Kje kupiti...? Vse, kar se tiče oblačil, modnih dodatkov...

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 30. Okt. 2022 22:28

hayley napisal/-a:
Dejansko ga nisem vprašala, kako pridejo oblečeni, ker se kar malo neumno počutim to spraševat.



Pa sm le vprašala to, njegov odgovor je, da je dress code večerno elegantno, malo bolj uštimano kot za vsak dan in manj kot za kak Cankarjev dom. On bo imel ali jeans ali ene hlače plus srajca plus rekelc.

Zdaj zase nimam pojma ali imam kaj takega primernega ali bom šla kaj kupit. Mislim hlače črne elegantne imam, čeprav bi raje kakšno krilo iali oblekico imela, pa ne vem še točno kaj. Bom najbrž vprašala mamo, ker ona se bolj tako spozna od mene, kako se uštimat, js nisem prav za te stvari.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Nov. 2022 11:29

Novo vprašanje!!

Kam it kupit večerno obleko?? :!:
Lahko bolj zimsko, lahko takšno ki deluje poletna - kratki rokavi, kakršne koli???
Načeloma pa iščem/ sem iskala takšno, da je oprijeta po nogah, oz cela oprijeta, ni A model! in je dolžine malo nad koleni, ne dolga! .. ter enobarvna obvezno. Za rokave ni tako pomembno ali so dolgi, kratki, ali brez.


Prvič v življenju to kupujem - tudi na maturantskega recimo nisem šla in nisem rabila to kupovat, zdaj pa res težko najdem te fizične trgovine.

Sem bila včeraj v Aleji, Rudniku in BTC - Emporiumu.

Sicer neki sem dobila, ma ni bilo še čisto to to.
Tista, ki mi je po kroju najlepše stala po telesu, oprijeta, mladostna dolžina, ne predolgo/ prekonservativno - se mojemu spremljevalcu ni zdela primerna, ker je pod žarometom v garderobi se videlo skozi spodnji del krila, da je bilo videt obris obeh nog pod obleko - on temu pravi čip material ter imela je bleščice gor na črno barvo obleke, kar naj bi tudi bilo premalo urejeno za 'višje kroge', cheap videz zaradi bleščic, ampak po telesu je pa super padla.

Sem dobila 2 alternative, ma nobena od tisti dveh ni imela tako lepega modela, kroja, ampak so pa zgledle malo boj kvalitetne tako da, sem vzela tisti.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov