Varanje

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 04. Maj. 2015 1:06

wasd napisal/-a:Mislil sem na Zana91.


oh, smartis no.1. vklopi gumb za sarkazem, šnopsar. :roll:
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Maj. 2015 2:36

Akcija! :lol:
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 05. Maj. 2015 16:18

Ena je mal nataknjena.

Oz. ni bila.
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 06. Maj. 2015 14:25

Sam še nikdar nisem varal. Ne iz nekih visoko moralno-etičnih standardov ampak, ker sem slab lažnivec in ne bi mogel lagati niti biti z žensko, ki jo varam.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 06. Maj. 2015 14:30

Sej če varaš punco, dejansko varaš najprej sam sebe :)
Men se zdi zvestoba zelo pomembna in mi ne bi blo cool, če bi me partner varal. Ko sm z nekom, ki ga imam rada in ko odnos štima, pa mi noben drug ni všeč in mi varanje sploh ne pride na misel.
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 07. Maj. 2015 18:52

Če se le da, se izognem moškim, ki so bili prevarani, ker sem imela par slabih izkušenj z njimi. Niso in niso bili sposobni it čez to, da so bili prevarani od bivše, in to vlačili v prihodnja razmerja. Tega ful ne maram, naj si pač folk predhodno razpuca v glavi, preden se spušča v karkoli s komerkoli. Skos so bile neke patološke fore s tem, da on ve, kaj je imel in ueeeeee ueeeee ueeeee, nima več - tok megakul že ni moglo bit, če ga je prevarala in mu pol še s tem tipom ušla. LOL Si predstavljam, da mora bit grozna izkušnja in da boli, ampak eden mojih osnovnih pogojev je, da ima folk razčiščene pojme.
Zadnjič spremenil Veerle, dne 09. Maj. 2015 19:30, skupaj popravljeno 1 krat.
As your lover describes you, so you are.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 09. Maj. 2015 16:13

Ah tu je pomoje bil večji problem kot v tem, da so bili v prejšnji vezi prevarani, ta, da tiste ženske še niso preboleli. Po kateri logiki je to možno sicer ne vem, ker bi načeloma moral človeka, ki ti naredi nekaj tako slabega, pozabiti še prej (in ohraniti v grdem spominu, nikakor pa mu ne peti slavospeva). :?
Drugače pa ... zame ljudje, ki varajo, enostavno niso zreli za zvezo (premladi) ali pa pač niso monogamni. Nimam nič proti temu, a naj se potem ne spuščajo v neke resne zveze, če niso sposobni biti zvesti človeku, ki jih ima rad.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 09. Maj. 2015 16:20

Se strinjam, tudi jz sm srečala tipa, ki je trdil da ga je bivša varala, zanj je bla največja možna prasica...
Hkrati je bil tip ful ljubosumen, ker se je bal da ga bo tut jz prevarala.
Takšnim se izogibam v širokem loku. Prav tako mi niso cool tipi, ki so se zapletali s poročenimi in so one z njimi varale svoje partnerje - karma is teh bitch in vse se enkrat vrne.
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 09. Maj. 2015 19:35

No, sej - razpucani pojmi pri meni pomeni, da je preluftano podstrešje in se preteklosti ne vlači s sabo v nova razmerja. Seveda nas pretekle izkušnje in blabla oblikujejo, ne maram pa teh bolanih patoloških fiksacij in nezmožnosti it naprej. Pa naj bo to človek, ki je varal ali bil prevaran. Nisem pa apriori nastrojena proti tipom, ki so varali. Če je tip skuliran in mu je jasno, kaj hoče, potem tako ni problema, če sva usklajena.
As your lover describes you, so you are.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 09. Maj. 2015 19:35

Veerle napisal/-a:Če se le da, se izognem moškim, ki so bili prevarani, ker sem imela par slabih izkušenj z njimi. Niso in niso bili sposobni it čez to, da so bili prevarani od bivše, in to vlačili v prihodnja razmerja. Tega ful ne maram, naj si pač folk predhodno razpuca v glavi, preden se spušča v karkoli s komerkoli. Skos so bile neke patološke fore s tem, da on ve, kaj je imel in ueeeeee ueeeee ueeeee, nima več - tok megakul že ni moglo bit, če ga je prevarala in mu pol še s tem tipom ušla. LOL Si predstavljam, da mora bit grozna izkušnja in da boli, ampak eden mojih osnovnih pogojev je, da ima folk razčiščene pojme.


Hm zanimivo, jaz nikoli nisem razmišljala tako. Je pa res, da mislim da nobenga mojega partnerja ni prevarala bivša punca (oz. mi ni noben povedal tega).

Mene osebno bi veliko bolj motilo, da bi mi potencialni bodoči fant povedal, da je prevaral vse (ali večina) svoje bivše punce. V takem primeru bi pa verjetno dvakrat premislila, če bi se sploh spustila v zvezo z njim.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 09. Maj. 2015 19:42

Haley, ful si fajna punca, ampak si tukaj naivna - kdo ti bo povedal, veš Haley, vse svoje punce sem prevaral :?:
Tega ti nihče ne bo povedal :!:

Drgač pa se ne zapletam s poročenimi, niti zagovarjam ženske, ki so to počele ali počnejo... Da ne govorim o tistih, ki "niso vedele" da je poročen in zanosile s njim :rolleyes: Niso želele vedet.

Varanja ne podpiram v nobenem pogledu.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 09. Maj. 2015 20:22

čuftika napisal/-a:Haley, ful si fajna punca, ampak si tukaj naivna - kdo ti bo povedal, veš Haley, vse svoje punce sem prevaral :?:
Tega ti nihče ne bo povedal :!:


Hm to je res. Dvomim, da se kateri moški 'hvali' s tem. Verjetno je res malo moških, ki bi sami razlagali potencialni bodoči punci, da so prevarali vse bivše. Valda pol nimajo več šans. :D

Zaenkrat lahko sklepam samo po tem, da mi je bivši na začetku zveze sam od sebe povedal, da je prevaral bivšo punco (s tisto s katero je bil najdlje v zvezi).
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 10. Maj. 2015 8:46

Kapo dol, da ti je to povedal, večina bi zamolčala.
Ampak sej ni samo varanje tisto, zarad katerega se odnos ne izide, je še veliko drugih "pasti". Je pa seveda nujno, da sta si partnerja zmesta, zame je to pogoj, da lahko gradiš odnos na trdnih temeljih.
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 10. Maj. 2015 11:48

Po mojem varanje zamolčijo, ker se "bojijo" reakcije ženske. Men je bivši tut povedal, da je varal pa tega nisem vzela kot nujno slabo. Jaz pač zagovarjam iskrenost in mi je to pomebnejše (čeprav mogoče nimajo glih vsi sam lepih stvari za povedat), silim, da povejo pa vsekakor ne. Ampak bolje, da mi povejo sami, kot pa da zvem od koga tretjega. :D
As your lover describes you, so you are.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 10. Maj. 2015 11:55

:) Se strinjam, raje zvem od partnerja, kot od koga drugega!

Cenim iskrenost in imam rada, da mi povejo tudi tisto kar ni ravno za pohvalit se. Npr. bivši mi je povedal da je imel razmerje s poročeno - tega sploh ne odobravam... ampak OK, varala je ona in ne on, sodelovanja tut ne podpiram...

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov