Katalogi

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 30. Jan. 2008 17:40

Moja mama si pa kr punu stvari naroči na Quelle al pa Neckerman in ji je ful stvari prav. Če ne pa pošlje nazaj. Prek kataloga je kupla tudi bratu obleko za maturantski in je bla ful poceni, bratc pa je bil tku fensi :D. Meni je kupla nazadnje škornje u Quelle in sm zadovoljna z njimi.

Drgač je pa meni ful stvari ušeč v katalogih, ma se mi ne da čakat...
missLavigne
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 27. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missLavigne » 30. Jan. 2008 19:12

Men je pa Otto res vredu katalog. Všeč so mi cunce pa tko. :)
pa tud v neckermanu se kej najde,čeprov nikol ne naročam tam.
Uporabniški avatar
kizzy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 107
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kizzy » 31. Jan. 2008 19:25

Otto je ful kul, sam enmau predrag, kar majo pa znižano je pa takoj razprodano; vsaj obveščajo te in to redno

Quelle se mi zdi da je še dokaj hitra dostava, ni tok slab

Necermann se mi je pa nekak zameru, ker niti ne obveščajo če neki ni, enkrat se je pa celo naredilo da sm izdelek dobila po pol leta; pa tud kvaliteto mi nimajo neki, tko da tm že dolgo ne naročam več
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 31. Jan. 2008 19:45

Men je najbolj kul Otto ... Včasih ima tud Quelle kaj dobrega ... Sm pa lih dans od slednjega dobila pošiljko ... Potem ko sm z eno stvarjo zadovoljna, pa sm nad drugo čist razočarana ... Naročila sm si en top, dobila pa enga čist tretjega ... tko, da jim bom že jutr vrnila ...
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 31. Jan. 2008 21:14

Jst pa razmišljam, da bi si en trenčkot naročila v Ottu...
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
sokolja
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 450
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a sokolja » 18. Jun. 2008 9:56

js te kataloge zmer sam prelistam naročim pa ful redko (neckermann, otto, laredout...), ker mi dostikrat potem ni prav kar naročim in morem zmerja vračat nazaj. pa še precej drago je, predvsem otto.
Uporabniški avatar
electra*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 517
Na forumu od: 18. 8. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a electra* » 18. Jun. 2008 11:14

mene recimo ful moti, ko sem letos dobila na začetku leta en katalog pa sem po enem tednu naročila ven nekaj stvari...pa mine 2 meseca pa nič, pa jaz kličem pa rečejo da nimajo na zalogi :eek: takoj ko je katalog izšel sem naročila pa nimajo na zalogi...in potem sem naročeno-valda ne vsega dobila na začetku junija :roll:
lady_phox
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 26. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lady_phox » 01. Jul. 2008 13:29

Meni se zdi kataloško naročanje precej...kako naj povem...včasih jim ne zaupam. Sicer še nimam izkušenj, vse kar vem je od frendic in on nekaj frendov (res je, tudi fantje!:) ). Nekateri so zadovoljni, spet drugi ne...kaj pa vem...mogoče me samo kdo še ni dobro prepričal ;)

Bom probala prie Quelle kaj naročiti, ker ima mama že izkušnje oziroma je naročena.
robin
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 17. 6. 2008
Kraj: okolica LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a robin » 02. Jul. 2008 9:12

Jaz tudi občasno kaj naročim prek Quelle, sploh če vidim kakšen res mega dobr top ali kaj podobnega, in moram reči, da doslej še nisem bila nikoli razočarana. Ponavadi sploh ne gledam katalogov, ampak grem kar na http://www.quelle.si/ in si tam izberem določene produkte in naročim. Se mi zdi še najhitreje.
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 25. Jul. 2008 22:08

Jaz sem naročena na vse- Moda Plus, Otto, Neckermann, Quelle..
Kakšen krat kaj naročim, se je že zgodilo, da sem mogla vrniti, pač nikoli ne veš, kak je če ne probaš.
Drugače kataloge raje prelistam, da si naredim eno splošno idejo če kaj rabim, v kakšnem stilu in podobno..
Uporabniški avatar
arnela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 67
Na forumu od: 17. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arnela » 12. Avg. 2008 15:18

Punce,jaz sem si prvič naročila dve majčki prek kataloga in sicer prek Quelle in sem bila presenečena, ker sta mi bili obe kot uliti pa še hiter so mi jih dostavili, v 14dneh... Zdj sem cist navdušena :D katere kataloge še predlagate, poznam Neckerman in Otto...
Uporabniški avatar
*Lilli*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lilli* » 12. Avg. 2008 16:11

Nekoč pred davnimi časi... :D sem naročala stvari, sam ponavadi je bilo tko, da so mi pol čez 14. dni poslali pismo in se mi opravičili, da tega nimajo več na zalogi :roll: ..mislim, kje pa so bili takrat ko sem klicala..
No nekajkrat, ko se je zgodil res čudež, pa sem po 14 dneh (ali pa še več včasih) dobila majčko, pa je bila taka da bog pomagaj..za dve številki prevelika..hlače sem tud enkrat poskusila naročit..pa so bile tudi obupne...
Nimam nič kaj dobrih izkušenj z temi kataloškimi naročili, do zdaj so me vedno razočarali...kar je bilo pa tisto res pika na i pa ko so mi trikrat zapored poslali, po treh tednih (enkrat celo po enem mesecu), da nimajo izdelka več na zalogi..takrat sem jih pa res dobesedno poslala nekam...
in od takrat (to je zdaj že nekje 3 leta..niti ne listam več katalogov, kaj šele da bi kaj naročila)

Edina izjema je Otto, tega kdaj pa kdaj prelistam..imajo dobre stvari..sam naročam pa vseeno nikoli več! Pa naj bo Otto ali Neckerman..ali katerikoli drug katalog
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 12. Avg. 2008 18:59

priznam, da se kataloga vedno razveselim, ko pride po pošti. rada ga pregledam, naročim pa bolj redko.

enkrat sem naročila đeki pri neckermanu, samo je bil res grozen, na sliki je seveda izgledal super. potem sem ga dala eni sorodnici.

se mi zdi, da je quelle bolj kvaliteten od neckermana, naročila sem že 4 modrce pa so vsi ok. fotr redno naročuje srajce tam, hlače pa so mu vedno ful predolge, zato je nad njimi obupal. fant je tudi že naročil 3/4 hlače in mu celo pašejo.

dobra stran je ta, da lahko vrneš, če ti stvar ne paše. se pa velikokrat tudi zgodi, kot ste že omenile, da nimajo na zalogi in te preprosto sploh ne obvestijo o tem. profesionalnost pa taka :roll:

se mi zdi, da moraš imeti kar srečo, da dobiš nekaj takega, kar dejansko potem tudi dobro izgleda na tebi. a mislite, da tiste slike retuširajo, da vse izgledajo tako oh in sploh kul?! verjetno :?

se mi zdi, da bodo katalogi še vedno ostali samo predmet opazovanja in se bom raje odpravila po trgovinah, je bolj ziher.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 12. Avg. 2008 20:46

Preko katalogov naročim kr dosti stvari, večinoma so mi tudi zelo všeč,.. poleg tega sovražim, da bi bilo dosti ljudi oblečenih tako kot jaz ( in to se dogaja če kupuješ v h&m, new yorker ), kar naročim v katalogu pa nima prav dosti ljudi :)
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
manekenka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 8. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a manekenka » 09. Nov. 2009 0:16

Quelle in Neckerman ne maram, sicer poceni, pa vendar slaba roba. Parkrat sem naročala, pa nisem bila zadovoljna.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov