Čevlji

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 14. Apr. 2005 9:08

bunnyka napisal/-a:
micamaca napisal/-a:eno pomoč bi rabla: a je slučajno katera kje opazila kakšne špičake srebrne barve? bi jih rabla pa jih nikjer ne najdem :cry:


Nekje sem jih videla nekaj casa nazaj pa se zdajle ne spomnim tocno kje :/


no če se slučajno spomnš mi lepo prosm napiši :)
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 14. Apr. 2005 9:54

Juhuhuhuuhuhu ... :tanz: :jump: :tanz:
Danes bom končno lahko obula svoje nove & predvsem drage čevlje ... :zustimm: Držite pesti, da se vreme ne poslabša! :)
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 14. Apr. 2005 13:27

joj jst sm si tud glihkr kupla nove čevlje... draaaaage k žafran... me je kr ornk sram k pomislm kolk so koštale :oops: :oops: (sicr sem jih vzela na dva obroka :D ) ... ampak se nism mogla zadržat... :roll: ... pišuka zdej me bo še cel mesec pekla vest... :?
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 14. Apr. 2005 13:32

micamaca napisal/-a:joj jst sm si tud glihkr kupla nove čevlje... draaaaage k žafran... me je kr ornk sram k pomislm kolk so koštale :oops: :oops: (sicr sem jih vzela na dva obroka :D ) ... ampak se nism mogla zadržat... :roll: ... pišuka zdej me bo še cel mesec pekla vest... :?



Kok so pa stale? :D
a je kje kšna slikca?
This too shall pass.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 14. Apr. 2005 13:59

SIEENA napisal/-a:
micamaca napisal/-a:joj jst sm si tud glihkr kupla nove čevlje... draaaaage k žafran... me je kr ornk sram k pomislm kolk so koštale :oops: :oops: (sicr sem jih vzela na dva obroka :D ) ... ampak se nism mogla zadržat... :roll: ... pišuka zdej me bo še cel mesec pekla vest... :?



Kok so pa stale? :D
a je kje kšna slikca?


ma raj ne bi o ceni... k bo kera misnla da sm ubrisana :D
slikce pa pr svoji najbolši volji ne najdem... so taki klasični salonarji nežno roza barve, špic varianta
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 14. Apr. 2005 14:08

micamaca napisal/-a:
SIEENA napisal/-a:
micamaca napisal/-a:joj jst sm si tud glihkr kupla nove čevlje... draaaaage k žafran... me je kr ornk sram k pomislm kolk so koštale :oops: :oops: (sicr sem jih vzela na dva obroka :D ) ... ampak se nism mogla zadržat... :roll: ... pišuka zdej me bo še cel mesec pekla vest... :?



Kok so pa stale? :D
a je kje kšna slikca?


ma raj ne bi o ceni... k bo kera misnla da sm ubrisana :D
slikce pa pr svoji najbolši volji ne najdem... so taki klasični salonarji nežno roza barve, špic varianta



U..Ok, Ok sam jst zihr ne k sm čist nora na čevle!

Luši, lušni, no vsaj po opisu bi jih prec mela!
This too shall pass.
GirlyPuff
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 12. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a GirlyPuff » 14. Apr. 2005 19:59


ma raj ne bi o ceni... k bo kera misnla da sm ubrisana :D
slikce pa pr svoji najbolši volji ne najdem... so taki klasični salonarji nežno roza barve, špic varianta


Si jih mogoce kupla v Humanicu, ble so pa okol 19K?
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 15. Apr. 2005 9:17

GirlyPuff napisal/-a:

ma raj ne bi o ceni... k bo kera misnla da sm ubrisana :D
slikce pa pr svoji najbolši volji ne najdem... so taki klasični salonarji nežno roza barve, špic varianta


Si jih mogoce kupla v Humanicu, ble so pa okol 19K?


:eek: :D ... neeee, k bi vsaj ble tok pocen... kupla sem jih v enem butiku s čevlji k se mu reče Chic... je pa tam nekje pri podhodu ajdovščina
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 15. Apr. 2005 10:55

micamaca napisal/-a:
GirlyPuff napisal/-a:

ma raj ne bi o ceni... k bo kera misnla da sm ubrisana :D
slikce pa pr svoji najbolši volji ne najdem... so taki klasični salonarji nežno roza barve, špic varianta


Si jih mogoce kupla v Humanicu, ble so pa okol 19K?


:eek: :D ... neeee, k bi vsaj ble tok pocen... kupla sem jih v enem butiku s čevlji k se mu reče Chic... je pa tam nekje pri podhodu ajdovščina


Veš kaj macica sploh se ne sekiraj ... včasih morš pa tut seb kej prvoščt in se mal razvajat ... :wink: :zustimm: Pač so ble pregrešno drage ... pa kaj ... maš pa zdej najhudejše čevlce daleč naokrog ... :D
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 15. Apr. 2005 11:05

tiasha napisal/-a:Veš kaj macica sploh se ne sekiraj ... včasih morš pa tut seb kej prvoščt in se mal razvajat ... :wink: :zustimm: Pač so ble pregrešno drage ... pa kaj ... maš pa zdej najhudejše čevlce daleč naokrog ... :D


ma ja no... sej se že nekak tolažm s tem... pa tko za en moment sem se včer počutla kt kakšna bogatašinja :D ... sicer pa hvala ti za moralno podporo :bussi:
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 15. Apr. 2005 11:26

In pol se čudiš minusu na TR?!? :lol:
Ne, veš kaj, jaz sem si enkrat kupla en drag kos od Calvin Kline-a, pa mi je ena prjatlca rekla:" Saj si kupila le ene, jih ne boš 10!"
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 15. Apr. 2005 11:30

micamaca napisal/-a:
tiasha napisal/-a:Veš kaj macica sploh se ne sekiraj ... včasih morš pa tut seb kej prvoščt in se mal razvajat ... :wink: :zustimm: Pač so ble pregrešno drage ... pa kaj ... maš pa zdej najhudejše čevlce daleč naokrog ... :D


ma ja no... sej se že nekak tolažm s tem... pa tko za en moment sem se včer počutla kt kakšna bogatašinja :D ... sicer pa hvala ti za moralno podporo :bussi:


nisi edino, jaz imam pri vsakem nakupu slabo vest, tudi ce je cisto poceni, ne vem zakaj ...me morjo doma zmer "tolazit" :D , cevlji so pa tko k skrb za zdravje, raje vec pa da je udobno in zdarvo, kot pa ene slabe cevlje za 3 jurje, pa da si se kaj unicis.Vcasih je treba malo vec dati za nekaj, potem tudi zacnem ceniti denar :D sej ves ...
Drgac sem pa opazila, da so letos spet ALL STARKE moderne, kot da bi sla nazaj v osnovnosolska leta ...
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 15. Apr. 2005 12:13

Emina napisal/-a:In pol se čudiš minusu na TR?!? :lol:
Ne, veš kaj, jaz sem si enkrat kupla en drag kos od Calvin Kline-a, pa mi je ena prjatlca rekla:" Saj si kupila le ene, jih ne boš 10!"


sej se ne čudm minusu... to mislm da nism rekla... se pa žrem zarad tega :?
:gruebel: ... ne zastopm čist kaj je blo mišljen s tem "... le ene, jih ne boš 10"

ANSAF napisal/-a:nisi edino, jaz imam pri vsakem nakupu slabo vest, tudi ce je cisto poceni, ne vem zakaj ...me morjo doma zmer "tolazit" , cevlji so pa tko k skrb za zdravje, raje vec pa da je udobno in zdarvo, kot pa ene slabe cevlje za 3 jurje, pa da si se kaj unicis.Vcasih je treba malo vec dati za nekaj, potem tudi zacnem ceniti denar sej ves ...


ma ja... po eni strani se mi zdi škoda tolk dnarja za cune in čevlje dajat, k jih itak nosm sam eno, dve leti... pa še nikol nism čist zihr a so mi res tok všeč da bi bli vredni svojga denarja... ampak vsake tolk me pa kr neki pič pa si prvoščm kakšno čist predrago stvar... to je tko k da en mesec ne bi jedla čokolade, pol bi pa navalila pa pojedla eno kilo na enkrat :D
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 15. Apr. 2005 12:20

Tisto pomeni, da si si pač privoščila ene drage čevlje in si ne boš šla kupit zdej še 10 dragih! Al ja? :D
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 15. Apr. 2005 12:34

Emina napisal/-a:Tisto pomeni, da si si pač privoščila ene drage čevlje in si ne boš šla kupit zdej še 10 dragih! Al ja? :D


a jaaaa, ja no mislm da res ne... razn če jutr spoznam kakšnega bogatega sponzorja :D

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]