H&M

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 09. Nov. 2012 21:02

Aja, pa ona je rekla, da full švica v njih :D
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 09. Nov. 2012 21:23

LuvDancin napisal/-a:Jih je katera že vidla?


Jaz sem jih zadnjič na Čopovi probavala... Pa sem jih imela v prihodnjih dneh namen kupit, pa zdej ko sem prebrala te komentarje, ne vem če bi jih...
lia7bibi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 16. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lia7bibi » 09. Nov. 2012 23:15

jz imam podobne že več kot 5 let...sicer so moje pajkice,sm hlače naj bi ble itak še bolj vzdržljive.pa jih še sedaj nosim.niso se strgale (ok jz sm enkrat padla in si jih na kolenu malo strgala,pa je mami zašila in so čist kul),ne vem kako naj bi švical v njih...potem bi tudi v najlonkah švicat.
se mi zdi pa cena kr zasoljena.sm si pred kratkim naročila podobne asimetrično vinilne pajkice na ebayu za 6€.
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 09. Nov. 2012 23:59

Jaz mam tut legice take pa ne švicam v njih, tista punca, ki je kupila halče je pa rekla, da ji je full vroče v njih. That's it!!!
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 10. Nov. 2012 1:17

Odvisno od materiala, ja, tele plastične hlače pogosto povzročijo potenje, ker pač material ne diha :) Pri meni tudi pri pajkicah ni problemov, zadnjič sem pa probala v trgovini podobne hlače, kot so na linku, in ko sem jih po nekaj minutah odločanja in pomerjanja (je pa res, da se kar dolgo odločam:D) slekla, sem imela že kar nogo po površini (predvsem meča) malce vlažno, ker material ni dihal :eek: Res čudno, pa ponavadi na tistem delu telesa potenje sploh ni prisotno, očitno se je nek kondenz naredil al kaj :D
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 11. Nov. 2012 15:33

Ohhh, groza, to se pa ne sliši lih fajn ... Bo treba it prečekirat.

lia7bibi vem da je na ebayu ful takih pajkic, so ful luštne, ampak bi raj prou hlače, da ne rabim skos skrbet da mam neki dalšga čez. :) Upam da najdem kej, baje jih je nekaj tud v zari ...
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 11. Nov. 2012 18:50

Danes bila v Zari...jih imajo ful ja in so dost lepše kot te iz h&m-ja..Seveda se temu prilagaja tudi cena- med 40 in 50€. Maš pa tudi take, da je usnje samo na enem delu- samo s strani ali pa samo spredaj
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 12. Nov. 2012 9:41

Slika

je katera videla te hlače? točno te viola bi rada.... ampak me glede na spletno stran H&M skrbi da jih ravno v tej barvi ne bo....
http://www.hm.com/si/product/04765?article=04765-A



aja, pa še to: a katera ve če ima H&M kakšne pikaste žabice?
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 12. Nov. 2012 10:37

Nisem 100%, ampak se mi zdi, da sem jih videla (v Kopru- če jih imajo tam, jih imajo tudi drugje)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 12. Nov. 2012 19:48

spice girl napisal/-a:Danes bila v Zari...jih imajo ful ja in so dost lepše kot te iz h&m-ja..Seveda se temu prilagaja tudi cena- med 40 in 50€. Maš pa tudi take, da je usnje samo na enem delu- samo s strani ali pa samo spredaj


Ja sem ravno danes gledala v Zari ene, ki so res lepše. Imajo pa spodaj ob strani zadrgo in ne vem kako bi se take hlače lahko skrajšale. :?
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 12. Nov. 2012 21:31

spice girl napisal/-a:Nisem 100%, ampak se mi zdi, da sem jih videla (v Kopru- če jih imajo tam, jih imajo tudi drugje)



hlače ali žabe? :D
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 13. Nov. 2012 13:42

Mislim, da hlače
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 13. Nov. 2012 18:57

haley napisal/-a:
spice girl napisal/-a:Danes bila v Zari...jih imajo ful ja in so dost lepše kot te iz h&m-ja..Seveda se temu prilagaja tudi cena- med 40 in 50€. Maš pa tudi take, da je usnje samo na enem delu- samo s strani ali pa samo spredaj


Ja sem ravno danes gledala v Zari ene, ki so res lepše. Imajo pa spodaj ob strani zadrgo in ne vem kako bi se take hlače lahko skrajšale. :?


Hja, verjetno tako, da se srednji del hlačnice izreže in potem zašije skupaj :/ Saj take hlače iz (umetnega) usnja so pogosto že v originalu take, da je pri kolenu vodoraven šiv oz. štukana hlačnica :D
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 13. Nov. 2012 20:32

^^Sem danes prodajalko vprašala in je rekla, da verjetno bi se dalo tako, da se hlače skrajšajo in da potem šivilja drugo zadrgo da gor.
Sej najboljš, da grem kar do kake šivilje in jo vprašam, da ne bom brezveze take hlače kupovala, če se jih ne bo dalo 'lepo' skrajšat.
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 14. Nov. 2012 21:55

Skor ne morem verjet, ampak koncno ena kolekcija, ki je meni ful vsec, jutri mislim da v H&M pri nas: http://www.fashionologie.com/New-Margiela-HM-Pieces-Revealed-Pictures-25348298
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]