Varanje

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 19. Maj. 2015 13:25

mah, jaz vedno bolj opažam, da si določeni ljudje prav zaslužijo, da jih partner prevara.
in ko se to zgodi, prevaran zmeraj igra nedolžno ovčico. fuck off, i know who you really are.

varanja ne podpiram, ampak menim, da so največkrat v zvezi globlji problemi, ki privedejo enega do varanja. in ti problemi velikokrat na nek način opravičujejo varanje. ko vidim kako se ženske do svojih "ljubljenih" obnašajo, mi gre na bruhanje. krasen primer takegobnašanja je ponavadi na kakšni večji družinski zabavi ala. Abraham, krst... Kjer se tip ne sme pogovarjat z drugo punco, baba mu šteje koliko spije, leze za njim kot da ded ne zna sam hodit... fuj. seveda je lahko tudi obratno, da se razumemo, da ded babe cel dogodek ne pošmirgla, za šankom poje "krasne slovenske pivske pesmi", se vesi po njeni sestrični in komaj hodi.

če bi bilo le malo več ljubezni in razumevanja v zvezah bi ne bil potreben raznorazni detektivski fb, fon podvig, ... če bi se le ljudje ljubili.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
babushka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 16. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a babushka » 19. Maj. 2015 18:16

Varanje še nikoli ni bilo rešitev za probleme v zvezi, tudi če je prevarani partner še tako zatežen/____ karkoli že pač (ženska ali moški, nima veze). Če zveza nima perspektive oz. je en partner že obupal nad zvezo, če ne celo oba, a sta še vseeno ostajala v navidezni zvezi, je treba odnos prej končati in se šele nato spuščati v karkoli z drugim. Tako da - NE, varanje ni logična posledica slabe veze. Or let me put this way - varanje ni opravičilo, je samo opis tega kdo si.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 19. Maj. 2015 18:55

Varanje je res lep opis tega kdo si, čeprav varaš naprej sam sebe in šele nato partnerja...

Težko sodim kdo si varanje zasluži in kdo ne, niti se mi s tem da ukvarjat. Ampak ko prvič v mislih prevaraš partnerja s kom, je to znak da je z zvezo nekaj zelo narobe, kaj šele da to res narediš.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Maj. 2015 19:06

...pisal v napačno temo :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Maj. 2015 19:06

2x..
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 19. Maj. 2015 19:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
romeogirl987
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 10. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a romeogirl987 » 10. Sep. 2015 12:24

Eno vprašanje. Nisem sicer brala vseh zapisov na to temo a me zanima vaše mnenje =)

Moj zdaj že kmalu bivši mož si je omislil ljubico. Sta že intimna in to. Kar je pa najbolj zaskrbljujoče pa je njuna starostna razlika! On ima 34 let ona pa 18! Se pravi da sta narazen kar 16 let! Ona je od mene mlajša pa 10.
Zanima me vaše mnenje; hvala ;)
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 10. Sep. 2015 12:48

^^Moje mnenje je, da skušaj predelat bolečo izkušnjo prevare in se poglobit v svoja občutja, razumet, zakaj je do tega prišlo, analizirat odnos etc., da, če rabiš to, poiščeš pomoč pri psihoterapevtu in se čim manj obešaš na irelevantne reči, kot je starost moževe ljubice/nove partnerice.

Mislim, da je vedenje tvojega moža njegova in ne tvoja stvar, da se nimaš v to nobene pravice vtikat in da je njegova ljubica polnoletna, kar pomeni, da ni v nasprotju z nobenim zakonom.

Kot sem rekla: razišči razloge, zakaj je do tega prišlo, predelaj bolečo situacijo, uredi si svoje življenje ... in se z bivšim ne ukvarjaj. Z njegovo ljubico pa še manj.

Žal mi je, da se ti je to zgodilo. In ne, za to, kar je naredil, ni nobenega opravičila in ja, tudi meni bi se zdelo več kot prav (v nekem ''karmičnem smislu''), če ga ta punca pusti zaradi nekoga mlajšega in če ostane sam, zmeden in prizadet. Ampak to je postranskega pomena, resno.
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 11. Sep. 2015 10:21

Se strinjam.

Te zveze starejši-mlajša, mlajši-starejša, so itak full pogoste, bolj kot si mislimo. Ogromno je varanja, nekateri pa enostavno čutijo močno spolno privlačnost do veliko starejših/mlajših oseb in si po teh merilih izbirajo partnerja. Čisto nesmiselno je, da se ti poglabljaš v njegovo zasebnost sedaj, ko sta šla narazen.

Varanje normalno, da te je močno prizadelo, ampak kot pravim - bolj se boš obremenjevala s tem, kako sta to lahko naredila, težje ti bo. Pokvarjenost nekaterih ljudi pač ne pozna meja.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov