Varanje [ZT]

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ali varate?

da
45
16%
ne
232
84%
Skupaj glasov : 277

aanjaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 2. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a aanjaa » 27. Apr. 2008 19:48

Jaz pa varam in sem tudi že bila prevarana. Sedaj sicer nimam fanta, ampak...rada imam bolj odprte zveze in me nič ne moti. Nisem nekaj ful čustvena oseba...če je pač potrba in se zgodi, se pač zgodi...pa, če sem v zvezi al pa nisem...
Eshe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 27. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Eshe » 27. Apr. 2008 19:51

da ne odpiram novege teme o varanju bom to kar sem dala ...

s sošolci delamo raziskavo o varanju (na različne načine) in prosila bi vas da si vzamete dve minuti časa in rešite to anketo :)


http://www.esurveyspro.com/Survey.aspx? ... 1ef8e55e45

hvala :)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 28. Apr. 2008 22:40

sokolja napisal/-a:jaz sem tudi rekla, da je varanje zadnja stvar, ki bi jo naredila na svetu in kmalu potem se je začelo... :eek: nikoli ne reci nikoli


men gre pa tole z nikoli ne reci nikoli že mal na živce.Mislm nevem, meni osebno se ne more ena stvar kar zgodit.če se bom lotila varanja, se ga bom lotila zavestno, tukej ni nobenga izgovora.Ma ne alkohol, ne droge, ne premamljenost, ne škripajoča zveza ne nič.Če bo moja zveza škripala, bom zvezo skušala rešit, če je ne bom mogla jo bom pa končala.sigurno pa ne bom takoj ko bo mal zaškripal skočila v posteljo h enmu drugmu, to pač zame ni ne način, ne rešitev, ne nič, kvečjemu lahko še bolj koga prizadanem in sama sebi še večjo godljo nardim.tud če bi me en tip mamil, ne bi se obrnila in bi šla in pomislila kaj imam raje in kakšen človek sem.Jst spoštujem ljudi in tega se nikoli nebi šla, tko da prosim, nikoli ne reci nikoli, pač ne obstaja povsod.Če rečem, da ne bom neki nardila, tud ne bom.

in dopovejte si že enkrat, da se varanje ne zgodi.Varaš zavestno, to je zavestno dejanje in tukej ni nitit enega samega razloga ki bi bil utemeljen!
Uporabniški avatar
_~**SaaŠii**~_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 23. 4. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a _~**SaaŠii**~_ » 29. Apr. 2008 12:19

nisem in upam da tud nikol nebom varala..sm pa mela tipa ki me je prevaru in vem kakšen je občutek..če zveza res negre naprej rajši dam konec in smo prijatelji naprej..sm pa mela prijatelja ki je hotu z mano prevarat eno žensko sam sem bila dobra prijateljica z njo in nisem to naredila..ampak jo je useen prevaru-ne z mano.. :roll: :)
Uporabniški avatar
acerola
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 29. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a acerola » 29. Apr. 2008 12:21

hm ne ne varam, mam preveč rada moiga tipa.
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 29. Apr. 2008 12:28

Nikoli ne bi prevarala svojega fanta, mi sploh na pamet ne pade kej tazga! :schlaumeier:
Uporabniški avatar
misska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 9. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a misska » 29. Apr. 2008 12:50

ma ja.. ne rečt nikol ne bi prevarala, ker nikol ne veš kaj pride, koga spoznaš pa to.. itak pa, mam ful decov, ko mi zaupajo in ne poznam enga da ne bi varu svoje bejbe, tko da ne si delat lažnih iluzij.. sej so izjeme, sam mal je takih ko res ne bi vsaj enkrat prevaral bejbe..
-->impossible is nothing<--
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 29. Apr. 2008 15:49

misska napisal/-a:ma ja.. ne rečt nikol ne bi prevarala, ker nikol ne veš kaj pride, koga spoznaš pa to.. itak pa, mam ful decov, ko mi zaupajo in ne poznam enga da ne bi varu svoje bejbe, tko da ne si delat lažnih iluzij.. sej so izjeme, sam mal je takih ko res ne bi vsaj enkrat prevaral bejbe..


ja itak, delamo si iluzije :roll: mislm, da je to daleč od iluzij, ampak se gre tukej za neko zaupanje partnerju.če je pa svinja in te prevara in zveš, pa še tolk boljše da greš stran od takega kretena in si rajš najdeš nekoga ki te ne bo prevaral in sori takih ni malo, kot to ti praviš.
sicer pa če gremo po tvoji statistiki gledat, naj omenim, da jst poznam samo dva fanta ki sta varala svoje punce, od ostalih pa noben.so bli pa povečini oni prevarani.tko da če tko gledamo, večinoma varajo žesnke.ampak to ej posploševanje in jst tega ne bom rekla.vara slabič, samo to lahko rečem...
Uporabniški avatar
misska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 9. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a misska » 29. Apr. 2008 20:00

*purple* zgleda se pol sam z bad boyi družm hehe.. ma itak je čist odvisno od posameznika, težko sodit po spolu

prej bi rekla da je razlika če varajo ženske kot moški. mam občutek da gredo ženske varat z nekom,ki jiih je všeč, ga dlje poznajo, ne samo zaradi potrebe po seksu, tako kot moški
-->impossible is nothing<--
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 29. Apr. 2008 20:02

misska napisal/-a:prej bi rekla da je razlika če varajo ženske kot moški. mam občutek da gredo ženske varat z nekom,ki jiih je všeč, ga dlje poznajo, ne samo zaradi potrebe po seksu, tako kot moški


ne bi rekla veš...če gre punca varat z nekom, ko je pijana, ne verjamem, da mora ta tip bit vedno nekdo, ki ji je že dalj časa všeč...ker sm vidla po sebi... :?

kar pa še ne pomeni da delajo vse tkoo :)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 29. Apr. 2008 22:10

MilkyWay napisal/-a:
misska napisal/-a:prej bi rekla da je razlika če varajo ženske kot moški. mam občutek da gredo ženske varat z nekom,ki jiih je všeč, ga dlje poznajo, ne samo zaradi potrebe po seksu, tako kot moški


ne bi rekla veš...če gre punca varat z nekom, ko je pijana, ne verjamem, da mora ta tip bit vedno nekdo, ki ji je že dalj časa všeč...ker sm vidla po sebi... :?

kar pa še ne pomeni da delajo vse tkoo :)


jst tud večalimanj takih primerov poznam...gre danes žurat in se ga napijein prevara.In pol gre to tko naprej...sej ni nujno, da sexa s skom, zame je že kušvanje z enim drugim varanje...
Uporabniški avatar
*beyb
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 15. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *beyb » 30. Apr. 2008 19:32

misska napisal/-a:ma ja.. ne rečt nikol ne bi prevarala, ker nikol ne veš kaj pride, koga spoznaš pa to.. itak pa, mam ful decov, ko mi zaupajo in ne poznam enga da ne bi varu svoje bejbe, tko da ne si delat lažnih iluzij.. sej so izjeme, sam mal je takih ko res ne bi vsaj enkrat prevaral bejbe..


js isto pravim,sicer je dostkrat res da če rečem nikol pa neb tega pa unga pol tega res ne nrdim,ampak ni pa nujno vedno tko... sicer varala nisem nikol,poznam pa in tipe in punce ki so ble tok proti temu jih pa pogledam zdej pa no coment. in ja se posebi tipi, mam kr nekj frendov ki varajo na veliko. pa ne mečm vseh v isti koš, sam večina pa vara.. jbg :roll:
Uporabniški avatar
*ka!a*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 621
Na forumu od: 16. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *ka!a* » 30. Apr. 2008 20:21

ne, js mojga nism prevarala in ga tud nimam namena, res pa je, da sm medtem ko sem bla z biušim še skup, že mal opazvala mojga sedanjega, nism se pa z njim poljubljala, objemala... zgolj gledala. drgač pa če bi pršlo do tega bi rada, da mi moj pove po resnic in prou tko js njemu.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 01. Maj. 2008 10:42

*purple* napisal/-a:jst tud večalimanj takih primerov poznam...gre danes žurat in se ga napijein prevara.In pol gre to tko naprej...sej ni nujno, da sexa s skom, zame je že kušvanje z enim drugim varanje...


no zame je tudi poljubljanje varanje, pa ne razumem, kako nekaterim ni??

je pa tudi v nekaterih primerih, da to naredimo 1x in nikoli več...da se to več ne ponavlja...ker nas ta izušnja nekaj nauči, in se zanemo zavedat, koliko nam naš fant sploh pomeni...
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 01. Maj. 2008 10:44

*purple* napisal/-a:
MilkyWay napisal/-a:
misska napisal/-a:prej bi rekla da je razlika če varajo ženske kot moški. mam občutek da gredo ženske varat z nekom,ki jiih je všeč, ga dlje poznajo, ne samo zaradi potrebe po seksu, tako kot moški


ne bi rekla veš...če gre punca varat z nekom, ko je pijana, ne verjamem, da mora ta tip bit vedno nekdo, ki ji je že dalj časa všeč...ker sm vidla po sebi... :?

kar pa še ne pomeni da delajo vse tkoo :)


jst tud večalimanj takih primerov poznam...gre danes žurat in se ga napijein prevara.In pol gre to tko naprej...sej ni nujno, da sexa s skom, zame je že kušvanje z enim drugim varanje...


Varanje je lahko tudi to, da si z nekom in premišljuješ o drugem. Si z nekom fizično, tvoja čustva pa pri drugem.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov