Kje kupiti...? (vse, kar se tiče oblačil, modnih dodatkov...

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
pika911
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pika911 » 22. Nov. 2009 16:33

Bonnie.* napisal/-a:Ve katera kje bi še lahko dobila take škornje?
http://i38.tinypic.com/2wd1z7t.jpg
Hvala.


tole si verjetno našla na blogu od naše Eve! zakaj pa kr nje ne vprašaš? verjetno bl ve k me :P hehe
Zadnjič spremenil pika911, dne 22. Nov. 2009 17:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Bonnie.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 18. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Bonnie.* » 22. Nov. 2009 17:21

Sem,pa mi ne odpiše. Pa sem napisala, če katera ve slučajno.
Uporabniški avatar
pika911
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pika911 » 22. Nov. 2009 17:25

Bonnie.* napisal/-a:Sem,pa mi ne odpiše. Pa sem napisala, če katera ve slučajno.


če se dobr spomnm je to par postov nazaj mela! mogoče pa ni vidla... ker zdej je bla neki časa odsotna ker je mela ful dela v šoli (brem redno njen blog zato vem :oops:)
Uporabniški avatar
jessyca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 30. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jessyca » 22. Nov. 2009 17:34

Tamala_mrha napisal/-a:Kje v Lj se dobijo Guess torbice in ure? Za majčke ipd. vem, da se v Peek&Cloppenburgu, ampak torbic še nisem zasledila...


V Ljubljani imaš Guess torbice v Aveniji mode (MC Šiška), v Maximarketu, v Lunci (zraven Leva), pa mogoče še kje..Za ure pa vem da jih imajo nekaj tudi v Aveniji mode in v Maxiju. :wink: (drugače se ti pa veliko bolj splača preko ebaya naročit - samo nasvet)
Uporabniški avatar
špelaa.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 17. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a špelaa. » 22. Nov. 2009 19:42

Kje bi lahko kupila živo zelene salonarje z maximum 6cm pete?
Uporabniški avatar
pika911
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pika911 » 22. Nov. 2009 19:56

špelaa. napisal/-a:Kje bi lahko kupila živo zelene salonarje z maximum 6cm pete?


mass
Uporabniški avatar
špelaa.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 17. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a špelaa. » 22. Nov. 2009 20:11

pika911 napisal/-a:
špelaa. napisal/-a:Kje bi lahko kupila živo zelene salonarje z maximum 6cm pete?


mass


LJ ali MB?
Uporabniški avatar
pika911
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pika911 » 22. Nov. 2009 20:30

špelaa. napisal/-a:
pika911 napisal/-a:
špelaa. napisal/-a:Kje bi lahko kupila živo zelene salonarje z maximum 6cm pete?


mass


LJ ali MB?


za lj vem da sm jih vidla! pa vrjetn majo tut v mb kei! drgač pa če počakaš na pomlad takrt bo zihr večja izbira kt zdej na zimo
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Nov. 2009 20:35

špelaa. napisal/-a:Kje bi lahko kupila živo zelene salonarje z maximum 6cm pete?


Mogoče eBay. Kakšen model pa približno?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 22. Nov. 2009 21:41

jessyca napisal/-a:
Tamala_mrha napisal/-a:Kje v Lj se dobijo Guess torbice in ure? Za majčke ipd. vem, da se v Peek&Cloppenburgu, ampak torbic še nisem zasledila...


V Ljubljani imaš Guess torbice v Aveniji mode (MC Šiška), v Maximarketu, v Lunci (zraven Leva), pa mogoče še kje..Za ure pa vem da jih imajo nekaj tudi v Aveniji mode in v Maxiju. :wink: (drugače se ti pa veliko bolj splača preko ebaya naročit - samo nasvet)

Za Lunco je tud men rekla ena kolegica. Drgač pa hvala! :) Prek neta pa nekak ne upam naročat, čeprav dosti punc s foruma naroča kaj, ampak raje grem v trgovino in kupim.
Uporabniški avatar
špelaa.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 17. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a špelaa. » 22. Nov. 2009 22:31

*mala* napisal/-a:
špelaa. napisal/-a:Kje bi lahko kupila živo zelene salonarje z maximum 6cm pete?


Mogoče eBay. Kakšen model pa približno?

Mi je čisto vseeno kakšni model bi bil, glavni sta barva pa višina pete :)
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 23. Nov. 2009 18:15

punce, mene pa zanima če ve kera kje v slo ali čez mejo v italiji se dobijo dobri ponaredki (da so za ponaredek "dragi" in res ni velke razlike glede na original, a še vedno ful pocen glede na original) torbic louis vuitton? al pa gucci, dolce&gabbana? kr sm gledala v eni trgovini v btc-ju (ne vem kko se reče) pa majo toook očitne ponaredke da joj..
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 23. Nov. 2009 18:38

*QueenBitch* napisal/-a:
pika911 napisal/-a:
Summer055 napisal/-a:
barbkaa napisal/-a:
Summer055 napisal/-a:kje bi se dal kupt kkšn pencil skirt in tančico za trebušne plese?


nevem, sariko mogoče? čeprav dvomim. :D


v sariko sm gledala za tančice pa jih nimajo oz niso prave.


na trubarjevi nasproti peka je trgovina z maroškimi stvarmi (se mi zdi da maroko) in majo vse te stvari za trebušne plese v izložbi tko da poglej tam!


Težko dobiš že narejeno tančico pa da je pravih mer točno zate. Me smo vse šle v trgovino z blagom (ena je na Rudniku kjer imajo veliko izbire, ena pa mislm da v hali A) in potem prodajalki rečeš, da rabiš tančico in ti pokaže katere barve majo. Je pa super, če imajo čimlažje ker potem veliko lepše lahko delaš z njimi, ker dalj časa ostanejo v zraku. Kako veliko zase rabiš najbrž veš? Aja pa res je, da večjo ko imaš težje delaš določene stvari sploh, če si na začetku učenja plesa s tančico. recimo moja je res ful velika pa je blo na začetku precej težko potem pa ko že znaš pa lahko več delaš kot s krajšo.


hvala obema =)
Drugač sm pa kr razmišljala, da bi si jo naredila /zašila sama. V kilometrčku imajo veliko blaga, samo ne vem mer. Sm najdla eno stran, kjer piše, da je širina 2,7metra in dolžina 1,4 metra. Čeprv men se tale širina zdi kar mal velika???
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 23. Nov. 2009 22:19

*Gaja* napisal/-a:punce, mene pa zanima če ve kera kje v slo ali čez mejo v italiji se dobijo dobri ponaredki (da so za ponaredek "dragi" in res ni velke razlike glede na original, a še vedno ful pocen glede na original) torbic louis vuitton? al pa gucci, dolce&gabbana? kr sm gledala v eni trgovini v btc-ju (ne vem kko se reče) pa majo toook očitne ponaredke da joj..

štanti na morju :D
Uporabniški avatar
Sanda
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 21. 10. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sanda » 24. Nov. 2009 12:30

Mene pa zanima če katera ve....kje se dobijo taki lepi bajskasti plašči....k majo tak širši pas, ponavad z kako lepo kovinsko zaponko....u zari sm use živo preiskala....vidm ženske po mestu s takimi hudimi...me že kr prime da jih ustavm....pa sprašujem kje so jih nabavle....

http://shinynylon.files.wordpress.com/2009/09/screen-shot-2009-09-02-at-23-44-01.png?w=395&h=496
with every goodbye, you learn...

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov