Katalogi

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jessyca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 262
Na forumu od: 30. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jessyca » 19. Jan. 2010 18:44

Meni je Neckermann čisto mimo. Sem enkrat naročila ene kavbojke in džeki. Oboje je na sliki nosilo eno suhcano dekle. Jaz sem naročila najmanjšo številko (xs), pa je bilo še moji mami (ki ima konfekcijsko 40) preveliko!! :eek:
Sem jim kar poslala nazaj in jim napisala pritožbo, če je to morda moda za debelejše?! :roll:

Drugače me pa zanima še nekaj drugega...sem že malo brskala po temi pa se mi ne da brati čisto vsega. Tiste ki ste kdaj naročale kaj iz Ottota - so številke realne (predvsem 32, 34 me zanima)??
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 06. Jun. 2010 14:12

Včasih smo doma kaj kupili preko katalogov (majčke, jopice, kopalke, spodnje perilo), zdej pa jih zgolj le še prelistamo.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 06. Jun. 2010 14:19

jessyca napisal/-a:Drugače me pa zanima še nekaj drugega...sem že malo brskala po temi pa se mi ne da brati čisto vsega. Tiste ki ste kdaj naročale kaj iz Ottota - so številke realne (predvsem 32, 34 me zanima)?


Sicer si že nekaj mesecev nazaj pisala, ampak upam, da ti bo odgovor še mogoče prav prišel (ali pa mogoče komu drugemu)...

Otto se mi zdi, da ima kar dost realne številke, meni je bilo do sedaj vse prav kar sem naročila, pa naročim svojo običajno številko. Ima pa ena moja kolegica tudi 32 in 34 številko pa tudi pri njih dost naroča, ker ponavadi ne dobi tok majhne številke nikjer drugje.
Uporabniški avatar
senjorina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 16. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a senjorina » 16. Sep. 2010 18:36

Ko ste že ravno pri Ottotu... Kako hitro ponavadi pošljejo naročeno? Nisem še nikoli nič naročala pri njih. In pa, ali imajo več ali manj vse na zalogi oz. ali naročijo četudi si edini, ki naroča neko stvar? Pri Neckermannu (ali Quelle?) se mi je pred leti zgodilo, da sem naročila kar precej stvari, pa niso imeli nobene na zalogi, niti niso naročali, če ni bilo dovolj povpraševanja. Je tukaj kaj drugače? :)
Ker pametni popustijo, neumni vladajo svetu.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 16. Sep. 2010 20:24

^^Jaz imam zaenkrat z Otto katalogom v redu izkušnje. Ko sem naročila stvari sm v roku parih dni zmeraj dobila obvestilo, da dobim oblačila v roku 10-14 dni in je potem to zmeraj bilo res. Enkrat je moja sestra naročila škornje in je tudi prišlo obvestilo, da bo nekje trajalo 5 ali 6 tednov, da jih dobimo. No je dolgo trajalo, ampak smo tudi to dočakal :) So pa to edine čevlje, ki sem jih naročila pri njih, tako da ti ne moram povedat, če za vse tako dolgo traja, da jih dobiš.
Tako, da na splošno z dostavo imam z njimi najboljše izkušnje.
Uporabniški avatar
senjorina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 16. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a senjorina » 17. Sep. 2010 10:14

Hvala :) , bom verjetno par stvari naročila pri njih, ampak gre tako ali tako bolj za zimsko garderobo, tako da ni neke panike, če bodo dostavili v cca 5 tednih.
Ker pametni popustijo, neumni vladajo svetu.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov