Kostim

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kostim nosim

Vsak dan
57
90%
Včasih
5
8%
Zelo rekdo
1
2%
Skupaj glasov : 63

Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 08. Nov. 2008 16:03

tega pa nisem vedela, da naj hlač v "boljših" službah ne bi nosil, da imajo prednost krila.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 08. Nov. 2008 16:58

mislila sem kratke hlače.. čisto kratke, take kot so na prejčnji strani prilepljene.. :)
Uporabniški avatar
*etty*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 107
Na forumu od: 17. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *etty* » 08. Nov. 2008 23:28

Bljek :tot: To sploh ne pristoji kšnim mladim puncam.

Takšen stil ful bolj pristoji kšnim starejšim ženskam, ki hočejo izgledat fancy.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 09. Nov. 2008 13:57

jao pa kaj je z vam.. ni to da hočejo zgledat fancy ( lol), ampak je tak poslovni kodeks oblačenja..
galathea
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a galathea » 09. Nov. 2008 21:02

H&M ma zelo simpatične in poceni variante, vendar je problem, da se njihove stvari ful mečkajo.
Zivljenje je lepo...
Uporabniški avatar
*etty*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 107
Na forumu od: 17. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *etty* » 25. Nov. 2008 14:08

missy* napisal/-a:^^ne, to ne pomeni, da je kostim za starejse, ampak da pac mogoce na tem forumu ni toliko zensk, ki bi ga morale nosit v sluzbi? :roll:

Nikoli še nisem slišala za službo, kjer bi bilo postavljeno pravilo, da je potrebno izključno nositi samo kostime. Seveda obstajajo delovna področja, kjer zahtevajo bolj poslovni outfit, ampak to ne pomeni, da v ta stil spadajo samo kostimi. Jaz sem 2 leti delala na NLB banki, kjer so prav tako zahtevali poslovni "look". Toda nihče od mlajših zaposlenih ni nosil kostimov, ampak bolj kakšne "spedenane" srajce, fancy hlače ipd. Tiste zaposlene, ki pa so bile nad 30-let pa so včasih oblekle tudi kostime.

Sej mislim, da ni potrebno doseči neko nadpovprečno inteligentnost, da dojameš, da kšna 18-letnica na bo skombinirala nekega kostima (ok, izjeme se seveda najdejo... ampak to je zelo redko).

In sploh ne vem zakaj gre nekaterim tako zelo v nos, če nekdo reče, da je določen stil namenjen za starejše. S tem namreč ni mišljeno, da je to namenjeno za babice ali upokojene ženske :roll: Jaz sem pač s to besedo ciljala na tiste ženske okoli 30 ali več let, čeprav se zelo dobro zavedam, da to ni nobena starost... ampak pač nisem vedla kako bi drugače označila to generacijo, ki spada v takšen rang "starosti" (upam, da dojamete zakaj je to zdej v narekovajih).

Že iz tega, da nekdo reče, da dela na delovnem mestu, kjer zahtevajo "poslovni look", je možno razbrati, da gre za kakšno resnejšo službo, ki ponavadi ne doleti kakšnih 19-letnic.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov