Kje kupiti...? (vse, kar se tiče oblačil, modnih dodatkov...

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 24. Nov. 2009 13:05

tako bundo ima sodelavka, kupla pa jo je v Poreču v Benettonu
(s)mej se
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 24. Nov. 2009 13:18

densy napisal/-a:
*Gaja* napisal/-a:punce, mene pa zanima če ve kera kje v slo ali čez mejo v italiji se dobijo dobri ponaredki (da so za ponaredek "dragi" in res ni velke razlike glede na original, a še vedno ful pocen glede na original) torbic louis vuitton? al pa gucci, dolce&gabbana? kr sm gledala v eni trgovini v btc-ju (ne vem kko se reče) pa majo toook očitne ponaredke da joj..

štanti na morju :D

:lol: ja to vem, ampak zdaj ne grem na morje :D zanima me za slo ali v trstu, miljah... originale sem itak vidla že v benetkah in milanu ampak mi je tumač dat celo plačo pa še štipendijo zraven za eno torbico.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Nov. 2009 13:21

Kaj je pa narobe z no name torbicami? Ali mora biti znamka na njih? :roll:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
swinga
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 9. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a swinga » 24. Nov. 2009 16:00

čist nč ni narobe z no name torbicami osebno zame, sam tud js bi rada mela fake louisa vuiotona (ne znam napisat) ker mi ma konc hudo obliko torbice. sm najdla torbice z isto obliko v lj. sam je blo zmer kej narobe, al je bla ful prevelka, kičasta ipd.
un fejkci so mi pa prov idealni, sam jih pr ni nikjer za dobit.
Lp
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 24. Nov. 2009 19:40

Mene pa zanima, če katera ve kje bi se dalo dobiti hlačne nogavice oziroma samostoječe nogavice z leopardjim vzorcem??? :oops:
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 24. Nov. 2009 19:41

ksna la senza, ali pa calzedonija... :gruebel:

ku.rbis :twisted:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Nov. 2009 19:44

La Senza in Caldezonia jih nimata (vsaj v katalogu in na spletu ne). Mogoče H&M, ampak mislim da niso samostoječe.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
jessyca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 30. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jessyca » 24. Nov. 2009 22:43

schpeltza napisal/-a:Mene pa zanima, če katera ve kje bi se dalo dobiti hlačne nogavice oziroma samostoječe nogavice z leopardjim vzorcem??? :oops:


Calzedonia jih je imela nekaj mescov nazaj (ne vem če jih ima še), ampak so bile v bistvu dokolenke (ki si jih lahko potegneš tudi preko kolena).. i got 'em :twisted: Drugače pa se splača pogledat v Maximarketu (ogromna izbira) in pa mogoče v Fabianiju...
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 25. Nov. 2009 10:53

jessyca napisal/-a:
schpeltza napisal/-a:Mene pa zanima, če katera ve kje bi se dalo dobiti hlačne nogavice oziroma samostoječe nogavice z leopardjim vzorcem??? :oops:


Calzedonia jih je imela nekaj mescov nazaj (ne vem če jih ima še), ampak so bile v bistvu dokolenke (ki si jih lahko potegneš tudi preko kolena).. i got 'em :twisted: Drugače pa se splača pogledat v Maximarketu (ogromna izbira) in pa mogoče v Fabianiju...


Toel z dokolenkami bom preverila :P Drugače jih pa calcedonia in Maxi nimata... niti navadnih s takim vzorcem... bom še kje pogledala...
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 25. Nov. 2009 11:14

Hej! jaz pa iščem tako tako torbo, ni nujno da je črna, pa da ni preveč draga :) redno premljam v hm in podobnih trgovinah, pa je nikjer nism zasledila.... Pa ne sme bit res velika, ker pol to na meni zgeda kot en žakl, ker sm bl mala :D
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
evahunnie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 15. 2. 2008
Kraj: Tihomorsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a evahunnie » 25. Nov. 2009 11:24

Sanda napisal/-a:Mene pa zanima če katera ve....kje se dobijo taki lepi bajskasti plašči....k majo tak širši pas, ponavad z kako lepo kovinsko zaponko....u zari sm use živo preiskala....vidm ženske po mestu s takimi hudimi...me že kr prime da jih ustavm....pa sprašujem kje so jih nabavle....

http://shinynylon.files.wordpress.com/2009/09/screen-shot-2009-09-02-at-23-44-01.png?w=395&h=496


Uff, tega je pa letos povsod dost. Zara jih ma ogromno, preglej tudi Maxi, Namo, Emporium. Sigurno bi ga mogla najti ;)
Uporabniški avatar
Sanda
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 21. 10. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sanda » 25. Nov. 2009 11:29

evahunnie napisal/-a:
Sanda napisal/-a:Mene pa zanima če katera ve....kje se dobijo taki lepi bajskasti plašči....k majo tak širši pas, ponavad z kako lepo kovinsko zaponko....u zari sm use živo preiskala....vidm ženske po mestu s takimi hudimi...me že kr prime da jih ustavm....pa sprašujem kje so jih nabavle....

http://shinynylon.files.wordpress.com/2009/09/screen-shot-2009-09-02-at-23-44-01.png?w=395&h=496


Uff, tega je pa letos povsod dost. Zara jih ma ogromno, preglej tudi Maxi, Namo, Emporium. Sigurno bi ga mogla najti ;)


učer sm namo in zaro celo prebrskala...nččč...noo maxija pa emporiuma pa še moram...hvala :)
with every goodbye, you learn...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Nov. 2009 11:38

V centru je nasproti Name ena trgovina- Mirella mislim da. In imajo eno tako v izložbi. Verjetno so cene nabite, samo je pa :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 25. Nov. 2009 11:43

Sanda napisal/-a:Mene pa zanima če katera ve....kje se dobijo taki lepi bajskasti plašči....k majo tak širši pas, ponavad z kako lepo kovinsko zaponko....u zari sm use živo preiskala....vidm ženske po mestu s takimi hudimi...me že kr prime da jih ustavm....pa sprašujem kje so jih nabavle....

http://shinynylon.files.wordpress.com/2009/09/screen-shot-2009-09-02-at-23-44-01.png?w=395&h=496


mislm da sm jih tud jst v Benettonu vidla, pa P&C in C&A tud znata met kej podobnega... jst sm sicr svojga, mal kombiniranga z plišem, prek Apart kataloga nabavla :wink:
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 25. Nov. 2009 14:20

v benetonu so jih imeli lani, pa mislim, da sem jih tud letos vidla, barvi sta pa krem z bež pasom in črna s črnim pasom. Samo črna men ful taka deluje k une vreče za smeti, kremna je pa lepa, cena je pa okorg 170eur, če se prav spomnim. So pa take do kolen. Jaz imam olivnozeleno s širokim pasom,ki pa je mal krajša, pride do polovice riti (blazer dolžina), kupla sem jo pa v Sisley-ju.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov