Foto modeli - avdicije, modna agencija...

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Si se že kdaj udeležila avdicije?

Da.
5
29%
Ne.
6
35%
To ni zame.
6
35%
Skupaj glasov : 17

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 16. Nov. 2011 14:09

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 12:47, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 16. Nov. 2011 14:45

mater, če bi vi ustanovili stranko nategnjencev s strani nine lubarde, bi imeli večino v parlamentu, ko vas je tok velik... :D :D :D
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 16. Nov. 2011 19:07

Mah dej - IN NOBENEMU SE NI ZDELO ČUDNO!?

bedaki, ki kličejo po nategu ;)
sabinca1234
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 15. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a sabinca1234 » 19. Nov. 2011 12:55

Pozdravljena Slovenija,
vas obveščam, da mi je Nina Lubarda poslala tri maile, v katerih mi grozi s tožbo in odvetniki, če ne bom umaknila posta, s katerim sem iskala še dve punci, ki ju je ogoljufala, tako kot mene:lol:. Ženi se je totalno zmešalo. Pa kdo ji verjame, samo še za smejat se ji je. Čisto je zgubla kompas.
Glejte, kaj sem našla na enem ameriškem forumu (http://ultrastyle.com/forum/lets-talk-a ... -scam.html)
Enako kot v Sloveniji nateguje folk tudi v Ameriki. Ne morš verjet.
Prijetno branje,
Sabina
Uporabniški avatar
Lady_Cristina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 428
Na forumu od: 10. 6. 2009
Kraj: Graz

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_Cristina » 19. Nov. 2011 16:03

Joooo... kaj si ja nor... vsaka ji čast da še je niso na električni stol dali. Ker slej ko prej jo bojo.
A vida é bela. Só tens de a tornar bela. <3
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 19. Nov. 2011 17:56

ampak tiste Američanke so pa tudi napisale svoje izkušnje pol :D Ccc, ne vem, kje najde tok folka za okol prinest :?
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 19. Nov. 2011 21:35

Ta ženska si zasluži medaljo.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 20. Nov. 2011 7:31

Dioniz napisal/-a:Ta ženska si zasluži medaljo.


Vsi nategnjeni pa odvzem volilne pravice, pasuša in denarno kazen za idiotizem.
nlmm
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 21. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a nlmm » 21. Nov. 2011 1:29

Sporočamo, da je Sabina Nadizar avtorica ameriskega foruma, ki ga je pripela k svojemu postu ter je zoper njo stekel postopek za storitev kaznivega dejanja ne le po Kazenskem zakoniku Republike Slovenije, temveč tudi po ameriški zakonodaji. V vednost bralkam foruma.

Zoper avtorico ameriskih in slovenskih forumov, ki lansira neresnice pod različnimi imeni smo vložili kazensko odškodninske tožbe. Raznašanje laži in povzročanje poslovne škode je kaznivo dejanje in avtorica bo nosila posledice takšnih dejanj. Razsežnost kaznivega dejanja bodo presodila pristojna sodišča in Sabina Nadižar, njim boste pojasnila, da si demokracijo predstavljate kot širjenje laži in namerno povzročanje poslovne škode.

Sabina Nadizar, avtorica ameriskih forumov je ista oseba, ki nastopa pod različnimi imeni ter bo čutila ustrezne posledice za širjenje laži in kazniva dejanja, in sicer blatenje časti in dobrega imena ter namerno povzročanje poslovne škode. Zadevo preiskujejo kriminalisti.
Uporabniški avatar
posh_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 18. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a posh_girl » 21. Nov. 2011 9:03

Heh, človek ne ve, al bi se jokal al smejal :?
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 21. Nov. 2011 9:22

jaz dobro vem, da bi se smejal :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
sabinca1234
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 15. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a sabinca1234 » 21. Nov. 2011 10:43

gospa Nina Lubarda,
vi me pa zelo cenite. Da sem kar avtorica ameriškega foruma....Sam vas moram kar razočarat, nisem! Bom pa povedala pri nas na glas, kako ste me okoli prnesla. Na ameriškem forumu je neka mamica napisala...smo v Ameriki, demokratični in svobodni deželi in lahko svobodno izražamo svoja mnenja! Jaz bom pa napisala: smo v Sloveniji, demokratični in svobodni deželi in ustavna pravica je tudi svobodno izražanje!!!! Posebno potem, ko ti je pri štirinajstih letih, kdo z lažmi in obljubami na podstrešju gasilskega doma izvabil 150 tisoč tolarjev, potem pa NIČ! od obljubljenega uresničil!!!

Dobrega imena pa vam sigurno ne mažejo komentarji in mnenja na forumih. Umazali ste si ga kar sami, s svojimi dejanji!
Saj ne mislite, da so vse te pritožbe čez vas na spletih zato, ker punce nimamo kaj drugega počet. Če smo tu, je za to tehten, resničen, argumentiran in dokazljiv razlog!

Uživajte v pisanju tožb. Pa ne mislite, da ste koga prestrašili z njimi!
Sabina


PS: Kaki kriminalisti, dajte no, ne zavajajte Slovenije...bodo, bodo, presojala sodišča....ma ne nas..

Jim boste povedali, da ste na podstrešju gasilskega doma v treh urah zaslužili 3X po 150 tisoč tolarjev ( od treh punc) na roko? Pomagam seštet: skoraj pol milijona tolarjev!



Zaključujem korespondenco, naj govorijo podatki sami od sebe.

Slovenija , ne nasedaj Nini Lubarda!
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 21. Nov. 2011 12:45

:lol: tožit nekoga zaradi obrekovanja, potem pa it to objavit na javen forum in isto osebo predstavit s polnim imenom in priimkom ter jo v prikazat kot lažnivko...
Vsak raj ima svojo kačo.
MarceLiica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 20. 7. 2010
Kraj: DreamLand

Neprebrana objavaNapisal/-a MarceLiica » 21. Nov. 2011 22:05

masonka napisal/-a:aha.. ja sej ubistvu se mi zdi sam kilogramov mal preveč, če gledamo, kok imajo imeti ostale manekenke tm okol 50 kg..
ja ubistvu mam ful mišic.. tko na trebuhu, rokah pa stegnih... kr velikrat zasledim, da so kkšne odpustil s 54 kilogramo, ker je blo to preveč.. :?

:)


Ti se dejansko zavedaš da si velika kot večina moških, in imaš 60 kg? Res, fuuul maš preveč kg.. wtf..
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 21. Nov. 2011 22:29

^^ Sej to je napisala že eno leto in pol nazaj, mogoče ima zdej drugačno kilažo :D Kje najdete te stare teme :D

Podatki o kg so pa meni čisto ok za mlado punco, če namiguješ, da naj bi jih bilo premalo. Itak je pa odvisno od konstitucije oz. bi bilo treba postavo videti v živo, da bi jo lahko presojali :wink:

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov