Kje kupiti...? Vse, kar se tiče oblačil, modnih dodatkov...

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 15. Dec. 2016 21:41

Ja, povsod so...
čeprav pomoje tole dobro/okusno izgleda le na ženskah z majhnimi prsmi.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 15. Dec. 2016 22:06

Stvar okusa ;D ni pa majcka za povsod, jasno.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 15. Dec. 2016 23:35

Zanimivo, js sem pa lih razmišljala, da si na svojo "revščino" tega ne bi hotela obleč :D. Nej bo kej za pokazat.
Je pa res to bolj oprava za zvečer ven al kej takega. Si v drugih situacijah niti ne predstavljam. (pomojem lahko koga kap če greš po štruco kruha v lokalni merkator s tem :D )
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 15. Dec. 2016 23:47

Na ženskah z manjšimi prsmi taka oblačila izpadejo bolj elegantno...na ženskah z velikimi prijateljicami ( :D ) pa zna hitrej nehote izpast (pre)seksi, vulgarno celo (v določenih situacijah). Govorim na splošno.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Dec. 2016 6:33

Js se tle tudi strinjam z ananhas,da je fora,da lahko izpade preveč vpadljivo(slutty :D ) na večjih prsih, kar se mi zdi da v bistvu velja na splošno za vse majčke,ki so bolj odprte,da imajo kljub temu da je ena in ista majica čisto drugačen efekt glede na to ali ima lastnica večje prsi ali ne. Meni drgač delujejo luštne te majčke. Me pa zanima kaj imaš oblečeno pod tem? A kr brez modrca al kašn manj opazen? No nazadnje sem to zasledila k je ena youtuberka predstavljala svoj 'haul',samo je bla čist brez jošk in je nosila brez modrca..
Aja pa glede unga,da ne bi blo dovolj za pokazat je pomoje lih fora pri manjših prsih,da se nosi brez modrca in je pol senzacija bolj okrog tega,da se vidijo bradavičke,to je sploh neki moderno zadn čas mam občutek..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Dec. 2016 7:34

Se strinjam, da na večjih prsih to ne izgleda tako zelo lepo kot na manjših...jaz bi to recimo imela za "ven", če bi mi bil tak stil všeč.
The world is as you are.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 16. Dec. 2016 12:01

Bolj diskretna različica npr.

http://www2.hm.com/en_eur/productpage.0454647001.html



Za zvečer ali za dragega si damo pa lahko duška ja :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Dec. 2016 12:10

Če bi to bil forum bolj zasebne narave, bi se prav šla fotkat v takšni majici. Ker sploh ne upam dati nase ničesar v moji običajni velikosti kar ni nosečniškega (razen mojih dolgih raztegljivih majic in jopic), ker mi štrli preko trebuha ali pa izgledam kot pijanček, ki ima spodnji del trebuha zunaj in mu je vseeno za to :D :D Pa še sploh nisem na koncu!
The world is as you are.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Dec. 2016 13:30

Meni ne odpre tiste strani, Ananhas.. lahko prilepis samo sliko?

Sicer pa ja, tistih, ki so do popka izrezane si tudi sama ne bi upala nosit (za ven.. sej kul, ampak pol si skoz zivcen, ko pleses :D ), kaksno bolj 'v izi' varianto bi pa res imela :) in ne, tudi taksne ne bi oblekla na sestanek ali k babici.

Kar se velikih / malih tice, je pa kot pravim, res stvar okusa.. All boobies are beautiful! :cool:

Ne vem za vas.. ampak meni je npr Ariel Winter huda za pop*** v teh majckah :D :flamingdev:


Slika

Slika
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 16. Dec. 2016 13:42

Slika


Saj moj komentar se je nanašal na cunjo in kako stoji, ne na to da je z določenimi velikostmi prsi kaj narobe oz. da so ene boljše kot druge. :)
Itak da izgleda hot.
Samo velike prsi brez modrca je spet nova debata.... sorry :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Dec. 2016 14:02

Meni se pa zdi,da ni poanta,da ni hudo,ampak da ni toliko za vsakodnevne priložnosti,za moje pojme,razen če prav hočeš pozornost,z manjšimi prsmi pa si lahko malo bolj privoščiš majice,ki kažejo mal več kože,pa še vedno ne izstopaš tako zelo. Zdej odvisno kako si navajen,ma meni tudi za 'vn' ni lih fajn met jošk ful zuni. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 16. Dec. 2016 20:34

Ej tega tudi ne štekam - kako so lahko bradavičke v modi? :D
Torej greš na faks/v trgovino v npr oprijeti majčki in brez modrca.
Si resnično ne predstavljam. Se mi zdi isto ko viden cel trakec od tangic, ne vem pač malo čudno. Mogoče samo nisem navajena. Mam 3 cimre, ki se hodijo preoblačit v kopalnico (vse, ne samo spodnega perila) in mam potem js slab občutek že če grem v študencu v učilnico brez modrca :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Dec. 2016 6:51

2x
Zadnjič spremenil hayley, dne 17. Dec. 2016 6:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Dec. 2016 6:51

Nekakšno poudarjanje naravnega videza,drzno,#womenliberation,#freetheniple#empowering. Vidla sm tud že kako punco,ko so ble še toplejše temperature, po Lj,da je blo očitno,da ne nosi modrca. Mislim, da največkrat bolj v kombinaciji z bolj art,hipster stilom,pa možno da so ble tudi bolj kake erazmovke, pa z malo bolj ohlapno majco,ne oprijeto. Meni je drgač videt kul. Mii je čene fajn bit brez modrca doma,alpa pri fantu, v študentu se pa počutim ful awkward takrat,ko sem samo v pižami in nism sama.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
tejci133
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 24. 2. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a tejci133 » 24. Feb. 2017 12:01

Zdravo punce! Mene pa zanima, kje kaj kupujete torbice in če je katera že kupovala v galanteriji BAGS&MORE? Mi lahko podate kakšno povratno info? Nekaj sem gledala tudi, da imajo spletno prodajo - wwwbagsandmore.si. Je katera že kaj naročala preko njih? Lp, Tejči

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov