Jesenska moda

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ursa2502
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 310
Na forumu od: 17. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ursa2502 » 18. Avg. 2011 14:35

LuvDancin napisal/-a:^^ Vsake Uggice, tud original, ti bojo v deževju in snegu premočile, kar je, glede na material sicer čist logično, ampak žal se tud jz ne morem zdisciplinirat in jih nosit samo ko je suho in mrrrzlo, ker so pač tko udobni in topli in bi jih nosila non stop. :)

Sicer pa si jeseni ne predstavljam brez daljših puloverjev, majčk in jopc, čez kak vintage waistbelt, kombinirano z đinsi ali leggicami, če je topleje. Tud pletene oblekce z žabicami pridejo v poštev. Zravn Uggice ali usnjene škornje, če je topleje tudi balerinke in startaske zgodaj jeseni, ledr jaknce in šali, ki so itak ratal moja trenutno obsesija. Pa nepogrešljiv del opreme so zame bodyji, ki jih začnem nosit enkrat oktobra, ker enostavno tko lepo pogrejejo.:)
Sicer pa bi si rada do faksa kupila še ene Hunterke, usnjene rokavice, par daljših jopc, če bo kej €€€ ostal pa še kak "it" blazer. Sicer bi se še marsikej našlo, ampak tole ma trenutno prioriteto.


se da hunterke kje pri nas dobit?
anze
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a anze » 18. Avg. 2011 18:17

Prosim dekleta, samo UGG(ly)ic ne. Če kaj pokvari celoten outfit je to to skrapucalo.

Sicer se mi pa zdi malce preuranjeno govoriti o jesenskih trendih. Počakajmo vsaj do sredine septembra, da vidimo kaj vse bo sploh prišlo v naše trgovine in kaj bo posvojila ulica. Sicer pa dekletom kak skandinavski pulover ne uide. :wink:
Ulični stil - modni trendi z ulice | http://ulicnistil.com/
Uporabniški avatar
Nincha II
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 16. 11. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nincha II » 18. Avg. 2011 18:39

anze napisal/-a:Sicer pa dekletom kak skandinavski pulover ne uide. :wink:

Kako pa izgleda skandinavski pulover?
anze
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a anze » 18. Avg. 2011 23:56

Nekako takole.
Ulični stil - modni trendi z ulice | http://ulicnistil.com/
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 19. Avg. 2011 8:28

No meni bo takle pulover sigurno ušel :D Sicer pa bo moja garderoba precej podobna lanski, kako pletenino več bom imela in kake nove gležnarje, mogoče še plašček v peščeni ali kamelji barvi. Z mal domišljije in spretnosti se da lansko garderobo s kakim novim kosom čist fajn "prenovit".
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
ursa2502
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 310
Na forumu od: 17. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ursa2502 » 19. Avg. 2011 8:40

meni so pa ful všeč taki puloverji.

anže, če ga zaslediš kje pri nas, sporoči :D
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 19. Avg. 2011 10:29

Meni je pa že to, da bom spet oblekla stvari, ki jih nisem že od zgodnje pomladi, "prenova" garderobe. Se prav veselim kosov, ki me že čakajo v omari, tako da niti nimam potrebe po kakšni večji prenovi in menjavi jesenske garderobe. Se še nisem pripravljena poslovit od stvari, ki jih imam :) Pa še letos mi bodo še bolj pasale, ker sem par kil shujšala :D
anze
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a anze » 19. Avg. 2011 10:39

Recikliranje garderobe je najboljša ideja. Sploh, če ti niso tuje spretnosti s šivanko. Sicer pa v naslednjem tednu Fashion.si in Vintage Vikend v Metropolu organizirata sejem menjave oblačil, kar bi bilo tudi za marsikoga zanimivo.

Skandinavski puloverji se bodo pa zelo verjetno pojavili v H&M-u. Na srečo po nižji ceni, kot je ta v linku. :)
Ulični stil - modni trendi z ulice | http://ulicnistil.com/
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Avg. 2011 10:49

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:29, skupaj popravljeno 1 krat.
anze
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a anze » 19. Avg. 2011 10:54

Priznam, da ne vem točno. Izraz je na nek način ponarodel. :) Je pa v modnem svetu dokaj razširjeno, da so skandinavci zaslužni za marsikatero pletenino, ki jo ljudje 'posvojijo'.
Ulični stil - modni trendi z ulice | http://ulicnistil.com/
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 19. Avg. 2011 11:12

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
boom_boom*¸
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a boom_boom*¸ » 20. Avg. 2011 8:08

Resnici na ljubo so mi Uggice oz Ugglyce kot jih anze imenuje precej lepše kot ta skandinavski pulover :)

LuvDancin, tut mene zanima, kje pri nas se dajo Hunterke al pa kej podobnega dobit.
maniac
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a maniac » 20. Avg. 2011 22:27

anze napisal/-a:Sicer se mi pa zdi malce preuranjeno govoriti o jesenskih trendih. Počakajmo vsaj do sredine septembra, da vidimo kaj vse bo sploh prišlo v naše trgovine in kaj bo posvojila ulica. Sicer pa dekletom kak skandinavski pulover ne uide. :wink:


hecen si. pišeš blog o streetstylu in namesto da bi promoviral originalnost pri oblačenju, praviš naj raje počakamo, kaj bo posvojila ulica, in se vsi oblečemo v skladu s tem. kloni ftw!
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 22. Avg. 2011 9:45

Maychy napisal/-a:@LuvDancin, a imaš kakšno posebno trgovino, kjer kupuješ bodije? Jaz prisegam na spodnje majčke, pa bi rada kak bodi sprobala.

Največkrat Intimissimi, to so tisti basic na naramnice, iz bombaža in malo elastana, te mam najraje. Vsako leto jih dobijo po poletnih razprodajah, samo kar hitro grejo, mislim pa da so okoli 15€. Sem probala tudi od Skinnyja, ki so sicer dobri, ampak meni so se hitro zmuckal.
Po bodyjih si spodnje majce, ki ven zleze ravno ko stopiš na mraz, več ne oblečem. :)

boom_boom*¸ napisal/-a:LuvDancin, tut mene zanima, kje pri nas se dajo Hunterke al pa kej podobnega dobit.


ursa2502 napisal/-a:se da hunterke kje pri nas dobit?

Imeli naj bi jih v Sisi, jz jih nameravam na netu naročit.
ursa2502
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 310
Na forumu od: 17. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ursa2502 » 22. Avg. 2011 12:31

^hvala :) bom pogledala, ker bi jih rada prej probala. in jih bom tudi verjetno kasneje preko neta naročila.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov