Zveza preko interneta

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

pirodoksin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 188
Na forumu od: 1. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a pirodoksin » 17. Sep. 2013 18:00

*Abby** napisal/-a:Vsak človek je individualen posameznik in tako ga je treba tudi obravnavat!

človek ne obstaja izven družbe in tako ga je treba tudi razumet
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 17. Sep. 2013 18:36

Uh, tole je pa malo drzna izjava. ;) Seveda človek obstaja izven družbe, vprašanje je zgolj, kaj je človek. Bitje namreč izven družbe nikamor ne izgine, vprašanje je, če je še vedno človek. A je? Če sklepam po tvoji misli, potem človek človeku ni enak in ne morejo obstajati osnovne človekove pravice ... je musliman človek? Je katolik človek? Je Evropejec človek? Je evropski musliman človek? Kaj pa azijski katolik? In kaj je potem z ateisti? In kaj je z volčjimi otroci?

Ne, ne sme se jemat človeka znotraj kulture. Človek je vedno najprej posameznik, potem je pa del družbe.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 17. Sep. 2013 22:12

*Abby** napisal/-a:Vsak človek je individualen posameznik in tako ga je treba tudi obravnavat!


Legendarna. Respect.

Lp Individualen posameznik
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 17. Sep. 2013 22:26

Jah, če nekdo misli, da človek ne more obstajat izven družbe, potem ne moreš dovolj poudarit individualnosti vsake osebe posebej. :D
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 17. Sep. 2013 22:27

A ni v tem tvojem primeru vseeno, če je tak ker je nanj vplivala kultura ali kaj drugega? A ni dovolj, da je agresiven, ukazovalen, posesiven, ljubosumen, omalovažujoč in prepričan v to, da bi se morala ti prilagoditi njemu in ne on tebi, ne glede na izvor vseh teh njegovih pogledov? :/
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 17. Sep. 2013 23:09

Tu se pa meni ne zdi vseeno! :D Vidiš, ni vseeno, če je nekdo označen kot **** (kakorkoli že), ker je pripadnik neke kulture ali pa zato, ker je takšen kot posameznik. V prvem primeru to potem pomeni, da je vsa kultura hitro označena z istimi etiketami, v drugem je pa človek ločen od svoje kulture in obravnavan kot posameznik - tako kot je tudi prav. Ne da se označuje celotno kulturo za tako in tako, torej vso kulturo = vse pripadnike te kulture.

Jaz sem načeloma odraščala v katoliški kulturi, pa res ne bi mogla biti dlje od katoličanke ... in tudi ne veljajo zame klišeji, ki so značilni za to kulturo ...
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 17. Sep. 2013 23:56

To sem mislila s tega vidika, da če se odločaš, če boš z nekom, ki ima nešteto takih lastnosti, v prvem planu pobegneš čim prej od teh lastnosti, šele v drugem planu pa ugotavljaš kot posledica česa so te lastnosti nastale! :D
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 18. Sep. 2013 13:57

Celinci, kaj za vraga je focanje ? :huh:
Nežne, mini klofue 'za šalo'?
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 18. Sep. 2013 15:55

Ko nekoga tak s prstom (navadno sredincem) ''počiš'' na čelo. Je da daš focn. Brezvezno skratka, js ne toleriram focnov at all, sploh ga pa ne bi od (bodočega) partnerja. :evil:
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 18. Sep. 2013 16:31

Am ... v našem narečju je focn sopomenka klofute ...
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 18. Sep. 2013 16:48

V to ne dvomim, samo v naši prelepi deželici imamo preko 40 narečij. Go figure ka je zaj una s focnom mislila, ampak jaz dvomim da klofute.

Torej, Pikaču, kak je zgledal turkov focn? Te je malo frcnil al oklofotal? (Še vedno v vsakem primeru nesprejemljivo).
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 18. Sep. 2013 16:51

Ha, itak, ti si mislila naše ''frckanje''! :D (Kar je, če se ne motim tudi ena od opcij za poimenovanje moške masturbacije.)

Mnja ... jaz še vedno mislim, da je bilo nežno klofutanje ... mja. Svetovno, v vsakem primeru čisto zakon in tip je nujno za obdržat. :P
Uporabniški avatar
skepticone
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 3. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a skepticone » 18. Sep. 2013 18:22

*Abby** napisal/-a:Ha, itak, ti si mislila naše ''frckanje''! :D (Kar je, če se ne motim tudi ena od opcij za poimenovanje moške masturbacije.)

Mnja ... jaz še vedno mislim, da je bilo nežno klofutanje ... mja. Svetovno, v vsakem primeru čisto zakon in tip je nujno za obdržat. :P
jao k ste se poglobil :D A Ves uno ko otroka po roki trepnes, ko kaj prime kar ne bi smel? V takem stilu. Ni to focn.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7046
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 18. Sep. 2013 18:27

In to se je zgodilo že v prvem tednu. In potem razlog, da ne bi bila skupaj ni v tvoji glavi to, da te tip ne sprejema tebe kot tako, ampak tebe v popolnoma spremenjeni verziji, ampak to, da je prevelika razdalja itd.
Če bi mene nekaj frcal, fockal ali ne vem kaj, potem pa še govoril o "zakonu, v katerem bi se morala spremeniti za 100 stopinj", bi hitro pobegnila v hotel in se nič več spraševala o tej situaciji.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
skepticone
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 3. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a skepticone » 18. Sep. 2013 18:29

ma emanuela ravno zato je treba naredit "testno" eno mesecno bivanje skupaj, samo kak bo kaj s tem ne vem glede na to da odklanja, da hodim ko dela

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]

cron