekah. V življenju nisem imela kratke obleke na sebi. Pravijo, da o dolgi obleki sploh ne razmišljam.
Ene pravijo, da če je obleka nad koleni vizualno nekako "zravna" noge, medtem druge pravijo, da definitivno obleka pod koleni. In ali v visokih petah, krive noge pridejo še bolj do izraza?
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 15. Feb. 2012 12:02

stara si 20 let. pomoje bo oblekca nad koleni izpadla dosti bolje in mladostneje.

izberi oblekico, ki ti je všeč in se še naprej ne obremenju s svojimi krivimi nogami. dvomim, da so tako zelo krive, da bi bilo neokusno obleči krilo. tudi blontna solata ima malenkost krive noge pa je to ne ustavlja pri nošenju takšnih in drugačnih outfitov in še več, nihče se ob to niti ne obregne. :)
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 15. Feb. 2012 12:11

škorpijonka_1991 napisal/-a:Zamislile so si, da bi bi bile v vse v istih oblekah.
Zakaj pa? o.O Razen če ste vse družice, pa še to mi je preveč "filmsko".

Sicer pa +1 na "izberi oblekico, ki ti je všeč in se še naprej ne obremenju s svojimi krivimi nogami."
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 15. Feb. 2012 12:29

Heeej :D Tudi jaz imam malo čudne noge (in tudi jaz se tolažim, da to zaradi športa), take kot ti opisuješ. Ampak rada nosim tudi krila in imam že naštudirano kakšni kroji zgledajo ok. Krila do kolen ali čez kolena zgledajo obupno na moje noge, ker jih polovico zakrijejo in potem se vidi samo tisti katastrofalen del. Tako da nosim kratka krila in oblekce in izgledajo super.

Pazi tudi kakšne čevlje boš izbrala, za sebe vem, da mi nekateri še poudarijo obliko nog. Tako da res vsake čevlje ki jih nameravam nosit zraven krila že v trgovini probam zraven krila (ker lahko na kavbojke zgledajo super, na krilo pa obupno). Zraven oblekce vsekakor visoke pete, če izbereš prave čevlje, bodo celo polepšali obliko nog, ker jih podaljšajo in s tem malo "zravnajo". Pa tudi temnejše žabe + črni čevlji popravijo obliko.

Tudi tale fotka ki jo je nalepila s0nckic4 bi izgledala katastrofa z daljšim krilom in brez črnih žab.
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Uporabniški avatar
škorpijonka_1991
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 8. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a škorpijonka_1991 » 15. Feb. 2012 12:45

To, da bomo vse v istih oblekcah mi je čist bedna zamisel, ampak so se tako odločile. motiv je namreč, da bomo vse enake. po moje samo zato, da ne bi tekmovale, katera je prišla lepše oblečena...
kakorkoli :D nagledano imam eno temno modro oblekco, tudi čevlje že imam...vendar ne bom v kontekstu z njimi. glede na to koliko se mi je*e za izgled mojih nog, se mi bo pač moralo še to, da bom drugačna :) hvala za nasvete. bom probala najt še kakšne žabe
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 15. Feb. 2012 12:59

^^ Bravo :D Res, ne se obremenjevat zarad krivih nog, to ni najhujša stvar v življenju. Včasih sem se sama dost sekirala zarad tega, ampak potem sem pa nekega dne načrtno gledala na ulici ženske v krilcih in ugotovila, da ima redko katera zares ravne noge :D Če ostale lahko, zakaj neb še jaz, hi hi :)
Uporabniški avatar
škorpijonka_1991
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 8. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a škorpijonka_1991 » 15. Feb. 2012 13:15

no...to poletje bom zagotovo šetala po mestu v oblekcah :D(moj osebni novi izziv) tudi jaz sem opazila da pravzaprav še nimam tako hudo krivih nog.(vlak se ne more ravno peljati skozi) in da se zaradi tega (hvala Bogu) ne umira :)
zanima se samo kakšna bo reakcija na poroki...


ampak, zaradi česa pravzaprav pride do tega? prekrhke kosti? To kar se js šalim in tolažim da je zaradi športna ni nujno. Moja prijateljica je namreč tudi športno aktivna in ima boljše noge kot kakšna manekenka.
Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 16. Feb. 2012 21:25

Meni so krive noge lepe, tako da ti kar obleči tisto, v čemer se dobro počutiš, in se ne sekiraj :)
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 18. Feb. 2012 18:08

no ja, to da se zaradi krivih nog ne oblečeš tko kot ste se zmenile, ni ravno odraz tvojega nesekiranja in sprejemanja same sebe.
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 19. Feb. 2012 20:16

Pomojem se lahko brez skrbi oblečeš tako kot ostale, če ste se zmenile. Verjetno si ne želiš vprašanj od vsakega drugega "zakaj pa ti nimaš take oblekce kot tvoje prijateljice?" Kaj boš odgovorila? Verjetno se ti ne da vsem razlagat, da zaradi krivih nog, ker pol bodo pa res vsi gledali samo tvoje noge.

Imaš kakšno fotko teh oblekc za katere ste se zmenile?
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 19. Feb. 2012 23:31

lepo lahko reče, da je tista oblekica na njej zgledala grozno oz da se ni dobro počutila v njej in je zato izbrala drugo.

če niso lih družice se tudi meni zdi trapasto, da bi bile oblečene enako.
Vsak raj ima svojo kačo.
vis_maior
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 20. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a vis_maior » 20. Feb. 2012 10:35

jaz imam enak problem - noge na O. in kot je Peterca napisala - krila/obleke do kolen ali malo pod koleni so največja katastrofa, sploh na pete, ker je potem poudarjen ravno ta grdi del nog. krajše kot je krilo, manj se krive noge opazijo (no seveda še vedno v meji okusnega, ne lih da se gate ven vidijo, čeprov potem verjetno noben ne bi gledal v krivi del nog ;)). sploh pozimi je super, ko škornji to krivost skrijejo, zato mam najraje žure pozimi - krtka oblekica pa škornji in izgledam skoraj ravna ;)

včasih sem se ful več sekirala zaradi mojih nog, zdej se pa ne več, ker nima smisla - take so in nič ne morem naredit. tako da se pač oblečem tako, da situacije ne poslabšam in se potem na moje noge ne oziram.

aja, pomaga tudi, če stojiš s prekrižanimi nogami, ne stopali skupaj, ker se potem še bolj vidi, kok narazen so kolena ;) sploh na kaki sliki priporočam prekrižane noge, če stojiš.
For I am the answer you seek
the dream in your sleep
you've never wanted to awaken...
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 07. Jun. 2013 12:23

hjoj, kaj bi jaz dala za noge na O :D
moje so na X in v kratkih hlačah zgledajo precej debelo in čudno, za oblekce pa niti ni toliko problem, dokler ne stojiš trdno z obema nogama na tleh haha :D

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov