Denarnice

Novosti, trendi...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: ljutomer

Neprebrana objavaNapisal/-a jess » 26. Mar. 2005 19:07

jas pa načeloma ne nosim denarnic.... :? jas mam to po žepih in morem reč da to ni nevemkak lepa navada :cry:
I'm a bitch & i got class...mess whit me and i'll kick your ass...so 4 all u people who think u r cool just remember BITCHES RULE:)
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 26. Mar. 2005 19:16

jess napisal/-a:jas pa načeloma ne nosim denarnic.... :? jas mam to po žepih in morem reč da to ni nevemkak lepa navada :cry:

Jz mam pa po žepih al pa v štunfih, ko smo u kakm diskaču .. K se mi ne da kake torbice nost pol pa pač k en klošar .. ;)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 26. Mar. 2005 19:31

miikena napisal/-a:
jess napisal/-a:jas pa načeloma ne nosim denarnic.... :? jas mam to po žepih in morem reč da to ni nevemkak lepa navada :cry:

Jz mam pa po žepih al pa v štunfih, ko smo u kakm diskaču .. K se mi ne da kake torbice nost pol pa pač k en klošar .. ;)

jz pa v skorne dam ko en kavobojc :D
Uporabniški avatar
jess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: ljutomer

Neprebrana objavaNapisal/-a jess » 26. Mar. 2005 19:36

ma jas sem ista..vse po žepih hehe...če pa se mi ne da nosit! :?
I'm a bitch & i got class...mess whit me and i'll kick your ass...so 4 all u people who think u r cool just remember BITCHES RULE:)
Uporabniški avatar
Žaklina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 162
Na forumu od: 21. 3. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Žaklina » 26. Mar. 2005 20:30

Ponavadi se s tem ravno ne obremenjujem, rada imam samo da je funkcionalna, da mam lahko veliko notri, pa da kljub temu ne obsega veliko prostora. Zdejšnjo sem dobila za darilo in je Benettonova
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 26. Mar. 2005 21:40

Ponavadi imam pozimi črno denarnico in poleti svetle barve. Letos si moram kupiti belo.
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
p!a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a p!a » 27. Mar. 2005 11:06

men majo najbolse denarnce v mangotu, pa se cena je full v redu :)
Živi za biti, ne za izgledati!
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 27. Mar. 2005 14:42

jaz imam tako roza denarnico. Ful mi je luškana :) Kupila sem jo v Orsayu.
Uporabniški avatar
BuNNy_bLuE
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 16. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a BuNNy_bLuE » 27. Mar. 2005 19:52

mam 2... eno bol športno od Dm's, druga je p taka mejhna&pletena iz indijske trgovine :D
~*BoRn 2 Be WiLd*~
Uporabniški avatar
Bunny Muffin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 268
Na forumu od: 10. 3. 2005
Kraj: Disturbia

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny Muffin » 27. Mar. 2005 21:06

No ja, trenutno mam eno iz jeans-a (nevem več od kod je), drugače pa so mi všeč Nicijeve... okay, saj so res malo otročje, ampak so lepih barv :P :lol:
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 27. Mar. 2005 22:00

Men so tut u Mangotu ušeč!
Drgač pa tud od Nici-ja, pa,ker sm ponavd bl športna iz Obsešna! :roll:
Uporabniški avatar
_Gia_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 6. 3. 2005
Kraj: naša mala lublanca...:)

Neprebrana objavaNapisal/-a _Gia_ » 29. Mar. 2005 17:50

Poison Girl napisal/-a:
CommandykA napisal/-a:jaz mam pa od louis vuitton-a...lv pa tiste rozice stuff :)
evo s tega pagea :)
http://www.vuitton.com/


Kje si jo pa kupla?A si prek neta naročila?K men so pa te torbice full všeč :) , sam v Sloveniji jih še nism vidla(no, razn ponaredkov)pa me zanima če mogoče veš kje bi se jih dal dobit ?:?

da maš keš za luija...dobra si :eek:

drgač pa tut js ne najdm nbene dnarnce k bi mi bla kul,zdj mam eno đins od energy k mi jo je fant dou k une moje prejšne nism več prenesla(2xsm jo oprala,pa je bla že čis razmajana),sam ma tok velke žepe da kartice skos vn letijo,pa še nima enga prozornga žepka da slikce not dajat,js bi pa to rada mela :P [/img]
~miška~
AngelicDevil
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 28. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a AngelicDevil » 29. Mar. 2005 21:07

Jz mam pa trenutno eno dnernco k je res najbl komadna... jo komi km spravm... d bi jo pa u žep stlačila pa lahko samo sanjam... :roll:
si morem eno tako bl u izi kupt... :)
Poison Girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 852
Na forumu od: 26. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Poison Girl » 30. Mar. 2005 14:46

_Gia_ napisal/-a:da maš keš za luija...dobra si :eek:

Jooj, zdej je pa tko izpadl kt da sm kkšn snob :oops: -res ni blo mišlen tko :oops: , je pa res da so mi take stvari všeč.pa tut zdi se mi da sm mal premlada da bi se v same take znamke dajala pa tut keša si še ne služm sama, tko da :D , bo treba še mal počakat(pa job met pa tko :wink: )Aja, kar se denarnic tiče:mam ene 3, ampk večinoma jih sploh ne rabm, če pa vem da grem prov s tem namenom da nekaj kupm, pol pa vzamem kkšno :wink:
Zadnjič spremenil Poison Girl, dne 31. Mar. 2005 19:53, skupaj popravljeno 2 krat.
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 30. Mar. 2005 15:06

jaz mam črno z večjim predalom za denar in več manšimi. je pune nabasana (pa ne z dnarom) in v njo ne spravim več niti ene kartice. mam jo že kaka tri leta, kupla pa sem jo v neki no name trgovini s torbicami. takrat mi je bla ful všeč, sedaj pa tak pač. ni ravno praktična, ker jo v kako manjšo torbico ne spravim, tak da če grem kam ven nimam zraven cele denarnice ampak samo keš. drugač pa je že veliko preživela: sem jo pozabla v enem lokalu enkrat, enkrat skupaj s celo torbico na busu,... pa še kaj bi se našlo. :) ko vidim kako res lepo si kupim novo, drugač pa je še ok.
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje

Vrni se na Moda

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov