Ko te želi fant obleči

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 03. Maj. 2008 22:38

ja jest bi oblekla cunje, k bi mi jih fant kupu. že iz hvaležnosti.. sploh pa ne verjamem da ti kupuje ene grde armanijeve hlače :D
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Maj. 2008 8:58

huh, če bi mene fant želel oblačiti, bi mu povedala dve stvari.Prva je ta da če hoče kupiti obleke naj kupi, apak jih bom SAMA izbrala in oblekla tisto kar meni paše in v čemer se dobro počutim, drugo pa to, da nisem njegova izložbena lutka in da imam svoj okus.
Določene stvari kot so oblačenje, so pač smao moje in lahko ga prašam za nasvet mi svetuje čemi paše ali ne, da bi mi pa težil in utruja, ja dečko, zihr ne!
treba je sam janso in glasno povedat, če se boste pustile ukazovat, potem bo sam še slabše.
Uporabniški avatar
kajira
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 631
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kajira » 04. Maj. 2008 11:12

se strinjam. njegovo ljubosumje se bo itak kazalo še na drugih področjih, tako da raje čimprej od njega, ker se znajo stvari še zakomplicirat. govorim iz lastnih izkušenj.
Uporabniški avatar
BeXy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: Over the Niji

Neprebrana objavaNapisal/-a BeXy » 04. Maj. 2008 11:27

mah itq grem glih 1x na 3 mesce s kšno frendico vn :?
1.-kr me niti ne vleče nikamor brez mojga
2.-kr je pol sam živčn
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 04. Maj. 2008 12:02

Pusti tipa, dokler še lahko


Drugač če bi tip mel dober okus, bi mu pustila, da me oblač, zakaj pa ne :D .
V tvojem primeru pa bi mu povedala, da nima okusa in se mu vsi režijo, in da če hoče met Armani hlače, bodo te po mojem okusu.
Punca ne bit copata :? . Razčista to stvar, naj ti pusti da se sama oblačiš, drugač mu pa daj jasno vedet, da tako ne bo šlo.
Moj mi pove kdaj se mu zdi kej vredu, nikol mi pa še ni rekel kaj naj oblečem. Rekel mi je naj se oblačim tako kot je meni všeč, ne tako kot je njemu. Kar je pa edino prov..
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 05. Maj. 2008 11:19

Jaz se oblačim tako kot meni paše in za svoj denar. Važno je, da se jaz dobro počutim in ne bi prenesla diktiranja od fanta kaj naj oblečem.
*Tinka*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 26. 4. 2008
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a *Tinka* » 06. Maj. 2008 16:59

Uf, moj ni za take podvige.. že samo mim trgovine mu je zoprn it, kaj šele, da bi mi izbiral cunje in mi jih nosil v garderobo.. To storim kar sama..no, včasih tut še mami kej svetuje (prav, da če mi dnar daje, mi loh tut kej za oblečt zbere)
... Življenje je kratko, okus pa traja ...
Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 07. Maj. 2008 10:36

ja v določeni meri jaz svojega upoštevam, ker me nikoli ne pošinfa kaj da imam na sebi, daje pa predloge, in včasih mi tudi sam kaj kupi, potem pa nosim, seveda če mi je všeč in če s tem ne spremeni mojega stila oblačenja. To se meni ful dopade, da mi pove kaj mu je všeč, piotem vem da sem mu zagotovo seksi tako kot sem oblečena, da me občuduje.
Always look on the bright side of your life.
Uporabniški avatar
nincy87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 2. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a nincy87 » 10. Avg. 2008 11:46

Mojmu se še z mano u šoping neda :D
Uporabniški avatar
Lorelai20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 380
Na forumu od: 7. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lorelai20 » 10. Avg. 2008 12:11

Moj pa z veseljem hodi z mano po štacunah in ocenjuje cunje, ki jih probam. Velik dam na njegovo mnenje, ampak nikoli pa nisem šla niti probat nekaj, kar je bilo njemu full všeč, meni pa ne oz sm bila mnenja da to pač ni moj stil.
Edini kos oblačil, ki mu ni všeč so turške hlače, ker se v njih ne vid oblike moje riti :D Ampak se ne dam in se doma veselo raztehujem v njih ker so mi res čist najbolj udobna cunjca za na kavč in okol bajte :P
bina_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 2. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bina_ » 10. Avg. 2008 16:52

za koga se pa ima?! to kar si jaz oblečem je moja stvar,ne njegova...
čeprav mi je bivši vedno govoril da ko grem kam z njim se ne zrihtam tako kot te ko grem sama... pa take... :D
lutkica*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 26. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lutkica* » 05. Avg. 2009 22:15

haha, iste je moj fant začel meni pribijat...

Nazadnje sva se pred parimi meseci skregala, ko je dal dobronamerno idejo, da bi jaz lahko začela nosit petke. Ker je njemu to ful sexy. Ja, pa kaj še. Jaz sem pa mislila, da mam tok hud stil - kavbojke in le coqice, pa zgori en tak plašček (jeseni). Pa saj nosim pete kadar grem žurat, vsako dan pa res ne. Potem ko sem ga postavila na svoje mesto, je bil ves užaljen, ker se "ne znam normalno pogovarjat o stvareh, in iz malega predloga delam dramo"... haha, zabaven par sva.

Sicer pa je moj fant vedno nakupoval skupaj z mamo, ki ima zelo prefinjen okus, in tudi on mi je že kupil veliko stvari, in vedno res hude. Tko samo gledam včasih, kje najde tok noro torbico... Res sem začela zadnje čase velik dajat na njegovo mnenje, ker se mi res zdi, da če on reče, da je torbica huda, bodo tut moje "modne" kolegice rekle, da je huda... :) Sej predpogoj je seveda, da je men tut všeč, samo glede na to, da o modi nimam pojma, mi je noro da mam po novem lahko modnega kritika zraven, ki mi pove kaj je in. :D
when you wake up it's a new morning,
the sun is shining it's a new morning
i'm coming.. i'm coming home
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 06. Avg. 2009 6:51

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 18:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 06. Avg. 2009 7:03

Midva si medsebojno svetujeva :D V smislu, to je kul, to ne.
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 06. Avg. 2009 19:56

mojmu itak vse kar oblečem za vn ni ql :twisted: ne zato ker mu ne bi blo všeč, ampk zto ker se grem po njegovm 'kr že nastavlet drugim'..prou, govor kar čš, mene v la coqicah ne vidš nikol kaj šele za vn, sploh hlače :)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov