Zaljubljena ljubica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Okt. 2021 14:45

Večina ljudi je v monogamni zvezi, če je mišljena izjava za kak odprti zakon, se zraven napiše, da gre za to. Pisani komentarji so bili za običajne poročene moške z družino.
Od te punce zgodba deluje, da žena ne ve nič, pa še tip je zamolčal, da je poročen.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 27. Okt. 2021 15:09

Odprt zakon ali ne - jaz bi bila v vsakem primeru previdna z metanjem ljudi v en koš, če se slučajno znajdejo v aferi s poročeno osebo. Kaj če bi ji rekel, da žena ve zanjo in ima sama tudi ljubimca, potem bi pa ona ugotovila, da se je lagal in da je žena monogamna? Teoretično punca ne bi bila nič kriva, ker pač se je afera zgodila na bazi zaupanja, da žena ve za vse. Isto kot lahko nekdo živi v laži, da je njegov partner monogamen. V tem primeru noben ne reče, kako naivna je oseba, če ne pozna lastnega partnerja in ni ugotovila varanja. Ugl. ko se gre za čustva je tolk enih odprtih možnosti, da se lahko vsak znajde v neželenem ljubezenskem trikotniku, čeprav ljudje radi rečejo, da se jim kaj takega ne more zgoditi.

+ Verjetno bi situacija avtorico teme razžirala ne glede na to, ali bi bil tip v odprti zvezi ali pa ne - kot je sama napisala, jo moti, ko si predstavlja, kaj on počne s svojo ženo doma.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 27. Okt. 2021 18:36

hayley napisal/-a:Tudi po drugi strani, jaz ne poznam nobenega normalnega človeka, ki bi se s poročenim zavestno zapletal, druga stvar je, če ima kdo kak odprt zakon.

Ne poznaš, ker se varanje prikriva.

Noben normalni človek, ki vara, ti tega ne bo šel razglašat.

Prikriva se glih zato, ker je mnogo žensk priučenih na monogamnost. Po drugi strani možu doma skoz teži, skoz je slabe volje, s seksom ni zadovoljna, s prijatelji se noče družit... da bi sama kdaj naredila kaj za popestritev seksa - NE. Eni grejo v alkoholizem, enim se pa pač prikaže neka nova seksi sodelavka, znanka in zagrabijo priložnost.

Na začetku je vedno razburljivo, sčasoma postane monotono.

Vsak partner se pa mora doma sam zamisliti kaj nudi svojemu partnerju. Jaz sem pisal o ženski vezano na moža, komot lahko obrnemo. :wink: :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7502
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Okt. 2021 21:34

Ma ja.. kaj dafak.. če ima nekdo probleme v zakonu, naj si popestri po svoje in naj nosi odgovornost, za samsko osebo se mi zdi malo moteno rinjenje v poročene, če ima na izbiro samske..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 27. Okt. 2021 21:39

Koda: Izberi vse
Noben normalni človek, ki vara, ti tega ne bo šel razglašat.


Koliko je nekdo normalen, če vara.... Če že drugo ne, prav nič moralen..aja saj res, leto 2021, vse je normalno.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 27. Okt. 2021 22:26

Dobro, primerjava nezadovoljstva z varanjem je slaba. Lahko jo tudi pusti.

Praviloma lahko vara tudi nekdo, ki je čist zadovoljen, ker hoče več in ker je "bad guy".

Morda sem sam začel razmišljati o drugih, ko mi doma ni dala, kar sem hotel, zato sem ven prinesel to primerjavo. Lahko je to moj problem in drugi ne funkcionirajo tako.
anateja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 20. 11. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a anateja » 20. Nov. 2021 17:37

Tudi jaz sem v podobnem položaju, ki sem se ga vedno otepala. Jaz pa ne bom z vezanim človekom.
A je prišlo tako da sem se tako zaljubila v njega da ne morem oditi, pa sem že večkrat poskušala. Da mi več ne verjame da bom res odšla.

Izvedela sem pa po parih srečanjih da je vezan (ni poročen) z 2 otrokoma. Da ima bivšo, ki to ni, in da ima preveč rad otroke da bi odšel (čeprav mu to nikoli nisem predlagala)

Pri meni je pa problem da se premalu vidiva. Je zelo zaposlen človek :rolleyes: v službi cele dneve dela, ko ne dela je z otroki itd...enostavno ne najde čas za naju :( se veliko slišiva po telef., klikava, itd.

Da je vezan sem se že enostavno sprijaznila. Oba sva se čustveno navezala, sam mislim da jaz bolje kot on, saj ima on več obveznosti kot jaz ki nimam družine (sem samska). In sexs je odličen, sam ko bi ga več bilo :D ker se premalu vidiva.

in vem ja da to ne vodi nikamor in da moram jaz oditi, če on ne more
Gospod Hedonist
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 9. 12. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a Gospod Hedonist » 09. Dec. 2021 8:29

anateja napisal/-a:Tudi jaz sem v podobnem položaju, ki sem se ga vedno otepala. Jaz pa ne bom z vezanim človekom.
A je prišlo tako da sem se tako zaljubila v njega da ne morem oditi, pa sem že večkrat poskušala. Da mi več ne verjame da bom res odšla.

Izvedela sem pa po parih srečanjih da je vezan (ni poročen) z 2 otrokoma. Da ima bivšo, ki to ni, in da ima preveč rad otroke da bi odšel (čeprav mu to nikoli nisem predlagala)

Pri meni je pa problem da se premalu vidiva. Je zelo zaposlen človek :rolleyes: v službi cele dneve dela, ko ne dela je z otroki itd...enostavno ne najde čas za naju :( se veliko slišiva po telef., klikava, itd.

Da je vezan sem se že enostavno sprijaznila. Oba sva se čustveno navezala, sam mislim da jaz bolje kot on, saj ima on več obveznosti kot jaz ki nimam družine (sem samska). In sexs je odličen, sam ko bi ga več bilo :D ker se premalu vidiva.

in vem ja da to ne vodi nikamor in da moram jaz oditi, če on ne more


Anateja....full lepo, da odkrito to priznaš in se ne obsojaš...veliko punc je za brezveze strah odziva okolice...

Pač boš uživala max. dolker ti po, botem pa gasa dalje :D

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]