Kostim

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kostim nosim

Vsak dan
57
90%
Včasih
5
8%
Zelo rekdo
1
2%
Skupaj glasov : 63

Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 02. Nov. 2008 22:09

Kar se tice tega, da so vsi kostimi za stare mame :D Mislim, da se da z nakitom, frizuro in ostalimi modnimi dodatki to kar dobro popravit.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 02. Nov. 2008 22:13

Meni so pa teli beli hlačni kostimi, ki jih tu limate, ful všeč. Enega podobnega sem imela za birmo, sam je bil v barvi šampanjca, ker sem preveč štorasta za belo barvo .)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 02. Nov. 2008 22:19

odvisno od kostima.
kostimi morajo za mlade ženske bit, po mojem okusu, živi.Vse te temačne, sprane in "obšlesane" barve mi delujejo precej starostno.
In ravno v tem je "problem", da se marsikateri ne da kombinirat in majo pač kostime, kakršne lahko srečaš če hodiš po centru, na vsaki tatretji ženski. :?
nevem, žive barve, prava nemonotona kombinacija čevljev, kakšne zanimive žabe, zanimivi kroji, zanimive majčke/srajčke spodaj, zanimiv nakit, ipd.Če tega ni, mi ženska v kostimu ne zgleda nič kej posebnega.

jst sama pa mam en kostim in sicer črnobele variante in ful lepo mal navolančkano srajčko za spodej.Sam itak, oblečem ga nevem če enkrat na dve leti.Je bolj tko za kšne poroke/krste, ker načeloma nisem tak tip ženske niti službe nimam take, da bi kostime nosila.
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 03. Nov. 2008 10:59

Trenutno še nimam neke potrebe po nošenju kostimov, čeprav so mi nekateri prav všečni.

Slika Slika Slika

Slika Slika Slika

Slika Slika Slika

Drugače pa so mi všeč tudi kombinacije elegantnih hlač/kril s kakšnimi lepimi bluzicami ali srajčkami, brez blazerjev.

Slika Slika Slika

Slika Slika Slika
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 03. Nov. 2008 12:13

Saj eni zgledajo čisto lepo ... ampak to je tako kontra mojemu stilu, da si ne znam predstavljat, da bi oblekla. Mi je pa všeč na drugih.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 03. Nov. 2008 15:17

Moj prvi kostim je biu za birmo in tam sm tudi ostala. Drgači ih ne nosim in jih niti nimam, ma če bi ga mela takega k nebi zgledau starinsko :D bi ga ponosila.
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 03. Nov. 2008 16:50

Me prav zanima kako bi bilo, če bi oblekel v službo zgoraj prilepljen beš kostim s kratkimi hlačami :D
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 03. Nov. 2008 17:15

No, jaz ga v službo definitivno ne bi imela (pa če bi imela še tako lepe noge) :D Mi je pa lep, čeprav ne vem ob kakšni priložnosti bi človek to nosil :D
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 03. Nov. 2008 17:33

V kakšni ženski reviji bi verjetno pisalo : " Za ležeren popoldanski sprehod po mestu" :D
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 03. Nov. 2008 17:53

Jaz jih imam kar ene par...pa jih tudi ful rada nosim :) ker so elegantni in niso KIČASTI.

Zelo lepe imajo tudi v Sinequannone (tega nikol ne znam prav napisat :D)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 03. Nov. 2008 19:42

Oooo, js bi pa lih tega z bermudkami mela (sam mogoče zamenala material) pa špegle tut :D , pa tistga s kratkimi hlačkami (ja vem, še zmer se ne vidm preveč formalno napraulene, tut kostim očitno ni ovira, heh) ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 03. Nov. 2008 19:46

Men je un črn s kratkimi hlačami ful hud in se mi zdi čist ok za v službo, pač maš spodi najlonke in kšne lepe čeveljčke :)
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 05. Nov. 2008 0:36

meni tudi zaenkrat še ni potrebno nositi kostimov. če bom imela tako službo, ga pač bom. ampak ne čisto fancy variante.

tale slikica, kjer je majčka zabasana za visoke hlače ali krilo, mi je pa res ratala fuuuuuul všeč. samo mora biti ženska suha, ker drugače zgleda grdo, da ji trebuh visi čez hlače.
galathea
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a galathea » 08. Nov. 2008 13:11

Jaz jih nosim praktično vsak dan. Lahko pohvalim labod in zero, pa seveda tudi muro, ki je nad omenjenima. NJihovi kostimi so praktično neuničljivi in lahko rečem samo svaka jim čast.
Zivljenje je lepo...
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 08. Nov. 2008 15:08

Za poslovni svet hlače sigurno nebi šle.. za kakšne bolj v izi službe že.. samo če si pa na enem odgovornem položaju so pa določeni kodeksi, ki se jih moraš držat.. tako je..

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov