Emo stil

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*kristinca*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 1. 4. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *kristinca* » 31. Avg. 2007 21:49

Men je stil ql... sam za tam okol 15, 16 let :P
Tell me why I can't be there where you are;
there's something missing in my heart.
Uporabniški avatar
Laurica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: Čez mavrico;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Laurica* » 01. Sep. 2007 19:12

Men je emo stil na drugih luštn..tko d bi ta stil tud sama furala pa ne.. rajš se odenem u ene u izi cujnce, pa basta.:) sam men je tole tko smešn k se tko govori..: Ja,rezanje žil je zdej pa ful modern.. :D bwooo! Face, ni kej.:)
Uporabniški avatar
bjondina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 30. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bjondina » 02. Okt. 2007 18:25

Meni je pa ta "stil", če temu sploh lahko tako rečemo, milo rečeno brezvezen (sploh ker je vsak/a drugi/a emo). :D Prav smešni mi so. Pri nas na šoli se za takimi derejo, če so že opravili z žiletko na WC-ju ipd. :lach: Itak so vsi eni kvazi emoti, eni si celo delajo fejk pirse. :roll:
Uporabniški avatar
black_lady
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 3. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a black_lady » 18. Okt. 2007 18:23

tudi meni emoti niso všeč,..mislim po stilu,..dobro mogoče se najde keri, ki je še kolko tolko lušno uštiman ampak frizure so mi pa čist mimo :?
ah ja pa večina jih je nekaj bad volje pa to,...samo niso vsi isti,...jaz mam eno emo girl za sošolko pa je čist ql,..tak za žure pa to.torej se najde tudi kakšen pozitivec nazmes, niso vsi čist zakompleksani pa psihoti :wink: :D
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 18. Okt. 2007 19:52

Eh emo ni več to kar naj bi bil. Celotni 1. letnik je kao emo, emo cunje, emo odnos, dvomim pa da kdo ve kaj je emo glasba.
Jaz po drugi strani poslušam emo (tudi druge zvrsti), oblačim pa se vse prej kot emo, čist nasprotno.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 02. Apr. 2008 13:07

Bulma napisal/-a:V Mehiki protesti zoper emo subkulturo http://www.sobotainfo.com/index.php?mode=article&aid=2654


Mislim kaj folk res nima kej delat druzga :roll: Če človek hoče, naj bo pač emo sej ta kao subkultura nobenemu ne škodi... zdej je pač to moderno, kot je bil včasih hipi stil moden...
Uporabniški avatar
mgerdevi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 144
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mgerdevi » 05. Apr. 2008 11:46

men je pr emotih všeč sam njohov stil ki je res ql....drgač muska pa mi ni lih fajn....drgač pa garderoba ful dora :D .... predvsem pr tipčkih mi je ful doru tista čupca mal daljša pa tko....seka.... :D
Uporabniški avatar
^cherry^
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 16. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ^cherry^ » 10. Apr. 2008 18:20

Men gre prou na živce njihov stil, sploh tisti daljši lasje po možnosti z enim vijolčnim pramenom.. in tipi k nosjo hlače sred riti. Men je to čist out. Sej super, da njim to paše sam dobr no.. :roll: Pa vsi so mi isti.
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 10. Apr. 2008 19:37

Kaj pa vem..ocenim lahko emote samo glede stila oblačenja. Mi ni kej preveč ušeč, ker učasih lahko izgledajo zelo zanikrno. Drugače pa kaki pupi kdaj kr paše. Al pa tipu tud...res odvisn.
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.
Uporabniški avatar
gregalina
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1234
Na forumu od: 20. 3. 2007
Kraj: toti Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a gregalina » 15. Jun. 2008 10:37

Jah včasih so se pa nad nami zgražali, ko smo bli metalci (v SŠ)...zmeri se bo neki našlo. Ko bojo šli "emuji" v pozabo, bo pa neki novega pršlo. Takrat se bojo pa zdajšnji emoti zgražali nad svojimi otroci, kaki hodjo okol...
Uporabniški avatar
bla bla
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 18. 4. 2007
Kraj: nekje na Zemlji

Neprebrana objavaNapisal/-a bla bla » 19. Jun. 2008 15:39

Men je tole z emoti blo in vedno bo čist mim. Kao neki emo gor dol. Sicer usak posameznik nej se oblači in dela kakorkoli mu paše. Men osebno emo stil niti pod razno ni všeč.
Uporabniški avatar
BlackMagicWoman
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 22. 4. 2008
Kraj: Somewhere over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackMagicWoman » 12. Jul. 2008 2:10

Men so emoti čist mim...to rezanje :roll:. Nekaterih se prav ustrašim. Joj, pa ta glasba, ki jo poslušajo...groza. Ne štekam nekak tega stila.
Pain is temporary, glory is forever!
Uporabniški avatar
mortisha
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 17. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mortisha » 21. Jul. 2008 22:20

eh mladiči pač :wink: Pa totalno neizvirno,vsi so enaki- poleg tega člouk k je res depresivn pa nima volje do živlena itd se zih ne meče tko vn...mislm jao kakšna subkultura, no sj še mal pa bojo zrasl, jh bo živlene v red spravl...ali pač :troll;
Uporabniški avatar
Laurica*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 22. 7. 2007
Kraj: Čez mavrico;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Laurica* » 22. Jul. 2008 12:59

Js pa tko pravm.. Nej ma folk kakršen stil hoče.. nej se pač res obleče v tisto, kar se NJEMU zdi kul ane.. Ne pa eni na primer ( jih je velik ), ki poudarjajo, da more bit stilu oblačenja primeren stil obnašanja - Če si emo, si moreš rezat žile, pa use sovražit. :roll:
rescue 911
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: NEVERLAND

Neprebrana objavaNapisal/-a rescue 911 » 10. Avg. 2008 9:13

od sestrične tamala (16-let se mi zdi) je baje ta emo.
matka ji baje nč ne reče, sam babica pa dedek sta pa GROOOZNOOO razočarana nad svojo vnukinjo, ker je pač emo. baje ma tut uhan v bradi.

nevem no, ker je že 100 let nisem vidla. mislim, da je še takrat bla v plenicah ko je bla pr nam.
Por ti seré mejor de lo que soy ==)for you I will be better than what I am
Follow your dreams...Be yourself, an angel of kindness...
http://www.ildivo.com/board/
http://mors.si/
http://www.slovenskavojska.si/

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov