Katalogi

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Beibi*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 8. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Beibi* » 05. Jun. 2007 16:59

men je to ponavad vse prevelko ..naročila sm dvakrat se mi zdi in obakrat mij blo prevelko tko daa zdej rajš ne kupujem več prou majo ene cune res hude :)
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 06. Jun. 2007 7:29

Še najhitreje dobiš robo od Quelleja. Neckermann jst čakam tudi do 3 tedne :roll:

Sicer pa najraje kupujem kakšne moške zadeve, ker so mojmu vedno prav (polo majice, puloverčki, bokserice), posteljnino ali pa kake majčke ali spodnje perilo, pižame zase. Vzamem vednjo najmanjšo ali pa drugo najmanjšo številko (kar obe naenkrat) in vrnem, kar mi ni ok.

Sej pri Neckermannu imajo zdej ful dobr, ko lahko kupiš z "odlogom plačila", to pomeni, da lahko naročiš več istih izdelkov drugih številk in ti dostavijo brez da takrat plačaš, sprobaš, vzameš kar ti je ok ostalo vrneš in v 15-ih dneh poravnaš račun (toliko kot si vzel - odšteješ od celotnega zneska).
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
mooyca_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 27. 6. 2007
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a mooyca_ » 27. Jun. 2007 23:55

Ja.Kupujem preko kataloga Laredoute..francoska moda..full huda oblačila..ampak še kr draga..no se splača pogledat :cool:
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 03. Jul. 2007 16:31

Meni je to naročanje po katalogu blazno neprektično
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
MoN1Ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 1. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MoN1Ka » 03. Jul. 2007 18:14

jaz raje grem v trgovino pa tam probam pa kupi, to preko kataloga glih ne zaupam najbolj :?
Običajni ljudje razmišljajo, kako bi potratili čas, pametni, kako bi ga uporabili
Uporabniški avatar
little bee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 19. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a little bee » 04. Jul. 2007 21:40

men gre pa pr katalogih zlo na živce to, da so zlo različne številke!!! enkrat naročim 40 in mi je 3x premajhna, pol drugič naročim 42, k mi je pa 5x prevelika!!! :roll:

sej je fajn kdaj kakšno cunco tud v katalago naročit, sa še zmir sm bl pristaš tega, da stvar preden jo kupiš, vidiš in jo oblečeš...
Uporabniški avatar
miska20
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 17. 8. 2006
Kraj: prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a miska20 » 06. Jul. 2007 22:22

js ponavad kake majčke al pa spodnje perilo kupim...nazadnje sm kupila pri quelle, pa tut pr neckermannu sm že..in sm bla vedno zadovoljna.. :D
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 09. Jan. 2008 11:01

Kok ma Quelle hude sandale pa balerinke u ta novem katalogu :eek: js bi jih kr ene par naročila :D :
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 09. Jan. 2008 11:14

Ja za Neckrmann je to že kr doug vela..Usaj moja mami je vedno tku naročala ;) Pa tut kvaliteta je kr dobra..
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
Kika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1131
Na forumu od: 13. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kika » 09. Jan. 2008 12:01

men se zdi da je tale zadn katalog od nekermana čist poden. kr ene leve cunje. pa a se mi zdi al so dal res mal 'debelejše' manekenke not (kao normalne ženske). niso debele, da nau pomote, sam men zgleda obup... ne vem no... :?
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 09. Jan. 2008 12:46

Ej a mi kera lohk pove, kok je kej dobavni rok pri neckermanu pri pohištvu. Namreč, najdla sm idealen kavč in me zanima koliko časa bi približno čakala na njega.

Hvala
Ne kadim, a vedno vžgem.
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 09. Jan. 2008 13:28

Boa pomoje bo najhitrejš če kr njih kontaktiraš pa ti bojo točn povedal! :)
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
Zoey
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 7. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Zoey » 27. Jan. 2008 19:48

Kako dolgo pa pošiljajo naročeno iz quelle-ja? :gruebel:
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 28. Jan. 2008 20:15

kakor kdaj. napisano imajo 5-7 delovnih dni. zna se zgoditi, da bos cakala tudi dlje.
Uporabniški avatar
yust me
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 82
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a yust me » 30. Jan. 2008 12:09

Iz kataloga sem vsega skupaj naročala 2krat ali 3krat - iz Quelle-ja.

No...cunce mi niso odgovarjale k sem jih dobila - po skoraj treh tednih - nevem kaj se jim je zgodilo...niti ni tko pomembno...
No k sem pa naročala drugič, pa naročenega sploh nisem prejela in sem pač poklicala tja in jih vprašala kdaj bo prišeu paket.
In tko ženska da pride zelo zelo u kratkem. In paket zelo v kratkem tudi res pride, vsebina paketa pa je bila naslednja: V kuvertici je bilo napisano, da artikla sploh nimajo na zalogi in da se opravičujejo, zraven pa je bil še nek ''piknik paket'' - plastične žličke, solnica, poprnica in tako sranje :D

No in od takrat naprej nikoli več :D

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov