Katalogi

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 21. Avg. 2005 17:48

Enkrat sm naročila preko Quelle en puli, ki je zgledal v katalogu čisto drugačne barve kot sm ga dobila. Mene je skor kap zadela. Še dobro, da ti vrnejo denar nazaj, če ti ni ql. Po mojm se splača preko katalogov kupovati kakšno spodnje perilo, nogavičke, pižame... Take stvari pri katerih veš, da ti bodo dobr stale. Pri hlačah, majčkah, čevljih je že problem.
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 21. Avg. 2005 20:41

Js nism še nikol nč kupila preko kataloga ker mi tm notr ponavad ni nč všeč al pa zlo mal v OTTu majo kr dobre stvari ja sam nevem ne bi pomojm nikiol kupila preko kataloga
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 21. Avg. 2005 22:01

Jst sm zdej narocla eno jakno iz quelle, sam je se nism dobila. Je pa tole prvi nakup prek kataloga pri meni, tko da bomo vidl, kako bo. :?

Sicer moja mami tko kr dost naroca. zdej recimo ene hlace pa dva puloverja. pa je bla zmer kr zadovoljna, sam ene hlace so ji mele prenizek pas, pa jih je pol dala men.

Pr neckermanu majo pa drgac ful velke cifre, tko da pol prvic mal zajebes verjetno, pol za naprej pa ze ves. :)
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 22. Avg. 2005 17:06

Jst tocno vem katero ti mislis. Una zenska na sliki je pod to jakno mela oblecen oranzen pulover. Pa na levi strani je bla,a ne? ;)

Jst na zacetku nisem vedla al bi tole, al pa eno drugo. Pol sm se odlocla za eno drugo, taka bez, zametna, 3/4 (ubistvu podobna tej). :) Pa ma tak pas in se ene vrste pas okol vratu. ne znam tocno pojasnt, kataloga pa tud nimamo doma, da bi ti povedala, na kateri strani tocno je.
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
virginiaNOmore
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a virginiaNOmore » 22. Avg. 2005 19:56

Moja mat je čist obsedena z listnjem teh katalogov, penzionistka pač, pol pa še misli, da je tam notri ultra najnovejša moda in mi misli vsemogoče nakupit, men pa še mal ni všeč in pol se skregama, ker nimama enakega okusa in ker se njej ne da po trgovinah hodit, ko ji pa rečem, da mi nej kr dnar da pa bom jst šla sama po trgovinah si pogledat, je pa užaljenja. :roll:

Napori, vam rečem. Že ko sm si misnla eno lepo elegantno uro kupit, sma se skregale o tem kaj je sploh elegantno.
Uporabniški avatar
Eneya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 11. 4. 2005
Kraj: rob Gorenjske

Neprebrana objavaNapisal/-a Eneya » 27. Avg. 2005 11:22

mene pa zanima ce je kdaj ze ktera vidla en katalog Sara... tak bolj majhnega formata so pa iz idrije... na internetu jih nisem nasla, emaila se ne spomnem, se manj telefonske stevilke.. sm pa tam res vidla eno ful dobro majcko za jurja in me zdj zanima ce ktera ve kaj od tega kataloga da si ga narocim
ful hvala za odgovore! :)
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 28. Avg. 2005 8:09

v neckermanu majo zdej ful firm-tom tailor,addidas,wrangler jeans,puma pa še jih je tok da niti ni tok pocen... so mel pa včasih fake,ja! sm kupla u lj eno majčko od motivi za 10000,u katalogu je bla pa ista za 2000 pa itak kr nekej!
Uporabniški avatar
**Ribica**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 26. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **Ribica** » 28. Avg. 2005 9:08

Punce jaz bom prvič nekaj naročala iz kataloga. Mi lahko katera zaupa kakšne so kaj številke v katalogu?

Spodnje dele imam 38, zgornje 36 včasih 34.

Kolk številko moram naročit recimo pri Quelle, Otto ali Redeoute?

Hvala punce :D
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 28. Avg. 2005 9:41

sej maš vzadi v katalogu razpredelnice pa si vse lahko zračunaš! maš prov po merah...
Uporabniški avatar
MySelf
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 257
Na forumu od: 3. 3. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MySelf » 28. Avg. 2005 12:00

ravno zaradi tega jaz ne maram katalogov.. ker ne mores probat..
¤¤ Boy what we do, And where we do, The things we do, Are just between me and you ¤¤
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 28. Avg. 2005 12:29

Jz sm se zdej na Mangovega naročila.... K sm bla pa učeri tm sm uzela jesenskega pa mi nimajo lepih stvari notr, un k sm ga uzela polet je biu pa noro dobr :) pol stvari bi mela :P sam u trgovini se pa nč ne spomnem da bi mel kej iz kataloga :nixweiss:
norolescentka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 504
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a norolescentka » 29. Avg. 2005 12:29

jst mam ene 3 puloverčke-enga od neckermanna, 2 od queleta, neckermann je men shit, quelle je boljs, ampak vseen raj grem v trgovino in probam. te stvari večinoma dobim, kar je iz katalogov.
življenje je treba uživat! ne veš, kaj te čaka za naslednjim vogalom...
Uporabniški avatar
@
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 2. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a @ » 29. Avg. 2005 12:55

Jst si sploh ne upam naročat stvari prek katalogov, ker morm stvar najprej probat preden jo kupim...Sem si pa naročila pižamco enkrat pri Neckermannu in enkrat pri Quelle, pa sem bla z obema fuuuul zadovoljna... :)
Uporabniški avatar
*Lady*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lady* » 29. Avg. 2005 19:24

Hoj!
Ja sm že kei kupila ja...Ampak so mi vedno čist narobe poslal...To se mi je največkrat zgdodilo v Neckeramanu,tko,da tam ne vzamem več!Vzamem edino kaj,če mi je res zelo všeč,v Quelle,pa v enem francoskem katalogu,drugače pa ne! :wink:
Vzamem pa različno-oblačila,sp.perilo,prevleke za posteljo...Zelo različno,kar mi je všeč,ampak nikol ne vzamem po več kot 3 stavri naekrat,ker je kar drago. :? Sicer pa to če vzamem,vzamem le nekajkrat ne leto (prib.3),tko,da nimam skoraj nič garderobe iz tam! :o
Uporabniški avatar
cukrck
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 634
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cukrck » 29. Avg. 2005 19:33

Katalog lahko naročiš na njihovi strani www.quelle.si .
Vsakršna oblika sreče je zasebna. Naši največji trenutki so osebni, imajo svoj razlog, so nedotakljivi. Stvari, ki so nam svete in dragocene, so stvari, ki jih črpamo iz skupnih doživetij. (Ayn Rand)

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov