Foto model - avdicije, modne agencije...

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 16. Apr. 2005 7:14

UREJENO:
Vse vzamem nazaj.
Očitno je v tem forumu dovoljeno samo eno mnenje, če ne želiš bit napaden. Mene so napadli prvo, ko sem zagovarjala manekenke in potem še, ko sem govorila o mojih pozitivnih izkušnjah z agencijo , ki jo tukaj stalno kritizirajo (očitno so pozitivne izkušnje reklama). Ampak punce, svet ni samo črn ali samo bel in stvari ne padejo kar iz neba.
V glavnem... Blazno me je razočaral ta forum, oziroma folk v forumu (ženski del). In ker nočem, da se zarad mene še razburjate, vzamem vse nazaj. Upam, da je to tisto, kar ste si želele.
:stumm:

P.S. Raketa, za manekenko s toliko izkušnjami bi si mislila, da ima malo
bolj realne poglede na kruto realnost. Sploh pa, zakaj si ti boljši
poznavalec od mene? Ja, lahko delaš v tujini in hodiš v šolo, če si
vrhunska manekenka, pa na žalost za oboje ni časa.
P.S.S. Jaz sem svojo reklamo vzela nazaj, ti si pa na žalost v istem
trenutku mene obtožila reklame in naredila zraven še svojo. Res,
bravo.
Zadnjič spremenil Applebitecc, dne 16. Apr. 2005 20:01, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
Lutkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lutkica » 16. Apr. 2005 8:09

mislm da si me zamenjala za raketo! :!: :?: :!:
raketa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 15. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a raketa » 18. Apr. 2005 7:31

Daj me tvoj e-mail pa ti odgovorim.

Kar se pa reklame tiče je zdaj resnično več ne rabim.
Uporabniški avatar
bad girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 11. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bad girl » 19. Apr. 2005 12:43

tut jest sm se prjavla na neko agencijo, po pošti sm dobila sporočil da sem med izbranimi, ko pa sem poklicala na agencijo so rekl da je ful za plačat, pa še deleč bi mogla it na tisto snemanje, pol pa sam eno al pa dve zberejo od drugih pa ful zaslužjo. :?
Uporabniški avatar
t-e-a
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 195
Na forumu od: 18. 2. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a t-e-a » 19. Apr. 2005 19:59

Kali napisal/-a:Nujno bi rabila nasvet, če katera ve kaj o tem. Sicer ne gre zame ampak za mojo mlajšo sestro, ki je pred dilemo pa bi rada slišala kakšno mnenje koga, ki to bolj pozna. V kratkem se gre zato, da jo je enkrat na cesti srečal agent modne agencije in jo povabil na avdicijo, na katero je iz radovednosti šla, po avdiciji (kjer je bilo še ene 20 drugih) je dobila domov pismo da da je med izbranimi, ampak da mora opraviti tečaj manekenske hoje ki stane 35.000SIT. Na sestanku so jim povedali, da ko opravijo tečaj ne bodo nujno sprejete v agencijo in da jih običajno potem odleti še kakšnih 25%. Sedaj se odloča ali naj gre na tečaj ali ne kjer bo po možnosti odletela, kljub temu da bo plačala 35.000sit kar ni malo za študentski žep in se ji to zdi kar velko tveganje. Starh jo je tudi tega da je ta tečaj samo zavajanje s strani agencije, da so vsem puncam poslali, da so izbrane, da potem vse plačajo za tisti tečaj in potem vn potegnejo samo kakšno, če sploh katero. V faco je ful simpatična, ampak jo skrbi, da je nebi hoteli zaradi postave: visoka je 179cm in tehta 62kg, kar je kar veliko za manekenske (anoreksične) mere.
Gre pa za agencijo Hering Models & Promotion iz Ljubljane.
Hvaležna bi bila kakršnega koli mnenja, samo da vsaj malo pomagam moji zmedeni tamali.


Se opravičujem, ker nism brala ush postov ki so sledil uvodnemu, ampak bom podala komentar na tole; ta ista štorija se je zgodila tud men pri isti agenciji ... so me povabl po avdiciji na tečaj in ko sm jim povedala da tečaj že mam samo pri neki drugi in noben več se ni zanimov zame ... tak da so mal čudni ... in potem sm zvedla da so ble sprejete ne najlepše in tiste ki najbol ustrezajo pogojem ... ampak najpremožnejše, če dojemaš ...
Itak da sm se pol še mal sekirala, ampak mi je velik bol imet normaln life in normalno uživat in se ne preveč obremenjevt s takim zadevam - ljudje so pač čudni in tak definitivno je gospod hering ... in sodelavci ...

No tak je moj mnenje ... :evil: ... tko da jz bi tvoji sestri svetovala da če si to res želi nj proba, drugač pa nj raj u miru uživa v svojmu normalnemu življenju ,.,.,
Uporabniški avatar
pupika 666
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 5. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pupika 666 » 27. Apr. 2005 23:13

Sam neki me zanima...kaj pa če si iz kakega oddaljenega kraja---več kot uro vožnje do ljubljane...Imaš vseeno kakšno šanso in kak pogosto se moreš vozit do agencije. Je sploh izvedljivo? :(
Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 14. Maj. 2005 17:38

a mi lahko katera napiše dol vse slovenske modne agencije, ki jih pozna? bi bila ful hvaležna! :wink:
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 14. Maj. 2005 17:54

Jst sm mal razmišljala jst se ne bi s tem ukvarjala ne vem kako, no če bi mi uspel ja, sam drgač mi je pa šola na prvm mestu, sam je fanj da se vidš na kšni reviji al pa kej tazga
This too shall pass.
kimmy02
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 19. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kimmy02 » 14. Maj. 2005 18:03

Mene so tut že vstavli, sam nisem šla, ker se je to zgodilo moji frendici, ki so ji obljubljali, da bo postala manekeka če plače 25.000. In ona je plačala, potem pa se ji nikol niso več oglasili. Sam ne vem pa za katero agencijo je šlo.
(s)mejte se
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 14. Maj. 2005 18:05

Jst ne vem kako je, res je da pr enih agencijah, samo gledajo kako bi zaslužl na najlažji način, drgač se pa men zdi da so pr vulcano models ful u redu.
This too shall pass.
Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 14. Maj. 2005 19:53

jaz sem lih končala pri vulcano modelsih manekensko šolo, pa sem dobla diplomo pa book...pa lih včeraj smo imeli modno revijo na ptuju...pa je bil fenomenalen občutek...ob vseh ful znanih manekenih in manekenkah. :)
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 14. Maj. 2005 20:13

PlayLejdi napisal/-a:jaz sem lih končala pri vulcano modelsih manekensko šolo, pa sem dobla diplomo pa book...pa lih včeraj smo imeli modno revijo na ptuju...pa je bil fenomenalen občutek...ob vseh ful znanih manekenih in manekenkah. :)


A poznaš kkšno Branko, sicr je stara komi 14 let, temene lase tak ful skaravžlane ma???
This too shall pass.
Uporabniški avatar
BlackCobra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackCobra » 15. Maj. 2005 16:21

bba napisal/-a:ej kar se tiče tega d cosmouci oglašujete kok je uspela kaja in druge se mal pozanimite o ozadju! kaja je lani končala 8. razred kar pomeni da je stara 14,15let! ko sem jo videla v cosmu sem se kar zgrozila, kar se pa njene kariere v tujini tiče pa tkole...nobena punca ni pr 15letih dost zrela da gre sama tja! met agencijo v slo je pač biznis, res bi vsaka bla rada model pa to sam se mormo/te zavedat da je to vse skupi v slo na nizkem nivoju in agencije punce zelo izoriščajo! kar se pa mer, postave in kože tiče..make up nardi use, in če ma punca !tist nekaj! je nikjer v tujini ne bodo zafrkaval zard teže in višine...slovenija je majhna in tukaj si to lahko privoščijo! sicer pa probat ni greh tko d probite sam mal se res pozanimite prej o agencijah!!!


jz poznam kajo...pa je bla fajn punca pol pa baje ne vc...
How Fucked Up Is You?
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 15. Maj. 2005 20:18

kera to kaja? priimk pa to? drgač pa...jah, najbol je da uspeš sam, brez agencije. res uspe le redkim, ampak možno pa je. in pol je dobr k ti dobipš vs dnar oni ti nč ne poberejo in loh se sam use odločaš. to je res najbol. je pa zato treba res bit neki spešl pa greš do ene agencije k hoče da podpišš piogodbo ampak ti pol ful zavlačujš tok časa dokler te ne da na kšno revijo in pol k si na reviji enkrat te usi vidjo in če si jim ušeč te uzamejo. to je najbol, sam je težko.
Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 17. Maj. 2005 12:16

SIEENA napisal/-a:
PlayLejdi napisal/-a:jaz sem lih končala pri vulcano modelsih manekensko šolo, pa sem dobla diplomo pa book...pa lih včeraj smo imeli modno revijo na ptuju...pa je bil fenomenalen občutek...ob vseh ful znanih manekenih in manekenkah. :)


A poznaš kkšno Branko, sicr je stara komi 14 let, temene lase tak ful skaravžlane ma???


Ne poznam je...odkod pa je?

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov