Emo stil

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 08. Jan. 2007 14:43

meni je biu emo kul leta nazaj... zdej je ratu skomercializirana stvar... brez veze.. mam pa kolege ki ta stil furajo ze leta, in so cist drgacni od teh najstniskih wannabe emotov... ker se vid da niso to zato ker je moderen, ampak ker se tko dobr pocutjo...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 09. Jan. 2007 20:09

Men je pa čis preveč temačen, dougočasen, melanholičen. Mam pač rada barve pa "živahne" cunce in dodatke.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
meli c
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 14. 9. 2006
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a meli c » 10. Jan. 2007 17:56

men se pa to zdi cist adijo. ok, ce enmu starejsmu sede furat tak stil, sam teli froci k se vejo ne za kaj se gre...
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 10. Jan. 2007 19:21

Ta stil mi ni kej preveč všeč. Sej črna barva je ok. Sam stil pa :? .. :roll:
black_white
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 1. 2007
Kraj: ßliZ Teße,StRaSiM nA oKoŁ =)

Neprebrana objavaNapisal/-a black_white » 29. Jan. 2007 21:23

yes ! sam zato sm se prjavla na tole,zard emotov :twisted: uspel mi je !:D men je ta stil noro dobro ušeč,muska še bolj! ne rečem na wannabe emote,to je krneki če ti res ni ušeč in hočš bit sam 'IN' !
No men frendi prawjo da sm jz totalna emotinja :lol: ne folk ampk ne vrjet,k ni res,ok dobr čupo mam že freak,poslušam emo in oblačm samo črno/belo,ker sta to moii nai barvi in nič druzga!ampk morm rečt da mi je emo stil ful ušeč,jz sm to tko bla en let,ampk ne da bi se smila sama seb(a-a) ful sm se dobr počutla,ampk pol mi ni blo več do tega ker sm bla izjema v folku p nism hotla bit u središču!Zdei še vedno ohranjam oblačenje zard naj barv(black,white) pa muska pa to čupa mam use emo & freak.ampk nism emo,nwm a sm dost razložila da nism,mi je pa fulll ušeč :twisted:
___________________________________________
ߣaCk&WhItE
¤mY rOxY fOxY¤
×fReAk NuŠyKa ŁuFfAm Te Do TjA pA nAzAi×
ߣaCk&WhItE
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 29. Jan. 2007 21:39

Lih zadnjič sem govorila z enim znancem od tega ''being emo''. In mi je rekel, da pogreša 90ta leta, ko je bila še muska pomembna, ne pa zdej, ko so pomembni makeup, oblačenje in rezanje žil ... :?
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
Maya19
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 6. 9. 2006
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a Maya19 » 29. Jan. 2007 22:56

Moja sošolka sama za sebe pravi, da je emo, pa jaz full dolgo nisem vedela kaj to sploh pomeni. Ampak ona je skos full dobre volje! Sploh nima kakih samomorilskih nagnenj ali kaj temu podobnega. Res pa je da se oblači skoraj vedno v črno pa vedno trdi, da ji je zakon ker ima tako belo kožo (pa še tak svetel puder uporablja + full črne barvice :roll: )! Tako, da ona je res taka wannabe emo, kar pa ji ne uspeva lih najboljše :D !
Sicer pa vsakemu tako kot mu paše....
kai
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 28. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kai » 31. Jan. 2007 15:43

smesno se mi oblacijo, na nek nacin mi je prav vsec. obijajo pa me zaradi depresiiiiiiiiije-in-saaaaaaaaaafrja-in-joooooooooj-kok-sm-js-bogi odnosa.

js se ful zajbavam is njih :) ni mi realna depresija cloveka, ki to tako poudarja navzven is cunjami. to je sam se en trend, misljenje bi moglo bit loceno.

pa ni.

drugac so pa supr, ja.
bounce around kai like bunniez
Uporabniški avatar
*jagodka*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *jagodka* » 31. Jan. 2007 15:55

V zadnjih dveh letih je to nek razvpiti trend, ampak meni osebno gredo takšne modne "muhe" na živce, tako da mi posledično tudi ta stil ni všeč. Nekaj drugega je, če poslušaš takšno glasbo, ampak danes je glasba potisnjena bolj v ozadje, važno je, kaj nosiš na sebi. Če je tako, pa naj bo, sama se itak ne obremenjujem s tem, ker se mi te cunje ne zdijo nič posebnega. Spoštujem vse, dokler stojijo za tem, kar mislijo. Zdi pa se mi smešno, ko polovica folka na šoli nosi kariraste, črtaste in pikaste zadeve na sebi, potem pa vidiš na vsakem drugem isti model jopice ali DC - jevk. Izvirnost je res velika, ja. :roll: :D
V ljubezni in vojni je dovoljeno vse.
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 31. Jan. 2007 15:58

men so teli otroc naravnost smešni. resno :roll:

še hujše so pa 12-letnice vse depresivne, ker jim en mali emo ne odpiše na sms in potem si režejo žile, čez en mesec pa prosijo za nasvet teto Justi. :lach:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 31. Jan. 2007 16:22

u.. :cool:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 06. Dec. 2010 0:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Imaginary
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 25. 1. 2007
Kraj: Lesce

Neprebrana objavaNapisal/-a Imaginary » 01. Feb. 2007 8:52

men gre emo stil, obnasanje in use skp na zivce. pred enmu letm se noben ni vedu kaj je to emo, zdj so pa cudezno usi emoti postal...pa ne, to niso postal zato k je modern...ne,kje pa :P pol si pa zile rezejo pa te svoje rane okol kazejo kao ko so hudi k se rezejo...dj no, ce bi se zares rezal bi hotl to skrit ne pa usm razglasat tega.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 01. Feb. 2007 11:44

men gre tud na živce... :? kr neki...niti mi ni všeč stil, čist neki pankarkso preveč, pa sploh kar naj bi ponazarjal ta stil :x
pa preveč je vseh te faking zadev povsod...jst nevem al je res lohk kej tazga modernega al kva, k iz sebe sam norca delaš :roll: -govorim o onašanju in o tistih ki so res taki!
silent forse
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 22. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a silent forse » 01. Feb. 2007 13:43

Men je emo stil ful všeč, obnašanje pa-no way! Mislim da še obsatajajo taki ki rečejo da so emo, a sploh pa ne vedo kaj to pomeni. Kako mi je to glupo!
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 01. Feb. 2007 18:01

fucking modna muha za razvajene mulce, k se smiljo sami sebi, pa bi radi mal pozornosti.. pa še radni bi mel stil življenja po zadnji modi (emo je in :D ) :lol:

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov