Foto modeli - avdicije, modna agencija...

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Si se že kdaj udeležila avdicije?

Da.
5
29%
Ne.
6
35%
To ni zame.
6
35%
Skupaj glasov : 17

akcija.gremo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 29. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a akcija.gremo » 22. Nov. 2011 15:08

Draga dekleta, dragi starši.
Spet se oglašam. Moram se, kajti vsi, ki vas je ogoljufala Nina Lubarda, morate zvedeti, kako se je naposled " zakvačkala" tudi v Ameriki. Tukaj imate link, pa se malo pozabavajte.To bo krasna melodija za vaše ogoljufane denarnice.
klik

Za tiste, ki niste spremljali :
foxie_roxie je ogoljufani ameriški očka štiriletne deklice, ki jo je s sladkimi obljubami o vstopu v modni svet fotografirala Nina Lubarda ( saj zgodba je do pike ista kot tiste v Sloveniji). Ko je na forumu odkril prvi post, je osupel ugotovil s kom ima opravka in zapisal svojo izkušnjo:

OMG-my mouth is open totally baffled. after reading your post-I know My daughter was scammed. I came into contact with Nina about a month and half ago. she seems really nice, and offered my daughter (4yrs old) a photo shoot. she emailed me and told me se would get 8 detailed retouched pics, photobook, and cd's-A WARDROBE AND HAIR STYLIST WOULD BE ON SET. well when we get there there was no stylist. my daughter did the shoot and that was that. NINA never called me to say her pics were ready, I had to harras her, she finally texted me back. (another thing-NINA ONLY TEXTS-SHE WILL NOT ANSWER CALLS OR EMAILS). We picked up her pics and we only received 6 IN WHICH 2 WERE AWEFUL!!! she promised to redo her pics, and would email contract. TO DATE I HAVE GOTTEN NOTHING!!! she will not respond to emails, TEXTS ARE IGNORED, AND HOLD YOUR BREATH IF SHE ANSWERS CALL. I m so angry!!!!

Potem pa se mu je začelo dogajat... Lubarda ga je začela izsiljevat, grozit z odvetniki in tožbami in zahtevala, da umakne post in da napiše super pohvale o njej, če ne ne bo dobil slik, ki jih je drago plačal. In zdaj se začne najlepše: tip je res umaknil zgornji post ( jaz hvala bogu pridno vse sproti printam in sejvam :) in napisal hvale ( boste zaznali, kje so ble) . Samo ne, ker bi se ustrašil, pač pa zato, ker je gospo nategovalko zvabil v past. S pomočjo očeta, izgleda pravnika. Ne boste verjeli: zahtevala je celo njihov password, da ne bi kasneje umaknil hval. Sam so jo lepo " nategnili". So ji dali izmišljena gesla :) , zbrali vse dokaze in ukrepali. Prijavili so jo in bodo šli do konca.
Nekdo je že pred časom napisal na tem forumu, da za vsako r.., palca raste. Res je, za vsako! Mislim, da gospa Lubarda nima več mirnega spanca.

Lepo se imejte in spremljajte dogajanje.
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 24. Nov. 2011 16:04

Za moje pojme si vsak oče (ali mama), ki hoče svojega štiriletnega otroka vpeljati v svet mode, zasluži, da ga nategnejo.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 24. Nov. 2011 16:14

Jaz sem tudi bila na sestanku z gospo Nino. Takrat sem bila stara 14let. Vendar me potem starši hvalabogu niso pustili, da bi se včlanila v njeno agencijo... me je pa potem še enkrat naknadno poklicala, da nujno rabi dekle za kampanijo trgovine Peko..takrat ni zahtevala book-a ali česa podobnega. No na koncu, se je v kampaniji pojavila sama..
Sem pa par let nazaj gledala na Tedniku, kako je za***ala dve dekleti, ki sta dali celotno stvar v javnost.
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 25. Nov. 2011 8:03

Za vsako rit se palca najde - za vaše se je našla v obliki NL :D
hahaha

sram vas je lahko ;)
vseh akterjev.

lp
eric
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 27. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a eric » 27. Nov. 2011 7:40

ZDRUŽENA TEMA
MODNA AGENCIJA BRONZ

Bralke foruma,

V medijih se že nekaj časa tu in tam pojavijo namigovanja in dokaj resne obtožbe na račun modne agencije BRONZ, v katerih ji očitajo, da naj bi se ukvarjala s sumljivimi posli spremljevalništva, da se tako lepo izrazim.

klik

Na forumih doslej nisem zasledil te teme in bi resnično želel izvedeti ali so kateremu dekletu med vami, vaši kolegici ali kateremukoli dekletu, ki ga pozante resnično ponujali delo spremljevalk, pa ne v smislu hostes.

Javite se mi tudi tista dekleta, ki vam je morda bila takšna možnost s strani modne agencije BRONZ ponujena in vas morebiti ravno zaradi tega, ker je niste sprejela takšne ponudbe, agencija ni sprejela v svoje vrste.
Zadnjič spremenil eric, dne 27. Nov. 2011 13:55, skupaj popravljeno 1 krat.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Nov. 2011 10:51

Pametno, dejmo hitr še temo o MG pa ostalih agencijah odpret, da ne bo tista o NL več izstopala :)
eric
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 27. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a eric » 27. Nov. 2011 13:30

Predlagam odprtje tudi temo o agencijah:

MODEL GROUP
IMMORTAL MODELS
LOOX
VULCANO MODELS
AVDICIJI.COM

Tako bomo dekletom pomagali pri pravilni odločitvi pri izboru modne agencije, saj je modnih agencij v Sloveniji več.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 27. Nov. 2011 14:23

Imate prav, ga.Nina / eric :D , ampak pomoje tukaj gor itak ni toliko deklet, ki se dejansko ukvarjajo z manekenstvom, tako da se toliko različnih tem niti ne splača odpirat... imamo itak tisto osnovno o manekenstvu in avdicijah :) Je pa dobra ideja za preusmeritev pozornosti od NL teme, ja :D
eric
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 27. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a eric » 04. Dec. 2011 2:26

"Prostitucija ne pride v poštev" - zurnal24

http://www.zurnal24.si/prostitucija-ne- ... ek-127234-


23 jun 2011 – Modna agencija namigovanja zavrača. ... Vilo naj bi najela modna agencija Bronz in, po besedah vira, poskrbela, "da gostom iz Monaka ni bilo ...
akcija.gremo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 29. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a akcija.gremo » 06. Dec. 2011 19:00

V včerajšnjem tedniku (5.12.2011) na rtvslo.si je bil objavljen prispevek o Nini Lubardi:

klik

prispevek je na 40:00 minuti.

Poglejte si kaj je vse počela ta sramotna, goljufiva ženska!!!
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 06. Dec. 2011 19:53

haha kr cosmo forum so snemali :)

seveda pa ženska vse kategorično zanika. Kako pa?
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
eric
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 27. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a eric » 09. Dec. 2011 3:41

zarota
Uporabniški avatar
blue coctail
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 87
Na forumu od: 13. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a blue coctail » 18. Dec. 2011 16:52

Če ste ženski plačali na roko in nimate nobenega dokazila, potem ne morete popolnoma nič, kljub temu da je jasno, da je prevarantka. Žal je tako.
lanči
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 19. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a lanči » 19. Dec. 2011 12:59

Dovolj so že oglasi Nine Lubarde, kjer zavaja in lažno napeljuje ljudi in jim obljublja sanjsko kariero in vstop v modni svet.... zato, da bi iz njih izvabila denar, potem pa NIČ od obljubljenega ne uresniči- Glede na to, koliko let to že počne....

217.člen Kazenskega zakonika RS - Goljufija

(1) Kdor z namenom, da bi sebi ali komu drugemu pridobil protipravno premoženjsko korist, spravi koga z lažnivim prikazovanjem ali prikrivanjem dejanskih okoliščin v zmoto ali ga pusti v zmoti in ga s tem zapelje, da ta v škodo svojega ali tujega premoženja kaj stori ali opusti, se kaznuje z zaporom do treh let.
(2) Če je storilec z dejanjem iz prejšnjega odstavka povzročil veliko premoženjsko škodo, se kaznuje z zaporom od enega do osmih let.
(3) Če je z dejanjem iz prvega odstavka iz tega člena- povzročena majhna premoženjska škoda in je šlo storilcu za to, da pridobi majhno premoženjsko korist, se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do enega leta.
(4) Kdor z namenom, da bi drugega oškodoval spravi koga z lažnim prikazovanjem ali prikrivanjem dejanskih okoliščin v zmoto ali ga pusti v zmoti in ga s tem zapelje, da ta v škodo svojega ali tujega premoženja kaj stori ali opusti, se kaznuje z denarno kaznijo ali zaporom do enega leta.
lp Lana
loveineclipse
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 1. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a loveineclipse » 02. Jan. 2012 0:19

Živjo!
Jst bi rabla nasvet glede modnih agencij. Rada bi postala manekenka/fotomodel, ampak nevem kako naj začnem. Stara sm 15 let, velka sem 170 cm in imam 50 kg. Izkušenj nimam, najbližje profesionalnemu fotografiranju sm bla ko sm se slikala za dijaško. Tako da kakršnikoli nasvet bi mi zelo koristil in tudi vaše mnenje če sem sploh primerna zato.

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov