varni dnevi

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

tantra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tantra » 18. Mar. 2008 22:28

tukaj na forumu je veliko žensk in verjetno bo katera vedela za dneve v ciklusu ki so najbolj varni glede zanositve. nisem siguren popolnoma ampak jaz in moja draga sva včasih prakticirala seks en teden pred menstruacijo in en teden po njej brez zaščite . sicer nikoli se ni prijelo ampak res me zanima če so to pravi dnevi glede tega.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 18. Mar. 2008 22:48

če do 39 leta nisi nič naredil, potem obvladaš..... :wink:


ali pa si neploden! :D
Uporabniški avatar
Sekhmet
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 358
Na forumu od: 12. 2. 2008
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a Sekhmet » 18. Mar. 2008 23:39

:rofl:
tantra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tantra » 19. Mar. 2008 1:04

seveda sem naredil dva otroka . štos je v tem ker že dolgo let brizgam po popku in nekako sva si zaželela spermo na pravem mestu . stvar je v tem da takrat pred leti ne bi bilo panike če bi se slučajno prijelo. sedaj po štiridesetem pa res ne bi želela da zanosi. kontracepcijskih tabletk pa noče uporabljati. tako ji tudi jaz svetujem. ker nisva prepričana da so tako nedolžne kot se govori. saj ni problem končati zunaj ampak nekajkrat na mesec bi res pasalo malo drugače.
Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 19. Mar. 2008 1:14

jah nikol ni 100% ziher, zanosi se lahko tudi med menstruacijo, je pa veliko manj možnosti ... jaz tega ne bi prakticirala, ampak pri vajini starosti (v primeru, da je tvoja draga stara približno enako kot ti) gre tudi zato, da njena plodnost že upada, kar pomeni, da je še malo manj možnosti, da se kaj zalomi ...
tantra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tantra » 19. Mar. 2008 2:06

ma ne vem če ji plodnost upada. če je soditi po njeni izredno veliki želji za seksom potem ne vem kaj bi rekel. mislim da je ženska posebej vzburjena ko ima plodne dneve. mogoče se motim. ima pa izredno točne menstruacije . če bi pa menstruacije izostajale potem bi plodnost bila vprašljiva. popravite me če se motim.
Uporabniški avatar
GoldenSoul
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 8. 9. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a GoldenSoul » 19. Mar. 2008 6:27

oj!

Najboljš, da mal pogooglaš (kr vtipkaj "naravne metode kontracepcije", al pa varni dnevi,...,). Teh metod je kar nekaj in so ene bolj, druge manj zanesljive. Tut jaz se odločam, da bi prenehala s tabletkami, zato pač pride jo v poštev naravne metode. Ti kar mal pobrskaj...
tantra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tantra » 19. Mar. 2008 6:43

bom prebrskal splet malo. tabletke sam škodijo .na daljši rok.
AbbA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 323
Na forumu od: 18. 6. 2006
Kraj: Somewhere over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a AbbA » 19. Mar. 2008 7:35

Kondom?
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 19. Mar. 2008 8:08

Ja gumo dej gor, kaj kompliciraš.
fridriha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 2. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a fridriha » 19. Mar. 2008 8:57

kondom :? ...

če si navajen brez je precej neudobno z njim pomojem....90% užitka manj...(no, odvisno od para tudi....)
Uporabniški avatar
nefertit
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 21. 10. 2004
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a nefertit » 19. Mar. 2008 9:18

ah no, danes je pa že toliko zaščite, da so taka vprašanja res neumesna! če sta prepričana, da ne bosta imela več otrok, in vama ne dišijo ne tabletke in ne kondomi, se pač odločita in naj gre eden od vaju "pod nož". potem ti nikol več ne bo treba skrbeti, kam boš spustil svoje "sokove"!
A moment on your lips, forever on your hips!
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 19. Mar. 2008 9:24

Ja sej, pri tolikih letih bi vam kamot nardil sterilizacijo in podobno. Tud kondom ni tak slaba stvar. Mislim, pri teh letih, že razumem kake mlade k nimajo pojma pa se spuščajo v varne dneve in podobno, ampak pri tolkih letih.
A je lažje pol splav nrdit kokr si pa kondom gor nataknt? Al pa pol cel mesc čakat če bo menza al je ne bo,...
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
*Kitten*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 193
Na forumu od: 19. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kitten* » 19. Mar. 2008 9:48

Kukr jzt vem, so najbl plodni dnevi.. tam 14 dan pa 3 dni potem in pred tem.. mislm štet morš od prvega dne menstruacije.. Drugače pa nek tam 7 dan je najmanj možnosti za zanositev. Sicer pa, obstaja metoda merjenja temperature.. sam o tem bol malo vem, sam neki scena je k je zvišana temperatura-takrat naj bi bilo jajce najbolj primerno za oploditev. Mal sm zakomplicirala... drgač pa na net poglej :wink:
lucero
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 3. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lucero » 19. Mar. 2008 11:14

Ženska je najbolj plodna v času ovulacije, to je 14 dan po tem ko dobi prvi dan menstruacijo, pa še par dni prej in par dni potem.....je pa zdej tko, da nima vsaka ženska ovulacijo na 14 dan.....lahko jo ima tud deseti dan.....odvisno od stresa in tako dalje.....zdej it se na to kdaj je plodna in kdaj ne je pa bl nevarno, ker zmeraj obstaja možnost, da lahko zanosi, lahko tudi med menstruacijo, čeprav malo verjetno ampak vseeno, nikoli se ne ve...tko da najboljša rešitev bi ble tabletke al pa kondom....

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google [Bot]