Čevlji

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
manck
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a manck » 05. Apr. 2005 20:16

men so zloooo všeč balerinke take brez petkice...iiiiii...bi mela ene črne
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 06. Apr. 2005 9:12

barby* napisal/-a:oooo, jaaaaa :D tud jz komi cakam da bo se mal toplejs :)
sam a pa so balerinke SE zmeri tok in? d nov pomote, men so ful vsec sam bl mal folka jih nosi(tud ko je ful toplo)


tko mal offtopic: men dejansko sploh ni važn kaj je IN in kaj ne... če je men všeč in se dobr počutm v eni stvari, to tud nosm pa če je ultramoderno al pa iz prejšnjega stoletja... nikol se pa ne oblačm samo po tazadnji modi

sicr pa balerinke nosm že od kar vem zase :D ... ampak to une original, flat, brez tenkih petk (une s petkami mi sploh niso všeč)
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 06. Apr. 2005 13:56

Jest mam pa nove šuuuhe, oh yeah, ahaa!
Sam sem šla po elegantne pa sem si (spet) nabavla športne. Ne morem iz svoje kože. Sketchers v Massu, fuuul kjutkane!
Uporabniški avatar
ursska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 8. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ursska » 06. Apr. 2005 14:28

Jst si bom kupila ene patike Vans k so mi ful hude.
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 06. Apr. 2005 14:49

joooooj men je pa zanč kr slab ratal v unmu Massu v BTC-ju od vse tiste plastike :pale: :?
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 06. Apr. 2005 17:11

v massu majo plastiko? mislim sem vidla ze sam vse pa tut ni plasticno...jaz mam skor vse celje iz massa pa vse usnjene...

no danes sem pa nabavla ene hudo fejst luskane copatke (teniske) od tommya hifilgerja ... ijjooj komaj cakam da jih bom lahko mela kam :)
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 06. Apr. 2005 18:13

CommandykA napisal/-a:no danes sem pa nabavla ene hudo fejst luskane copatke (teniske) od tommya hifilgerja ... ijjooj komaj cakam da jih bom lahko mela kam :)


Jooj, tudi meni so full lepe, sem jih včeraj vidla v Lj.!!!! Jaz bi imela une bele!!! Samo si jih nisem kupila, ker imam že bele od Puma. :jump:
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 06. Apr. 2005 18:43

Ledenka napisal/-a:
CommandykA napisal/-a:no danes sem pa nabavla ene hudo fejst luskane copatke (teniske) od tommya hifilgerja ... ijjooj komaj cakam da jih bom lahko mela kam :)


Jooj, tudi meni so full lepe, sem jih včeraj vidla v Lj.!!!! Jaz bi imela une bele!!! Samo si jih nisem kupila, ker imam že bele od Puma. :jump:


jaz sem tut najprej bele mislila vzet...pol sem pa sla se v eno drugo trgovino in tam vidla cist svetlo roza...in pac...ljubezen na prvi pogled :D
Zadnjič spremenil CommandykA, dne 06. Apr. 2005 18:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 06. Apr. 2005 18:50

CommandykA napisal/-a:
Ledenka napisal/-a:
CommandykA napisal/-a:no danes sem pa nabavla ene hudo fejst luskane copatke (teniske) od tommya hifilgerja ... ijjooj komaj cakam da jih bom lahko mela kam :)


Jooj, tudi meni so full lepe, sem jih včeraj vidla v Lj.!!!! Jaz bi imela une bele!!! Samo si jih nisem kupila, ker imam že bele od Puma. :jump:


jaz sem tut najprej bele mislila vzet...pol sem pa sla se v eno drugo trgovino in tam vidla cist svetlo roza...in pac...ljubezen na prvo pogled :D


Aha, tudi roza sem vidla! :)
Je tak lep model, da katerakoli barva je vredu!! :D
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 08. Apr. 2005 22:20

Joj, jaz sem si danes tudi kupila nove čevlje ... V Massu imajo takšno izbiro, da kar :eek: ... Res ... Sama sem izbrala črne, nizke, luškane čeveljčke za pomlad, pa še en kup zanimivih nogavičk ... jej, kako sem vesela ... :tanz: :freude:
Čeprav sem spet 17.000 sit tam pustila ... :cry: Počasi bom v bankrotu, ker zadnje čase le še nakupujem, nakupujem ... ojej ... :oops: :D :)
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 08. Apr. 2005 22:39

Uf jz grem pa jutr v Trst, si morm kšne nove omislt ;D
Uporabniški avatar
skrivnostna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 12. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a skrivnostna » 10. Apr. 2005 17:58

jaz pa rabm ene japonke ene sandale z debelim in visokim podplatom in ene črne elegantne sandalčke...............pomoje bom vse to dobila iz italije al pa tudi kaj iz slo. šopov tko da sploh nimam nič še od lani edino dvoje čevlje in ene superge čes zimo sem pa večino nosila gležnjarke pa škorenjčke :lol:
all day i dream about sex-adidas
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 13. Apr. 2005 13:05

eno pomoč bi rabla: a je slučajno katera kje opazila kakšne špičake srebrne barve? bi jih rabla pa jih nikjer ne najdem :cry:
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 13. Apr. 2005 14:35

Ostajam zvesta copatam in poleti japonkam. Zame so kaki čevlji s peto smrt!
Uporabniški avatar
bunnyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bunnyka » 13. Apr. 2005 16:14

micamaca napisal/-a:eno pomoč bi rabla: a je slučajno katera kje opazila kakšne špičake srebrne barve? bi jih rabla pa jih nikjer ne najdem :cry:


Nekje sem jih videla nekaj casa nazaj pa se zdajle ne spomnim tocno kje :/

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov