Klepetalnica

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 10. Jun. 2019 11:31

Sarissima napisal/-a:V Orsayu kjer največ kupujem, sem dobila prejšnji teden na vprašanje "ali imate mogoče kako obleko kjer je krilo/spodnji del daljši, ker so mi žal vse obleke moje velikosti prekratke za službo"
Odgovor: "ni njen problem da mam js predolg trup, in vsi business modeli so narejeni do kolen"


Haha sorry, nimam uporabnega odgovora, ampak tole zgoraj bi bila 100% jaz, ce bi morala se en sam dan v trgovini delat :lach: :lach:
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 10. Jun. 2019 19:32

Pol ti za tvoje mentalno zdravje (in mentalno zdravje tvojih potencialnih strank) svetujem da se temu poklicu izogneš :D .

Sodelavka je rekla da je njej prodajalka (ko je kupovala korektor kot najstnica) rekla da naj ne zapravlja preveč denarja za to, ker njenih podočnjakov noben korektor na tem svetu ne bo skril :D.
Plot twist, ni ga kupovala za podočnjake :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 10. Jun. 2019 20:01

Uau. Ene imajo predolg jezik.
Dobro, da takšne prodajalke ne naletijo na mene, ker nimam potrpežljivosti pri takih zadevah. Ali se obnašaj ali pa idi domov.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 10. Jun. 2019 20:30

Haha pri nas v okolici je tudi delala ena prodajalka (ki je non stop menjala lokalne trgovine) in mi je vedno direktno povedala kaj vse moram zakrit in skrit ker je tu in tu tega prevec.. jaz pa je niti nisem vprasala za pomoc, ker sem itak samo malo brskala. :nein: :D
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 11. Jun. 2019 6:02

Sarissima, sem delala kar nekaj casa v trgovini (sicer ne ravno z oblacili), ampak sem se pravi cas sla, ker res ni to zame, sploh ne za tiste 3 evre na uro :D
Mene je tu ena prodajalka direkt v joske gledala, neudobno od blizu. Nisem imela dekolteja, niti nisem nadpovprecno obdarjena... :|
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Jun. 2019 7:12

Ful neprimerna izjava glede tega trupa in oblek za v sluzbo. Se mi ni se nikoli nic takega zgodilo.
Sicer pa te obleke zlagat tud meni ne bi blo neki, rajs strezba za studentsko delo pa se urna postavka ni tolk nizka..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 11. Jun. 2019 16:58

Eni ljudje res niso za delo z ljudmi - gotovo vsak naleti vsake toliko...
Da ne omenjam raznih cvetk v zdravstvu... :tot:

Kar se tiče odnosa prodajalk mi pa še vedno ni jasno zakaj se mnoge prodajalke v trgovinah z dražjimi znamkami tako visoko nosijo, kot da so boljše od vseh, predvsem kupcev seveda... Bitch bye. :)
(pa da ne bo pomote, nimam prav nič proti poklicu prodajalca ampak obnašaj se normalno in profesionalno, če nekje delaš, s poudarkom, da delaš, ne da se obnašaš kot da poseduješ celo trgovino in stvari v njej)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 12. Jun. 2019 5:54

^ Mi smo na faksu enkrat z gostujocima profesoricama s Sri Lanke delali poskus in sli po trgovinah in opazovali reakcije prodajalcev. V high end trgovinah so nam bili non-stop za ritjo, pa ne da bi pomagali (vsem, ne samo tuje izgledajocima, tako da lahko iz ekspirimenta potrdimo, da so enako stuck up do vseh, ne glede na barvo koze :lach: ). Dober, da nimam denarja za drage cote (plus na sosednjem sivilnem stroju od primarkovih so narejene, brezveze)
Milli
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 18. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Milli » 14. Jun. 2019 13:32

Ena neumesna.. Je šla že katera v novi Primark pošpegat?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 15. Jun. 2019 7:08

Po slikah sodec jih je blo kr ene par tam :D
peterparkerrbu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 15. 12. 2022

Neprebrana objavaNapisal/-a peterparkerrbu » 15. Dec. 2022 5:36

I can't envision focusing acceptably lengthy to examine; far past anyone's suppositions less make this sort out of the article. You've accomplished something stunning for yourself with this material quickly as anyone would word search expect to be possible. It is possible the best substance
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 21. Jul. 2023 20:56

a mogoče kdo tukaj ve, kako prepoznati material, ki se ne mečka (preveč)? rad bi si nabavil kakšne srajce, ki so po pranju vsaj približno ravne, da jih ni treba likat :) ali pa mogoče kakšni triki pri pranju/sušenju (sušilca nimam), da bi se perilo čim manj zmečkalo?
hej norci :)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 21. Jul. 2023 21:29

Jaz kupujem Pure srajce v Emporiumu. Ena cca. 100 EUR, ne rabim likat, vzamem ven iz pralnega stroja in obesim in to je to

Poliester se drgac pravi takemu materialu. Samo raje vprasaj ker imajo srajce iz razlicnega materiala in ene je treba likat
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 21. Jul. 2023 21:41

slovenc79 napisal/-a:a mogoče kdo tukaj ve, kako prepoznati material, ki se ne mečka (preveč)? rad bi si nabavil kakšne srajce, ki so po pranju vsaj približno ravne, da jih ni treba likat :) ali pa mogoče kakšni triki pri pranju/sušenju (sušilca nimam), da bi se perilo čim manj zmečkalo?


Pereš z manj obrati oz.če imaš kakšen program za srajce. Takoj, ko opere vzameš ven, fajn strkaš in daš na obešalnik.
Olymp srajce so kar se tega tiče res ok. Material bombaž, tudi za nosit je to še najboljše, čim manj umetno in še ne kuhaš se v tem kot v čem umetnem.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 21. Jul. 2023 22:22

hvala :) ja, naravni material, da ni švicanja, seveda. sem kupil eno laneno za probo, samo še nisem opral - bomo videli :)
hej norci :)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov