Kje kupiti...? Vse, kar se tiče oblačil, modnih dodatkov...

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Avg. 2021 20:38

Ta Neroli portofino mi niti ni nekaj ful všeč zdej. :D Mogoče je fora da ful paše na visoke temperature. Sej če ne drugega, je uniseks, ga lahko kakšnemu tipu podturim, ker je tak citrusen - svež.
Chaski je enkrat pravil, da mu sveži parfumi niso všeč, ampak bolj topli, bi ga drugače lahko njemu podturila, če bi se ga naveličala. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Preseren
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 10. 3. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Preseren » 06. Sep. 2022 23:14

Mi kupujemo v Reserved, SOliver, Zara, nekaj malega NY in HM...

Obutev pa definitivno v humanicu.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 14. Sep. 2022 8:05

V naslednjih 2 mesecih imamo na sporedu 4 bolj svečane dogodke, od tega 2 poroki, ena bo v celoti zunaj, tudi žur bo pod šotorom (brrrr).

Pred par leti sem šla na poroko kolegice v črnih hlačah, srajci in elegantnem plaščku, in jih še do današnjega dneva poslušam, da se na slikah vidi da sem bila "kar v kavbojkah" :rolleyes: . Poroka je bila avgusta, imela sem pripravljeno poletno obleko, ampak je scalo 1 teden pred poroko, na dan poroke in žur je bil v nekem fensi kozolcu pri Cerknem (kjer je zvečer temperatura padla na 8 stopinj!).
Ker tudi letos nisem pripravljena zmrzovati, hkrati pa se mi ne da ubadat s poslušanjem kaj sem imela oblečeno, iščem ideje kaj obleči + vsaj približno kam it stvar kupit.

HVALA FUL če mi lahko kakorkoli pomagate :hearts:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Sep. 2022 8:44

Hm.. pri meni je bolj moja mama poznavalec za modo in oblačenje, se precej bolj od mene, tako Da po navadi njo vprašam.

Ena možnost je, da greš v trgovino, kjer imajo obleke tudi za svečane priloznosti in prodajalki razložiš kaj in kako rabiš in ti ona potem nekaj svetuje.

Drugace meni elegantne črne hlače, ne jeans, delujejo v redu, namesto obleke. Potem pa itak na videz vplivajo razni detajli, ali neki elegantni čevlji s peto, nakit, urejena frizura, magar da ti frizer nekaj naredi za določeno priložnost, ali pa samo neka fen pričeska. To vse naredi celotno podobo, ne prav samo obleka/ vrsta hlač.
In da je vse v nulo cisto(čevlji), polikano. (jao se prav spomnim enega tipa iz tindra, ki s eje prikazal na pijačo v zelo očitno zmeckanem zgornjem delu majice).
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 14. Sep. 2022 17:05

ko baba bom vprasal od koga (jih) poslusas :oops:

A je crna ok za poroko? Jaz sm bivso sekiral, ko se je dala v crno, da pol skor ni sla.
Tista dva sta pol ful hitr narazen sla, pa mi je zabila, da to zato k je ona carovnica in ker sm jo prisilil da je morala z mano… glavno complicated story


Ne vem. Jaz bi v Emporium sel pogledat :wink:
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 14. Sep. 2022 17:09

Ne vem, nocem Sarissimi teme ukrast.

Vseen bom se svoje vprasal. Na zenskah mi ful palijo tangice. Sam pa se mi zdi da nimam ravno nekega seksi spodnjega perila. Kaj pa naj jaz oblecem? Imam ze nekaj luknjastih boksarc in bi moral (za)menjat :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Sep. 2022 17:49

Popravek, črna ni najbolj za na poroko, lahko pa kakšne druge mogoče pastelne, krem ali kaj bolj živega za elegantne hlače/ hlačni kostim, dolgo krilo. Za ostale svečane prireditve pa črna je.

Kam it pogledat, nimam pojma, ker sama nisem letos tako nič nakupovala oblek praktično. Js bi šla v en šoping center in pol trgovine, ki so bolj srednje ali malo višjega cenovnega razreda, ali nižje, če se dobi kaj pametnega.
Na zadnje, ko sem bila na porokah od prijateljic, niso bile posebi fensi poroke, sem imela oblekico iz H&M in Orsaya, pa še mlajša sem bila par let od zdaj.


Omajgad, kjra sprememba teme.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 14. Sep. 2022 21:17

hayley napisal/-a:Omajgad, kjra sprememba teme.

Sej sm reku, da ni sprememba teme, no ?!?

Pač, to sm vzporedno vprašal. Sicer je res, da pr men jih bolj malo vidi kake gate nosim, medtem ko če ženska nosi tangice, jaz kar opazim. :oops: :roll: :lach:

Glede črne. Ex mi je pol pokazala slike z ene poroke, da je bila še kaka druga ženska v črnem, in potem sem dal mir s tem, da je črna bolj za pogreb.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 15. Sep. 2022 0:09

mmm napisal/-a:Vseen bom se svoje vprasal. Na zenskah mi ful palijo tangice. Sam pa se mi zdi da nimam ravno nekega seksi spodnjega perila. Kaj pa naj jaz oblecem? Imam ze nekaj luknjastih boksarc in bi moral (za)menjat :)


Obleci boksarce brez lukenj :D :P
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 15. Sep. 2022 12:19

Sarissima napisal/-a:V naslednjih 2 mesecih imamo na sporedu 4 bolj svečane dogodke, od tega 2 poroki, ena bo v celoti zunaj, tudi žur bo pod šotorom (brrrr).

Pred par leti sem šla na poroko kolegice v črnih hlačah, srajci in elegantnem plaščku, in jih še do današnjega dneva poslušam, da se na slikah vidi da sem bila "kar v kavbojkah" :rolleyes: . Poroka je bila avgusta, imela sem pripravljeno poletno obleko, ampak je scalo 1 teden pred poroko, na dan poroke in žur je bil v nekem fensi kozolcu pri Cerknem (kjer je zvečer temperatura padla na 8 stopinj!).
Ker tudi letos nisem pripravljena zmrzovati, hkrati pa se mi ne da ubadat s poslušanjem kaj sem imela oblečeno, iščem ideje kaj obleči + vsaj približno kam it stvar kupit.

HVALA FUL če mi lahko kakorkoli pomagate :hearts:


Jaz bi šla v kak šoping center in zavila tja kjer bi mi bilo kaj všeč. Draga znamka še ne pomeni, da si lepo oblečen.
Kot je hayley napisala, h&m, Orsay, S.oliver...oz.kar se ti nekje dopade.

Če se v črnih hlačah ok počutiš, zakaj ne, poživiš z zgornjim delom. 14dni nazaj sem bila na poroki in sem šla prav fotke gledati, so bile tudi v črne hlače oblečene in dvomim, da se je kdo s tem ukvarjal.
Če ne želiš več črnih in morajo biti hlače vzameš kakšne druge, zdaj je itak že jesen in so lepe kakšne take jesenske barve, pisan zgornji del, blazer...tudi oblekca, gledaš, da je bolj topel material in kakšen bolero zraven.
Zase vem, da če bi izbirala oblačila za tak dogodek bolj v hladnem vremenu bi dala hlače in zgoraj blazer. Ni vredno, da sem potem prehlajena še cel teden.

Kupi nekaj takšnega, da bo uporabno še za druge namene, zgolj za nek dogodek je brezveze kupovati in glavno, da se boš v tem ok počutila.

Mogoče pogledaš še na about you, se najde kaj uporabnega :)
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4432
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 15. Sep. 2022 20:15

Upam, da koga ne uzalim s tem, ampak meni so boleroti tako mimo :nein: ce je mrzlo bi 100x raje cez vrgla blazer ali kak tanek plasc. Bolero ti ne pokrije ledvic, pa se tako.. 2004 so :D

Btw, Orsay zapirajo (vsaj v Nemciji). :( ga je tudi meni skoda.


Sama bi najbrz izbrala dolgo obleko / krilo (cez gleznje) + cevlje s peto in spodaj oblekla malo toplejse najlonke kozne barve, zgoraj pa nek matching top in kot receno blazer ali kaksna kjut jakna (mogoce ena od tistih mehkih usnjenih v eni od pastelnih barv? Da ni ravno bajkerska :lol: ).
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Sep. 2022 20:24

Ja js sem tudi brala pred kratkim, da zapirajo Orsay v Slo., čeprav tle pri nas so še vsi, kjer so bili.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 16. Sep. 2022 6:47

Hahaha, jaz pa spet tole gledam: https://www.playboy.com/shop/collections/mens-t-shirts

hayley, mi bos kupila kaj od tega za rojstni dan? :oops:

Letos si bom neki narocil, verjetno ze ta vikend, upam da dostavljajo v Slovenijo. Ce ne drugo lahk zameglim sliko al pa tud ne - in dam na Tinder :twisted:

Lajf je lep, ce si upamo in nas ni prevec sram :cool:
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 16. Sep. 2022 10:19

saarijarvi napisal/-a:Upam, da koga ne uzalim s tem, ampak meni so boleroti tako mimo :nein: ce je mrzlo bi 100x raje cez vrgla blazer ali kak tanek plasc. Bolero ti ne pokrije ledvic, pa se tako.. 2004 so :D


Najbrž imaš prav.

Kakšen eleganten kombinezon bi bil tudi ok za na poroko, se res lepi najdejo :)

Zdaj razmišljam, da če bodo v šotoru niti ni nujno, da bo hladno. S tistimi plinskimi grelci kar dobro segrejejo takšne zadeve.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 313
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 16. Sep. 2022 14:54

Če ni prov nekega kodeksa določenega kako morte pridet oblečeni te nima noben za postran gledat, tud če greš v fensi kavbojkah tja... jaz sem bla do zdej na eni poroki, pa smo bli vsi dokaj casual oblečeni, ja mal bolj fensi casual sam nič posebnega.. je res da s frizuro pa makeupom se še velik naredi ne sam z obleko. Bi pa jaz enako kot so že ostale predlagale kakšne elegantne hlače, lepo srajco pa blajzer ali pa usnjeno jakno, pač take kose k jih lahko še potem kasneje nosiš.. Jaz grem najrajš v sportino po take stvari ne vem če se še dejansko tko reče od kar so jo prestavl v btc, zdaj je nasprot desiguala v btcju, srajce majo lepe tud v h&m pa v orsayu...

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov